Kristina napísal:
A to si si kvôli tomu založil anonymný účet, aby si nám to hneď vo svojom prvom príspevku oznámil? Fakt si stojíš za svojím presvedčením, že sa ho bojíš prezentovať verejne pod svojim skutočným menom? :lol:

Prečo si ofenzívna? Podľa teba je v poriadku, že niekto, kto má v profile uvedený vek 61 rokov neovláda základy pravopisu svojho materinského jazyka? Tvárite sa tu ako najväčší odborníci na geopolitiku a pritom len zbierate nejaké pochybné informácie z "nestranných" médií. Naozaj si myslíš, že všetky informácie, ktoré tu prezentuješ su pravdivé a všetko je tak, ako nám vykresľujú? Alebo máš informácie priamo od predstaviteľov vlády?

A na toto fórum chodím viac ako 10 rokov. To, že mám založený účet len nedávno je z dôvodu objednávok. A niektorý príspevok musí byť prvý...tak to býva.
02.01.2024 - 19:41:45
00
double napísal:
dohodneme sa ty pôjdeš na Ukrajinu bojovať a ja do Moskvy protestovať za mier. Asi tak k tvojmu nezmyslu.

prelozene: double sa boji, lebo vie, ze klame
02.01.2024 - 19:49:00
01
double napísal:
dohodneme sa ty pôjdeš na Ukrajinu bojovať a ja do Moskvy protestovať za mier. Asi tak k tvojmu nezmyslu.
8000 detí v Palestíne zahynulo a nikto nič aká to hrôza a ak Rusi hodili bombu na nemocnicu to tu bolo nadávok. Asi tak ako vníma človek realitu len čo sa mu hodí a na akej strane zrovna je.



Ja sa tu vôbec nezapájam a už vôbec nie na túto tému, ale po precitaní tohto príspevku ma napadlo, že to není až taký zlý deal. On by išiel síce bojovať na ukrajnu. Ano mohol by tam zomrieť, ale pri troche štastia by bol o rok, možno dva, možno aj skôr doma. Ty by si šiel hlásať mier na červené námestie a na betón by si skončil na takú desinku v base 😉.


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 02.01.2024 - 20:10:38, celkovo upravené 1 krát.

02.01.2024 - 20:09:35
01
Inak co si ja pamatam tak ludia mali nazor mali svoju pravdu.

Teraz bud prijmas pravdu hlavneho prudu alebo je pravda niekde uprostred a ty predsa nemozes vediet co je pravda ...

Mne sa to pacilo viac predtym, dalo sa diskutovat aj stym "nepriatelom"
02.01.2024 - 20:10:03
00
JAHMANsvk napísal:
On by išiel síce bojovať na ukrajnu. Ano mohol by tam zomrieť, ale pri troche štastia by bol o rok, možno dva, možno aj skôr doma. Ty by si šiel hlásať mier na červené námestie a na betón by si skončil na takú desinku v base 😉.


skoncil by tiez na Ukrajine spolu s ostatnymi mobikmi ;)
02.01.2024 - 20:15:29
00
JAHMANsvk napísal:
Ja sa tu vôbec nezapájam a už vôbec nie na túto tému, ale po precitaní tohto príspevku ma napadlo, že to není až taký zlý deal. On by išiel síce bojovať na ukrajnu. Ano mohol by tam zomrieť, ale pri troche štastia by bol o rok, možno dva, možno aj skôr doma. Ty by si šiel hlásať mier na červené námestie a na betón by si skončil na takú desinku v base 😉.


Tak ono, ist bojovat niekam do kyjivi, ako ekvivalent cerveneho namestia, mmmm, docela o tom zacinam rozmyslat
02.01.2024 - 20:16:01
00
Niekto mudry kedysi povedal znamu pravdu, ktora plati uz tisicrocia: Si vis pacem, para bellum.
Vyblakovat iba ako chcem mier nestaci. To je rovnake ako blabotat, ze nechcem aby mi ukradli bajk. Pekne, ale kym si ho nezabezpecis, si akurat tak na smiech.


A co sa tyka zdrojov informacii. Citam renomovane media, ktore maju profesionalne timi ludi, overuju si informacie, nepisu kazde houno ktore si kto vymysli. A dokonca opakovane pisu opravy, ak predsa len vypublikuju nieco, co nie je uplne presne. Dezole weby maju patent na rozum, tam nikdy ziadna oprava nie je.
A nezmysly o pravde uprostred su cielom ruskych dezinformacnych kampani. Kto toto trepne, je ich produktom...
02.01.2024 - 20:17:11
315
Hosť napísal:
Prečo si ofenzívna? Podľa teba je v poriadku, že niekto, kto má v profile uvedený vek 61 rokov neovláda základy pravopisu svojho materinského jazyka? Tvárite sa tu ako najväčší odborníci na geopolitiku a pritom len zbierate nejaké pochybné informácie z "nestranných" médií. Naozaj si myslíš, že všetky informácie, ktoré tu prezentuješ su pravdivé a všetko je tak, ako nám vykresľujú? Alebo máš informácie priamo od predstaviteľov vlády?

A na toto fórum chodím viac ako 10 rokov. To, že mám založený účet len nedávno je z dôvodu objednávok. A niektorý príspevok musí byť prvý...tak to býva.

Mne sa viac páči tá O červenej čiapočke.
02.01.2024 - 20:31:00
00
double ale inak dakujem za dalsie potvrdenie ako kopes za sovietsky imperializmus. Cloveka neschopneho v boji posielas sabotovat boj na frontovu liniu proti tomuto imperializmu, hej?
02.01.2024 - 20:31:37
00
Skor sa bojim o to kam speje tato spolocnost. Pritom Tu ziadna realna kriza alebo recesia nieje a mame sa relativne vsetci dobre. Uplny nezmysel sa hentak nenávistne vyjadrovat na cloveka ktoreho nepoznam len preto ze mam iny nazor na politicku situaciu a zaroven poukazovat kde je to zlo aj napriek tomu ze mi nic nechyba a mam sa dobre. Keby sa aspon niekto zastal ale este mu to ludia likuju mysliet si ako.mi dal. Nerozumiem ako moze byt niekto tak flustrovaný z politickej situacie. Stale plati, ze to ako sa mam závisi prevazne od seba samotneho. Sem tam som tom tu cital ale koncim aj v tejto teme. Resp celkovo uz mi toto forum nema co povedat a je tu len corazviac nezmyselnych hadok. To sa ani neda provnat ako ludia komunikovali 10rokov dozadu a ako sa teraz skoro v kazdej teme urazaju.
02.01.2024 - 20:36:11
00
Tak prestan klamat a agitovat za zlociny, zlocinne rezimy. V nicom sa nelisis od tych co kricia "rozpravky o nejakych 6milionoch mydlach".
Ty nazor
Hlavne ze ty sa tu vyjadrujes nenavistne a klamlivo v vpodstate kazdom svojom texte/slove, ale ked ti niekto splechne cistu vodu do tvare tak fnukas jak sam putler
02.01.2024 - 20:40:18
610
Double,ty odchádzaš s fóra, ako keď Elán ohlási posledný koncert.Furt nič 👍.
02.01.2024 - 20:40:40
019
Och dalsi posledny prispevok. Kolky ze to uz je? 😀A este, fRustrovany dpc, fRustrovany!!! 😀
02.01.2024 - 20:52:16
34
Hosť napísal:
Prečo si ofenzívna? Podľa teba je v poriadku, že niekto, kto má v profile uvedený vek 61 rokov neovláda základy pravopisu svojho materinského jazyka? Tvárite sa tu ako najväčší odborníci na geopolitiku a pritom len zbierate nejaké pochybné informácie z "nestranných" médií. Naozaj si myslíš, že všetky informácie, ktoré tu prezentuješ su pravdivé a všetko je tak, ako nám vykresľujú? Alebo máš informácie priamo od predstaviteľov vlády?

A na toto fórum chodím viac ako 10 rokov. To, že mám založený účet len nedávno je z dôvodu objednávok. A niektorý príspevok musí byť prvý...tak to býva.


Na rovinu, slovenčina je fakt trápna a umelo komplikovaná.

Zrovna dnes som sa učil s dcérou vybrané slová po R. Som rád, že v minulosti si niekto povedal, že nestačia pravidlá, dáme ešte kopu výnimiek, len aby ten jazyk nebol jednoduchý, lebo pred 150 rokmi jednoduchosť sa rovnala sedlák. Hoooodne sa nám toho nakopilo a deti potom majú dobrých 20% vyučovania slovenčinu.

Namiesto toho, aby sa učili podstatné veci, ako kritické myslenie a ekonómiu, tak venujeme desiatky hodín vyučovania predmetu bez pridanej hodnoty pre spoločnosť.
02.01.2024 - 20:58:13
50
Kristina napísal:
Mne sa viac páči tá O červenej čiapočke.

Podľa obsahu tvojich príspevkov mi je jasné, že ze máš rada rozprávky.
02.01.2024 - 21:02:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up