scarinko
https://gobik.com/en/products/maillot-hombre-manga-larga-supercobble-sylan

Ja som cez BF neodolal vypredaju na gobik a kupil tento zatepleny dres, ktory je parametrami skor ako taka lahsia bunda a ma to hodne race strih. Ale ked som sa do mojej velkosti navliekol, tak na biku v cyklopolohe to uz bolo znesitelne a zvykol som si. Teda pocas tej jednej jazdy, ktoru som s nim zatial absolvoval :) Mal som ho nejaky cas v skrini aj s visackami a rozmyslal, ze ho radsej predam, ale nakoniec som si ho nechal. Ono ten teplotny rozsah sa uz celkom kryje s bundou castelli perfetto ros, ktoru mam tiez.
Pozeram, ze z tej vypredajovej serie Supercobble maju uz len najmensie velkosti. Z novej ponuky maju rovnake technicke parametre dresy Superhyder Hollow, ale teda cena je uz vyssia.

https://gobik.com/en/products/long-sleeve-jersey-superhyder-men-hollow
15.01.2024 - 20:45:59
01
ako je to s gobikom a ich velkostami? nikdy som to nemal
15.01.2024 - 20:49:46
00
riadil som sa ich velkostnou tabulkou a bolo to len tak-tak. druhykrat by som zobral o cislo vacsie. po prvom vyskusani som bol nalomeny, ze ho vratim/predam, ale nakoniec som mu dal sancu. toto sa ale netyka letnych dresov s kratkym rukavom. tam mi sedi tabulkova velkost akurat.
15.01.2024 - 20:54:05
00
no len ja sa velmi tabulkami nemozem riadit lebo tabulky bezne rataju s ludmi sportoveho typu ktori maju v pase minimalne o 10 cm menej ako na hrudniku a v bokoch. Ja mam vsetky 3 rozmery +- rovnako takze bud beriem brucho a hore a dole je to volne alebo beriem chest a brucho je napratane :D
15.01.2024 - 21:14:29
00
spravil si si ten size guide pri ich dresoch? (what is my size?)
na tvojom mieste by som sa pri tom zimnom drese rozhodoval medzi L a XL, skor asi XL.
15.01.2024 - 21:28:23
00
no spravil, ak si dam tight tak mi da Mko, ak normal tak XL :D
ak by som to bral podla chest tak som medzi M a L, aktualne viac k L ale to je rozmer na hole telo tak neviem ci s tym pocitaju alebo ak si dam pod to 2 vrstvy tak to mam odmerat tak a to budem mat vacsi rozmer
15.01.2024 - 21:39:53
01
Gusto0 napísal:
bezotn tak to ta asi sklamem lebo polare su take iste. material na zadnej casti nohavic sa mhodmoteniei zdal o nieco hrubsi ako ma sportful ale ziadna slava. ako som pisal vyssie ja to riesim boxerkami, lebo tiez sa mi nepacili ladove bedra po navrate domov.
Tiež som s myslel že Polare3 bude trhač mrazov a vetra ale zadná časť Nano Flex 3G , NIč moc , riešim to termo spodkami a boxerkami , hodnotenie 3/5 , určite nie sú hodné toľko E ;( ;(
16.01.2024 - 10:51:15
00
V podstate asi este neurobili zimne gate, ktore by sme potrebovali. Resp. ked sa nad tym zamyslim, tak nechapem kto to navrhuje, alebo cim sudruzi rozmyslali pri navrhovani :)
16.01.2024 - 13:58:04
01
martinzz napísal:
V podstate asi este neurobili zimne gate, ktore by sme potrebovali. Resp. ked sa nad tym zamyslim, tak nechapem kto to navrhuje, alebo cim sudruzi rozmyslali pri navrhovani :)
Mám o.i membránové Silvíny za 70 Eur 4-5 rokov a smele môžem , že sa vyrovnajú ,, najtepleším gatiam od Castelli - polare 3
16.01.2024 - 15:50:34
00
mam silviny v skrini a mozem smelo povedat ze sa polare nevyrovnaju
16.01.2024 - 17:05:27
01
mna by zaujimalo ako odhadnut kedy je boa dobre dotiahnuta
posobi to krehkym dojmom aj ten drotik. stane sa ze jazdou sa bota trocha uvolni.. mw702
nerad bych to urval
16.01.2024 - 17:49:29
00
Dotiahnes a budes to citit. Povolis/dotiahnes podla potreby. Z domu zvyknem ist na volnejsie a po ceste dotiahnem ak treba.
Ja som sa tiez toho obával, hlavne ak potrebujem do strmakov tlacit bike. Vtedy noha urcie nieje v idealnej polohe ako pri sliapani, namaha sa to nasobne viac, ale drzi to dobre.
SH ME 4. A ked koliecko, tak iba original boa, oni ti aj zdarma poslu nahradne, ak sa ti nahodou poskodi. Rozne podobne systemy by som radsej neriskoval.
16.01.2024 - 18:16:42
00
Zaujalo v Sportisime. https://www.klimatex.sk/klimatex/bartol/1028368/
Ten tenky neprefuk asi nebude priedusnostou windstopper, ale sietka na chrbte, bokoch aj rukavoch vyzera super. Ma cyklisticky strih - dlhsi chrbat.
Super skladna. Za tu cenu ako zaloha do batohu, pripadne hlavna bunda pre teploty okolo 12-16C° by mohla byt fajn. Ked vyskusam napisem.
19.02.2024 - 10:03:20
01
Ja mám práveže pocit, že tieto nemembránové neprefúky (je to tam aj napísané, že sú z husto tkanej látky, preto neprefúknu) sú priedušnejšie ako Windstopper. Mám takú komplet "šušťákovú" Specialized trail cez hlavu a je super. Táto klimatex má navyše tie látkové panely, cez ktoré sa ti to teplo odvetrá.
19.02.2024 - 10:42:53
00
chcel by som si kúpiť vestu na bajk. Môj predpoklad je,že mala by slúžiť na chladné rána,ked dochádzam do práce kedy je +5 až +15 stupňov, pod vestou by bol zateplený dres + brynje.

Urobím chybu so Sportful Fiandre Light No Rain,alebo treba pozerať po niečom inom ? Mám pocit,konkrétne aj v tejto téme boli sťažnosti na Fiandre No Rain bundu,že nedýcha.

Som vďačný za dalšie typy,ale Castelli nechcem:)
22.02.2024 - 12:34:07
00
keyboard_arrow_up