Ahojte mam trenazer wahoo kickr core a hladam k nemu idealnu aplikaciu.
Mal som moznost vyskusat si: zwift, wahoo rgt, rouvy.

Zwift je fajn ale vadi mi to kreslene prostredie a rovnako potom na strave trasu niekde v atlantickom oceane.

wahoo rgt nema ziadne trasy ale pride mi velmi presny keby som to mal zrovnat s realnym bajkom a hlavne ma moznost nahrat vlastne trasy

rouvy ma super trasy hlavne neskutocne vela v roznych kategoriach dlzkach

Co hladam:
- trasy mam rad moznost si vybrat
- trening a vypocet ftp
- moznost nahrat vlastnu trasu a jazdit

Bonus:
-moznost si nastavit seba ako ducha ... ked prejdem trasu za nejaky cas a pojdem trasu znova je moznost sa prekonavat ? zwift to ma po prejdenom kole ...

V podstate kazda aplikacia ma nieco svoje no keby rouvy ma moznost nahrat svoju vlastnu trasu a prejist povazoval by som to za vyhru teda pokial niekto z vas vie ako to spravit sem s navodom.


Verim ze mi niekto z vas pomoze vyriesit moj problem
10.04.2023 - 21:48:04
00
Ja som striedal wahoo systm a rouvy. Rouvy je fajn na 'cestovanie po svete', ale na trenovanie sa mi ovela viac pacil wahoo systm (systm ma nejake treningy aj vo free verzii). To nahravanie tras v RGT nie je tak ze kliknes a za 5 minut jazdis trasu, je to zdlhave -> neprakticke aby si kazdy tyzden daval novu trasu... Nakoniec mam v akcii rouvy na rok a systm si zaplatim v zime na 'systematickejsie trenovanie'. Jednou appkou to asi nevyriesis :)
11.04.2023 - 09:54:39
00
Ahoj, zkouším free aplikaci MyWhoosh. Při instalaci MyWhoosh na PC mě vyskočí tato hláška, nevíte prosím co to znamená?

Prílohy:

MyWhoosh.JPG
MyWhoosh.JPG 57.91 KiB thumb_up0thumb_down

13.01.2024 - 14:25:18
00
toto robi mywhoosh vela ludom, za mna je to jedno velke sklamanie plne bugov, update 3.5 priniesol zhorsenu grafiku aj frame rate, aj na high end pc to ide ledva 30fps, odporucam s mywhoosh nezabijat cas a zainvestovat 15e mesacne do zwiftu
13.01.2024 - 14:48:06
00
Na mobilu pod androidem to funguje celkem dobře. I když jsem to zkoušel zatím jen dvakrát.
13.01.2024 - 21:38:53
00
no tak to si este nezistil ze workouty sa momentalne neukoncuju a nezapisuju do kalendara a verzia 3.4 mala lepsiu grafiku a cca o 30% lepsi framerate, UCI musela na ucet prist poriadne vysoka suma ak s apkou v tomto stave chcu dalsie 3 roky organizovat majstrovstva sveta
13.01.2024 - 21:43:54
00
keyboard_arrow_up