double napísal:
Ake nezmysli? Ze lepsie nebude, ze spolocnost je rozvratena ,ze ma zacinate nenavidiet , ze som pre Vas hlupak a to ani niesom fanusik Smeru. Ze cim agresivnejsie na mna tym co ako? zmenim nazor alebo co? ze sa spolu so mnou viac ako polovica Slovenska nazorovo inych vypari spolu s Ruskom a Cinou. Nic sa nezmeni akurat sa na chvilu mozno ulavi od frustracie. Raz za styri roky mozete nieco spravit ze sa zucasnite volieb to je vsetko alebo teda ist do politiky a presadzovat si svoj nazor a mozno niekoho presvedcite. Stale Vam nedochadza ze niesom ziaden fanusik smeru sns a podobnych stran ale rozhodne niesom ani fanusik PS. Takych ako ja je kopec ale podla propagandy kto nieje s nami je automaticky proti nam.

Nikto ťa nenávidí. Skôr ti dáme 1000 dôkazov a faktov a ty preto, že máš vypláchnutý rozum od Chmelára, tak všetko ignoruješ a kopeš za zlo. Mne je skôr ľúto, že sa nám nedarí ťa vyliečiť.
Na Rádiu_FM bol 9.Feb.2024 v Piatok ráno dokonalý rozhovor s hercom Jakubom Jablonským. V ňom verejne priznal, že bol volič Kotlebu a žral všetky dezinfo sračky. Potom začal študovať na VŠ, spoznal vzdelaných ľudí, cestoval a zistil, že nenávisť a klamstvá, čo ponúka Kotleba nie je cesta. Opravil sa a prešiel na správnu stranu. Chemlár vypláchol rozum aj môjmu svokrovi. Je vás takých veľa. Chmelár je ruSSká škodná a momentálne aj sluha Smeru. Jeho kecy sú všetko splašky pekne zaobalené v pozlátku. Aj svokor mi rozpráva, ako on nemusí SmeroHlas ale ešte viac nenávidí PS a voliť nebol.
Nevymýšľam si, celý rozhovor s hercom Jakubom Jablonským sa dá pustiť z archívu https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1472/2238724
10.02.2024 - 16:56:26
411
double napísal:
. Stale Vam nedochadza ze niesom ziaden fanusik smeru sns a podobnych stran ale rozhodne niesom ani fanusik PS. Takych ako ja je kopec ale podla propagandy kto nieje s nami je automaticky proti nam.

Koho teda, chským chsčím ?
10.02.2024 - 17:05:36
00
chčíš? :D
10.02.2024 - 17:42:44
02
Treba na tie špiny tlačiť vždy,keď sa dá-nemôžu trepať tie svoje sračky len tak "mírnix dírnix"

https://dennikn.sk/minuta/3821872/?ref=mwat
10.02.2024 - 18:14:15
05
thumb_up0thumb_down
Mal som debatu s mentalnym atletom ktory schvaloval to ze chudaci mali zmrazene platy a ze im patri to navysit.
Dobre, a co ostatni ???
Hovorim, ze keby vsetci co v politike kradli a teraz to vratili, tak tu mame NAOZAJ druhe svajciarsko. Na ³ mocninu.
10.02.2024 - 18:32:00
00
Katalin Novak rezignovala?!
Je toto vôbec možné?
10.02.2024 - 18:50:42
02
otázku, či je to vôbec možné, si dávam skôr k dôvodu rezignácie....
10.02.2024 - 18:54:38
01
Rozhodnutie maďarskej prezidentky Katalin Novákovej udeliť milosť mužovi, ktorý chránil pedofilného riaditeľa detského domova, vyvolalo v Maďarsku silný ohlas. Síce sa to stalo ešte v apríli 2023, no premiér Viktor Orbán vo štvrtok popoludní oznámil, že v mene vlády predloží novelu ústavy, ktorá zabráni udeleniu milosti v prípade trestných činov spáchaných v neprospech maloletých.
Porovnajte to s našimi vajčiakmi...
10.02.2024 - 19:19:14
00
Zipsik napísal:
Uz si treba konecne uvedomit ze sa neda vkuse ustupovat debilom a nevsimat si ich…treba ich konfrontovat, treba im vyvracat ich netmysli…


To jednoznacne. Ale mas tu par exotov, co tu chodia roky. Pride, zahnusi, citi sa dolezito ked sa na neho miestne osadenstvo zlietne, povie ze uz nepride o o 3-4 tyzdne spravi to iste. A miestne osadenstvo tiez. Navyse tento x krat priznal, ze reakcie ani necita, on proste len potrebuje sirit ten svoj hnoj. Ako Fico ci Blaha, nechodia do diskusii, nereaguju na otazky, iba grcaju tie svoje sracky.

Tychto treba imho dorazne ignorovat. Neviem ako ty, ale ja ked fyzicky idem medzi mentalne znevyhodnenych, natrafim na exemplare, ktore trebarz blabocu, ze sa blizi koniec sveta ci mesias. Nereagujem na nich, su to miestni blazni, ktorych vo fyzickom svete kazdy ignoruje. Na nete su ale za hviezdy, lebo sa naucili, ze tu im ludia venuju pozornost. My mozme za to, ze to tu hnusia, lebo ich neustale krmime.
10.02.2024 - 19:19:58
01
nedoprajete panovi premierovi, ved musi splatit garsonku s terasou, 5000 mesacne, to ma za 4 roky na polovicu, este nieco vymysli a bude mat aj na celu sumu :-)
10.02.2024 - 22:36:37
00
Mal by ešte vysúdiť od novinárov nejaké peniaze na byt (alebo ešte lepšie od každého, kto si o ňom čo i len pomyslí čokoľvek zlé)...
10.02.2024 - 22:53:39
00
Dúfam, že tu nechodí, lebo máme popi..😉
11.02.2024 - 05:30:50
00
pbs.twimg.com
thumb_up0thumb_down
11.02.2024 - 08:24:09
04
Tak si dali väčšie platy, je tam toho. Dôvod jasný, ľahšie sa bude odôvodňovať luxus, v ktorom žijú. Ale zas dňa druhej strane, post ministra by mal byť jedným z top v štátnej sprave a mal by tak byť aj ohodnotený . Mňa seru ine veci s touto vládou ako ich plat
11.02.2024 - 09:17:44
00
Mal by byt ohodnoteny,ale mala by ta funkcia byt aj top vykonavana.A to pri tych individuach teda nehrozi
11.02.2024 - 09:32:41
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up