Ten bug irituje aj mňa, našťastie funguje schovať klávesnicu a znovu ju otvoriť, vtedy sa screen preroluje ...
04.01.2024 - 18:13:27
01
Opera no problem
Príloha:
Screenshot_20240104-210002.png
Screenshot_20240104-210002.png 102.44 KiB thumb_up0thumb_down

04.01.2024 - 21:01:57
00
Ja nemám problém ani v Chrome,
Skúšal som nový komentár aj odpovedať na iný komentár.
Telefón, na výšku

(Screenshot nedávam, pri pokuse on mi skryje na obrázku klávesnicu...:))
04.01.2024 - 21:43:52
00
Potvrdzujem funkčnosť na Firefox nightly. V minulosti tiež pamätám, že sa mi to správalo ako bolo popisované u zadávateľa dotazu. Možno to už opravili.🤔

Prílohy:

Screenshot_2024-01-05-05-53-04-759_org.mozilla.fenix.jpg
Screenshot_2024-01-05-05-53-04-759_org.mozilla.fenix.jpg 117.58 KiB thumb_up0thumb_down

05.01.2024 - 05:59:01
00
Ahoj, titomi, vdaka, zatial to rozoberane nebolo, prvykrat sa k nam dostala zmienka o popisovanom probleme. Snazili sme sa nejak ho zreplikovat a zda sa, ze je to problem len pri Androidoch verzie < 13 a Firefoxe. Na Android 13 to uz funguje ok. Zatial este nevieme, ci s tym nieco vieme spravit (bez nejakeho prerobenia UX komentarov, a teda, ze textove pole je vzdy naspodu okna).
05.01.2024 - 06:47:37
00
Opera je na to skvelá. Preformatuje rozloženie stránky aj pri zvečšení takže sa dá suvisle čítať avpohode písať
05.01.2024 - 06:59:50
00
Viem ze toto je tema primarne na shop ale je presuvanie non-bike tem na mthiker forum chceny jav(skialpove vybavenid)? Tie temy akurat tak zakapu. Nemalo by zmysel mat jedno forum pristupne z oboch domen a akurat vymenene inak zoradene temy?
09.01.2024 - 18:28:39
22
zasnezeny_kaktus, je to chceny jav, aj za cenu pripadneho poklesu na ich aktivite, a aj ked je to nepopularny krok.
V idealnom pripade by prechod medzi domenami mal byt viacmenej plynuly, notifikacie z tem, ale aj oblubene temy napr. by mali byt spolocne (a teda mal by si vidiet obsah z oboch for pokope). Ak uz teraz sledujes temu skialpove vybavenie, novy obsah v teme ti pride aj do notifikacie na mtbiker domene, a aj budes po kliknuti na nu prihlaseny na mthiker domene automaticky, takze cisto z tvojho pohladu by az o taku velmi zmenu nemalo ist. Prakticky sa totiz jedna o jedno forum.
Otazne su este podstranky typu "nove"/"aktivne"/"neprecitane", kde sa teraz zobrazuje iba obsah z kategorii, ktore su priradene danej domene, co moze byt obmedzujuce, tam este zvazujeme existujucim pouzivatelom automaticky zapnut zobrazovanie vsetkeho obsahu z oboch domen.
09.01.2024 - 19:36:58
00
Rozumiem, ak to ma za ucel vytvorit novu komunitu, nie cyklistov ktori aj skialpuju tak to asi dava zmysel aj ked pre nas to bude nepopularne.
Neviem ako vyzera session/sso set-up, ale u mna si to vyzadovalo na mthiker osobitne prihlasenie, s tym mam ale obcas problem aj bez prechodu medzi domenami na ios zariadeni, chcem dat reply v teme a zariadenie akoby zabudlo ze ma aktivnu prihlasenu session, potom ked sa prekliknem tak sa spamata.
09.01.2024 - 19:45:08
00
zasnezeny_kaktus, fuh, to znie ako pouzivatelska nocna mora, to sa ti stava bezne v ramci mtbiker domeny? Pouzivas na iOS Safari? Stava sa ti to na mtbiker domene aj mimo fora? Vidim, ze mas nejake hodnotenia produktov a pod., takze vyuzivas rozne funkcionality.
Ten princip udrziavania prihlasenia pri prechode medzi domenami medzi mtbiker/mthiker mame zapracovany uz cca 2 roky a je viacmenej zvalidovany, preto sa nan pri navrhu uz teraz spoliehame. A cielom fakt nie je iritovat pouzivatelov tohoto fora, ale idealne to spravit tak, aby ich to okrem obcasnej zmeny loga v hlavicke vyrazne neobmedzovalo.
Zapracujeme zmenu, aby sa v sekciach Nove/Aktivne/Neprecitane zobrazoval obsah z oboch domen, a potom s vynimkou scenara, ked niekto vylozene browsuje forum z rootu /forum prechadzanim kategorii, by sa pre vacsinu pouzivatelov nemalo pouzivanie fora vyrazne zmenit.
09.01.2024 - 19:59:47
01
Firefox so zapnutym strict tracking protection a ano stava sa to aj na eshop-e. Vklude to moze robit aj danym set-upom, skusim mtbiker whitelistnut a dam vediet ci sa to este opakuje.
09.01.2024 - 20:29:52
10
pride mi to trosku take silene - ako odpoved na otazku - ako rozbehnut rofum na mthiker?, som zvedavy kto prvy zalozi niektoru z presunutych tem znova na mtbiker :-) napr. take fotky z turistiky ale aj skialp, pripadne pridavat to kade tade. ak by som sa chcel opytat nieco hohladom turistickej obuvy asi na to (zatial) nadalej pouzijem toto forum, kde je zakladna ludi vacsia a navyse o mnohych mam ako taky prehlad, tak viem s akou vaznostou mozem brat ich radu.
mozno by bolo vhodnejsie zalozenie duplicitnych tem na mthiker forum a trosku ho spropagovat ze existuje a nech sa plnia samostatne novou komunitou ludi. asi ako sa oddelil aj e-bike a pockat ako sa to vyvinie. mozno aj cyklisti neskor radsej prispeju tam ako tu a tu tie temy postupne zakapu same.

este otazka - temy ktore sa odtialto popresuvali, tu zostanu nadalej viditelne aj s novymi prispevkami a bude moznost pridania prispevku priamo odtialto? par som ich sledoval a popravde nechce sa mi teraz koli nim preklikavat na mthiker
09.01.2024 - 20:59:08
01
Ja pouzivam aktivne temy, ziadne notify ani sledovanie. Pri rozdeleni for mozem rovno skoncit s mtbikerom, som fakt zvedavy kolko ludi sa prisposobi a co ti budem tak dlho aby som to zistil
09.01.2024 - 21:03:55
01
Absolutne nevidim dovod na paniku, presunute temy uvidis v aktivnych temach na mtbiker.sk domene tak ci onak, ci uz samotne budu zobrazene na jednej alebo druhej domene. Som si vedomy toho, ze teraz to tak nie je (pri tebe konkretne ide asi o temu Behanie teda), ale bude to tak v najblizsich dnoch. Proste, ak v praxi naozaj chodis do fora cez "Aktivne" (teda to je tvoja "zakladna stranke fora"), tak by sa ti nemalo zmenit nic okrem toho, ze pri niektorych temach budes mat v hlavicke jedno logo a pri inych druhe.
Gusto0, presunute temy budu nadalej viditelne odtialto, aj s novymi prispevkami, a bude mozne pridat prispevok "odtialto", no budes uz v tej chvili na mthiker domene, presmeruje ta to na inu domenu same, ziadny ukon navyse potrebny nie je.

A rovno tiez napisem, ze toto forum v strednodobom horizonte bude musiet prejst zmenami a urcite to vzbudi mnoho vasni, lebo ludia si zvyknuti ho pouzivat tak alebo onak a rovnako ako pri inych velkych zmenach, ktore sa robili v minulosti, aj toto bude prave pre dlhodobych aktivnych pouzivatelov najtazsie stravit. Oni su tu prave preto, lebo su "prefiltrovani" jeho sucasnym fungovanim, a teda im vyhovuje.
Avsak zmeny su nevyhnutne. Niekolko rokov dozadu som tu komunikoval pri nejakej inej "afere", ze toto forum dlhodobo vymiera. Kazdym rokom sa stale menej novych userov aktivuje, pomaly tych novych mozeme pocitat na prstoch ruk. Ak sa nic nezmeni, tak staci len cakat a casom to tu nebude fungovat aj bez toho, aby sme niekoho nahnevali presuvanim tem medzi domenami.
09.01.2024 - 21:38:18
00
Otazka je preco.Ludia sa prestali vidat, niekoho ***** a uz sa uraza. Zlate casy ked sme sa tu dotahovali a nikto sa naurazal a podobne.
Dnesna mlada generacia je taka samonasieracia 😂
10.01.2024 - 22:08:30
15

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up