Zdravíčko,

ako študent 5. ročníka sa v mojej diplomovej práci venujem cyklistom a hľadám respondentov na vyplnenie dotazníka. Keby si nájdete cca. 5 minútiek na vyplnenie bol by som veľmi vďačný.

Ďakujem 🚴🚴‍♀️

https://www.survio.com/survey/d/A4G5Z1J0L4K2P8P5G
13.02.2024 - 22:40:05
00
:) je to o pár minút viac ako 5

a teda na niektoré otázky sa ťažko odpovedá, keď sú formulované ako '2 v 1'
(a teda zadavas buď castost udalosti vs predvídavosť)

Keď jazdíte vpravo, neuvedomíte si, že spolujazdec vystupuje von z vozidla alebo autobusu a ste blízko k zrážke s ním alebo s ňou

(Plus niektorá úvodná, tusimze frekvencia jazdenia, ma zlý popis, že viac možností)
13.02.2024 - 23:58:32
00
Mam pocit ze to pisal mongol s madarskymi predkami. 🙂
14.02.2024 - 00:07:11
00
začal som a nechal som to tak, priveľa nezmyslov aj na mňa, skôr alchýmia ako niečo z čoho sa dajú vyvodiť nejaké závery,
Je to vypracované tak, len aby bolo niečo urobené, kľudne to nechaj vygenerovať AI
ináč nasrať ...
14.02.2024 - 00:17:54
03
ísť v protismere premávky

Myslel si v jednosmerke alebo na diaľnici?
Študent psychológie a nedokáže položiť otázku?
Asi najvyšší čas zmeniť študijný odbor.

spor v rýchlosti
to je čo?


Krajné možnosti nikdy a takmer vždy? Prečo nie takmer nikdy a vždy????
14.02.2024 - 07:59:58
02
Srsen napísal:
Je to vypracované tak, len aby bolo niečo urobené, kľudne to nechaj vygenerovať AI
ináč nasrať ...


podla mna mu to aj vygenerovala AI, lebo takto normalny clovek nerozprava nepise
14.02.2024 - 08:15:11
08
Chcel som to vyplnit ale je to dost nezmyselne. Nejde pri tom dotazniku o to po ktoru otazku sa dostanem a ako budem reagovat na nezmyselny dotaznik?
14.02.2024 - 08:24:40
15
vyplnil som ale je to napísané celé zle ... a je to tak minimálne na 10 minut
14.02.2024 - 08:36:05
01
Z komentarov som chcel dat tomu sancu, ale pri “Prevezenie spolujazdca na vašom bicykli bez toho, aby bol prispôsobený na tento účel”
som to zabalil… |(
14.02.2024 - 08:52:21
01
aka to je skola prosim ta? na polovicu veci som ti tam dal neviem, lebo to nema nic spolocne s nejakym serioznym vystupom
14.02.2024 - 13:26:47
01
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulta sociálnych a ekonomických vied, Univerzita Komenského v Bratislave


Ja som tie neviem dal ako stredne, ani ano ani nie
14.02.2024 - 13:44:09
00
Jaiub napísal:
Z komentarov som chcel dat tomu sancu, ale pri “Prevezenie spolujazdca na vašom bicykli bez toho, aby bol prispôsobený na tento účel”
som to zabalil… |(

Ukazoval som dotazník manželke, pri tejto otázke sa spýtala, či sa myslí prispôsobenie bicykla, alebo spolujazdca :)

Čo znamená vo vete Neúmyselné prejdenie cez ulicu bez dostatočného pozretia, spôsobí brzdenie druhého vozidla aby sa vyhlo nehode výraz "neúmyselné prejdenie"? Že som nechcel prejsť cez ulicu, ale neúmyselne (náhodou?) som prešiel?

Páčili sa mi aj tieto formulácie:
Prechádzanie cez to, čo sa javí ako jasné prechádzanie, aj keď je na semafore červená - Čo je prechádzanie jasného prechádzania?

Neuvedomíte si, že vozidlo, ktoré bolo zaparkované má v úmysle odísť a musíte brzdiť náhle aby ste sa vyhli zrážke s ním. - Tu do hry vstupuje aj psychológia a úmysly vozidiel. Vozidlo má úmysel odísť. Ja sa pýtam, kde bol jeho vodič alebo majiteľ? :)

Keď používam cyklotrasu (alebo cyklistický pruh), vždy používam vyznačený pruh - Inak povedané, keď robím A, tak vždy robím A. Ako môžem nepoužívať vyznačený pruh, keď je v prvej časti vety vyslovený predpoklad (obmedzenie), že ho používam?

Na mňa to bol ťažký dotazník, nevedel som ho vyplniť :D
15.02.2024 - 09:31:12
03
niekedy dotazniky sleduju nieco uplne ine, ako sa na prvy pohlad zda. Mozno su tie otazky naschval napisane takto a sleduje sa, kolko ludi to pri akej vzda. Je to Ustav aplikovanej psychologie. Pre mna je kazdy psycholog podozrivy, ze ma nieco zalubom :-D
15.02.2024 - 09:38:10
010
Áno, toto je jedna z možností, ktoré mi napadli, ale v tom prípade by som čakal aspoň trochu zmysluplné formulácie a hlavne, otázky by nesmeli byť na jednej strane viaceré. Lebo takto som ich prebehol bez vypĺňania, takže informácia o tom, kde to kto vzdá, sa trochu stráca :) Navyše ja som to vzdal už pri otázke na častosť bicyklovania, kde nebola moja možnosť (je to niečo medzi každý deň a 2-3x týždenne). Ale klikal som ďalej prakticky náhodné údaje, lebo otázky nedávali zmysel. Vzhľadom na nezmyselnosť mnohých tvrdení je to skôr dotazník na zber náhodných kliknutí a naozaj by ma zaujímalo, ako sa z tohto dá spraviť relevantný výstup :)
15.02.2024 - 10:18:52
04
čiže sme dobrá komunita.aj keď je dotazník totálny blud, dakto sá zľutoval a dakto slušne odpísal;D
15.02.2024 - 10:32:12
01
keyboard_arrow_up