peter120 napísal:
Ked som sa minule vyjadril ze by dochodci nemali mat volicske pravo, tak som si vypocul strašnýý p*čung na moju osobu... Prave vdaka nim sme v tejto mafianskej ritnej dierke, takze tak.
Za 300€ uplatok zapredali buducnost deti a vnucat...


Toto presne vycitam svokrovi. Ze za 300 € sa vykaslal na buducnost svoji deti a vnucat v tejto krajine. A potom sa cuduje, preco jeho deti idu prec z krajiny, pripadne dalsie o tom uvazuju.
07.02.2024 - 08:30:19
06
Prosim negeneralizovat. Aj na aktualne protesty chodia ludia v pokrocilom veku. Naopak, bolsevicko-oligarchisticka mafia SMER/HLAS/SNS ma volicov aj medzi mladymi. Hlupost a amoralnost nie je funkcia veku.

Mozme sa presvedcit dnes o 17tej pred NRSR na proteste.
07.02.2024 - 08:48:31
035
súhlasím ... keď som včera zistil, že vysoko vzdelaný vyškolený IT architekt, ktorého intelekt a schopnosti si vysoko vážim ... sa vyjadril, že len ak vyhrá americké voľby Trum, tak bude vedieť zabezpečiť mier na ukraine ... a potom to aj rozvinul, že ukraina sa prosto vzdá rusku, lebo stratí podporu usa a západnej európy

nie vždy sú vzdelanie a naozaj vysoký skills vo svojej oblasti zárukou :) A on je presvedčený, že mi ostatní sme popletení mediálnou propagandou
07.02.2024 - 08:54:51
012
Keď si na jeho drbnuté reči spomeniem, je mi zle... Mal by ho niekto uniesť a vysadiť priamo v Kyjeve.

"A to si fakt myslíte, že je v Kyjeve vojna?" povedal Fico. "Je tam absolútne normálny život."

a dnes správy z Kyjeva...
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-na-cele-ukrajine-zni-letecky-poplach-40459831
07.02.2024 - 09:01:42
01
lapaloma napísal:
súhlasím ... keď som včera zistil, že vysoko vzdelaný vyškolený IT architekt, ktorého intelekt a schopnosti si vysoko vážim ... sa vyjadril, že len ak vyhrá americké voľby Trum, tak bude vedieť zabezpečiť mier na ukraine ... a potom to aj rozvinul, že ukraina sa prosto vzdá rusku, lebo stratí podporu usa a západnej európy

nie vždy sú vzdelanie a naozaj vysoký skills vo svojej oblasti zárukou :) A on je presvedčený, že mi ostatní sme popletení mediálnou propagandou


ZIal moja skusenost bola neraz taka, ze cim viac "slovenska akademia" tym vacsi ludsky (a neraz aj odborny) odpad - z rovnakeho dovodu ako v zdravotnictve co popisoval clanok co tu bol odkaz vcera. Gerontoklika si zubmi-nechtami drzi funkcie a kazdeho, kto by ich mohol v systeme ohrozit vyzenu prec. Sikovni makaci rovesnici, co nastupili na dokt. studium vacsinou dokoncovali v zahranici (s tym ze sem sa nevratili), alebo zabalili a sli do korporatov.

Len ked si spomeniem na moju alma mater - dekan, byvaly STB agent, akademicky prominentny prorektor patologicky konspirator atd...
07.02.2024 - 09:05:25
03
Mediálnu propagandu tu máš z každej strany. Len zvyčajne každý tvrdí, že existuje len propaganda, ktorej on neverí a podľa neho je zlá.
07.02.2024 - 09:05:28
02
Dobry napad zahmliet novy trestny zakon zvysenim svojich platov …

Prílohy:

IMG_3340.jpeg
IMG_3340.jpeg 159.54 KiB thumb_up0thumb_down

07.02.2024 - 09:13:32
00
MageZ napísal:
Prosim negeneralizovat. Aj na aktualne protesty chodia ludia v pokrocilom veku. Naopak, bolsevicko-oligarchisticka mafia SMER/HLAS/SNS ma volicov aj medzi mladymi. Hlupost a amoralnost nie je funkcia veku.

Mozme sa presvedcit dnes o 17tej pred NRSR na proteste.


Sam som bol prekvapeny, kolko ludi v pokrocilom veku aj v Piestanoch chodi na protesty. V prispevku som narazal na svorka. Moji rodicia su vtom istom veku a vedia ake zgerba nam tu teraz vladne. Takze suhlasim, ze aj medzi mladymi sa najdu volici sucasnej koalicie. Bohuzial.


Naposledy upravil dislukas dňa 07.02.2024 - 09:33:29, celkovo upravené 1 krát.

07.02.2024 - 09:32:53
00
peter120 napísal:
Ked som sa minule vyjadril ze by dochodci nemali mat volicske pravo, tak som si vypocul strašnýý p*čung na moju osobu... Prave vdaka nim sme v tejto mafianskej ritnej dierke, takze tak.
Za 300€ uplatok zapredali buducnost deti a vnucat...


Jednoduche riesenia tu neplatia, ini ti uz naznacili. Fakt je ten, ze kolko ludi, tolko chuti a vek v tom nehra velku rolu. Dochodcov bude len pribudat. Mentalne znevyhodnenych, vytretych ruskou propagandou bude len pribudat. Co bude mat trochu rozumu a moznosti, bude utekat. Ale to nie je problem.
Problem su ti, co ich to vobec nezaujima, co nevolia alebo volia podla absolutne debilnych kriterii a ked sa ich opytas, tak ti ani nevedia povedat, komu to hodili. Tychto je smutne vela a su tym povestnym jazyckom na vahach.
A ciel dezole propagandy nie je primarne zvysovat pocet dezole volicov, ale prave nevolicov a znechutenych a rezignovanych. Preto aj pri prezidentskych volbach treba k urnam dotiahnut prave tych, ktori hovoria ze tam ist nechcu. Oni to rozhodnu
07.02.2024 - 09:32:56
05
Presne tak, stretnúť suseda, kolegu alebo známeho čo to v parlamentných voľbách hodil X "nech je aspoň sranda" (!!!) a je na svoju voľbu nesmierne pyšný bohužiaľ nie je žiadny veľký problém. Často rozmýšľam, či je horšia táto kategória, elitný klub "ja nemám koho voliť" alebo jelitný klub "keby voľby mohli niečo zmeniť, dávno by ich zakázali" ...
07.02.2024 - 09:43:26
04
Boris Susko kedysi rozbiehal firmu, ktorá poslúžila Marianovi Kočnerovi.
O novej štátnej tajomníčke ministerstva spravodlivosti Kataríne Roskoványi písal Marian Kočner v Threeme Norbertovi Bödörovi, že ju má na sto percent podchytenú.
https://www.postoj.sk/146739/boris-susko-kedysi-rozbiehal-firmu-ktora-posluzila-marianovi-kocnerovi


Vplyvnú funkciu na ministerstve spravodlivosti získala Katarína Roskoványi, o ktorej Marián Kočner v Threeme kedysi písal Norbertovi Bödörovi, že ju má na sto percent podchytenú na generálnej prokuratúre. Vláda ju vymenovala za štátnu tajomníčku, doposiaľ pôsobila na netrestnom odbore u Maroša Žilinku.
https://dennikn.sk/minuta/3813152/?ref=mpm

:puke: :puke:
07.02.2024 - 10:21:46
02
a už sa ten hnoj tlačí, tam kde sa potrebuje...
07.02.2024 - 12:06:48
02
Aktualne.

Prílohy:

IMG_1811.jpeg
IMG_1811.jpeg 265.85 KiB thumb_up2thumb_down

07.02.2024 - 17:03:22
118
live:
https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=412090698045227

https://www.youtube.com/watch?v=IxQm1B96Hj0&ab_channel=SME
07.02.2024 - 17:18:28
01
Dám ešte jednu od hradu ...

Prílohy:

20240207_180638.jpg
20240207_180638.jpg 126.96 KiB thumb_up0thumb_down

07.02.2024 - 18:57:00
115

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up