Tu je k tomu video, ano funguje to aj bez displeja. Skoda, ze Garmin sa neda sparovat. Mne by tam bez displeja chybali dojazdy a mobil urcite nechcem davat na riaditka.

thumb_up0thumb_down
29.11.2023 - 15:15:27
01
tiež mi chýba konektivita s Garminom, ale čo už. Bosch je uzavretý systém a asi sa toho nikdy nedočkáme. mne by práve dva displeje vadili, trackovanie pomocou Flow app nebudem využívať.

Sesulak ty tam máš LED Remote? vieš ho nahradiť novým Purion 200 a kokpit bude čistejší bez Kioxu

thumb_up0thumb_down
29.11.2023 - 15:19:22
00
Do teraz som si myslel ze kazdy Ebike system sa da sparovat s Garminom, ale ako citam tak Bosch je proti tomu...
Skusal prosim niekto sparovat Specialized s MasterMind Turbo Control Unit (TCU) jednotkou, funguje to dobre?
Dik
10.12.2023 - 17:43:41
00
narazil som na tento system "Bosch Connect Module for Smart System Performance Line CX". pozrel som sa na instalacne video na YT a myslim si, že skuseny a pripraveny zlodej tento "alarm" zruší do minuty...
31.12.2023 - 14:11:16
00
Tak to je hlavne kvoli takym zlodejon spred obchodu, nie pre niekoho, kto kradne bike cielene. Ako vsetko. Ked ukradnu luxusne auta s anti theft trackingom, tak nejaky bicykel je brnkacka.
31.12.2023 - 14:28:24
01
Prosim o radu
16.11.23 sa aktualizovala app eBike Flow, Potom som mal altualizaciu systemu Android. Na bajku v zime nejazdim ale občas skušam pripojit ho z app Flow. Po týchto aktualizaciach som skusal opet az tento rok ale App v MT sa mi k Bajku na Kiox nepripoji skusal som vsetky rady zo stranky pomoci okrem zmazania konta a prihlasenia sa ako noveho pouzivatela lebo by som prisiel o vsetky zaznamy. neskusal som ani App odinstalovat a znova sa prihlasit lebo asi by som tiez prisiel o udaje.
Prosim o radu ako rozbehat pripojenie znova vsetky povolenia pre app mam zapnute ako ma byt(Bateria GPS...)
Predtým aj ked som nemal zapnuty bajk tak som ho v app po jej zapnuti videl teraz nič len pokyn k novemu párovaniu ked skusim toto tak dostanem odpoved ze bajk je sparovaný s iným profilom (mojim na ktorý sa neviem prihlasiť asi)
04.01.2024 - 13:10:56
00
Asi zbytočná otázka, ale skúsil si reštart telefónu?
04.01.2024 - 14:00:12
00
ano jasne
04.01.2024 - 14:03:38
00
Prosim o radu
16.11.23 sa aktualizovala app eBike Flow, Potom som mal altualizaciu systemu Android. Na bajku v zime nejazdim ale občas skušam pripojit ho z app Flow. Po týchto aktualizaciach som skusal opet az tento rok ale App v MT sa mi k Bajku na Kiox nepripoji skusal som vsetky rady zo stranky pomoci okrem zmazania konta a prihlasenia sa ako noveho pouzivatela lebo by som prisiel o vsetky zaznamy. neskusal som ani App odinstalovat a znova sa prihlasit lebo asi by som tiez prisiel o udaje.
Prosim o radu ako rozbehat pripojenie znova vsetky povolenia pre app mam zapnute ako ma byt(Bateria GPS...)
Predtým aj ked som nemal zapnuty bajk tak som ho v app po jej zapnuti videl teraz nič len pokyn k novemu párovaniu ked skusim toto tak dostanem odpoved ze bajk je sparovaný s iným profilom (mojim na ktorý sa neviem prihlasiť asi)
Tak som este skusil nainstalaovat App Flow do tabletu a prihlasit sa ale tu ma vobec nepusti do prihlasenia a vypise len ze pod tým kontom je prihlasene ine zariadenie ze ho mam najprv odpojit. Toto je vsak v rozpore s navodom lebo tam je ze ak stratim MT alebo ho niekde zabudnem mozem sa do konta a na bajk prihlasit cez Flow app na svojom konte z iného zariadenia (je to hlavne koli funkcii uzamknutia motora)
04.01.2024 - 16:23:41
00
Vymazať apku a znova inštalovať.
04.01.2024 - 16:25:37
00
Ja som to skusal aj cez tablet kde som chcel aktivovat druhe konto - podla navodu by to malo ist hlavne preto ked stratis povodný MT a mas zamknutý motor, ale pri prihlasovani som sa dopracoval k hlaske ze na toto konto (moje) je uz prihlasene ine zariadenie ze najprv mam odhlasit toto co je blbost ako by som potom napr vedel odomknut bajk ak stratim povodný MT?
Taktiez neviem ci ked odinstalujem app s MT tak mi neurobi toto iste alebo stratim vsetku udaje co mam v appke ulozené o jazdach a nastavenia
04.01.2024 - 16:32:06
00
Viac krát som si ju reinštaloval a všetko tam bolo. A keby aj nie.. tých nastavení tam je minimum.
Dnes som dokonca nastavoval displej cez cz menu v apke. Bolo treba dočasne zmeniť jazyk v mobile
04.01.2024 - 17:04:22
00
Tak som odinstaloval a znova nainstaloval Flow a to iste Bike najde, vypýta si povolenia na prihlasenie začne sa prihlasovať ale neprihlasi sa
Hlasenie:
Váš eBike je už pripojený k inemu učtu aplikácie Flow... Ze mam zaslat ziadost osobe co ma momentalne pripojený eBike k svojmu učtu... Ale ja som učet nemenil vo Flow
04.01.2024 - 17:21:49
00
Este som zabudol ze som si nainstaloval aj app eBike Connect a tam sa zaregistroval ale Bajk tam nejde prihlasit odkaze Vas stale na Flow
04.01.2024 - 17:30:59
00
Pokial mas ten isty ucet, tak by nemal byt ziadny problem ani s 10 zariadeniami. Vsetko je ulozene centralne v Bosch cloude. Nemas nahodou dva Bosch ucty s rozdielnym emailom?
04.01.2024 - 17:55:45
00
keyboard_arrow_up