Kaper napísal:
Naozaj velmi vela ludi by bolo stastnych,keby mali len taketo problemy,nad ktorymi tu vyplackavas.Obycajny trapny,pocitam aj riadne sebecky chmulo.Sa pozri okolo seba co sa deje a ty tu plackas nad volakou retazou,alebo skrutkou a ides to ukoncovat...


toto nebolo moc pekne. vtak ma podla mna seriozny problem ( nie s bicyklom). ak ta takto dokaze rozhodit jedna skrutka. tiez som moc stastia v zivote nepobral a deju sa mi pravidelne zvlastne veci. a obcas niesom daleko od jeho spravania a poviem ti, je stym tazke bojovat. nejde o tie malicherne problemy z ktorych su v jeho ociach velke. ide o tie reakcie tela/jeho osoby ktore niesu zdrave a tam je daky problem ktory by mal riesit. ak to nedokaze sam, potrebuje niekoho kto mu stym pomoze. v prvom rade si ale musi uvedomit ze problem ma. to sa mu zatial nepodarilo.
18.02.2024 - 19:28:35
35
Nehnevaj sa na mna,ale ja som tu zazil nespocet ludi co sa mu snazili pomoct.Dokonca tu mal vlastnu temu na vylevy kde mu desiatky ludi ponukali pomoc.Vyzera ze neprijal...
Tym padom si nezasluzi aby som ho lutoval kvoli strhnutej skrutke.Ano,neni som j3bnuty,viem ze to neni o tej skrutke...
A nebudem viac zivit tuto temu a jeho depky.Popravde tato tema ma na zaciatku celkom zaujala,tiez nemozem niekedy zaspat,hlavne teda skurwenu nedelu...
18.02.2024 - 19:43:38
03
veru neprijal. a predpokladam ze to co tu vidime je len spicka ladovca. a ano - chcelo by to opat popresuvat (nielen z tejto temy) do zamknutej temy
18.02.2024 - 20:01:33
00
Tak ho neriešte. Dajte svoje postrehy všeobecne …

A sovička30 nech použije vlastnú radu o vydrnkaní sám :)
18.02.2024 - 20:16:15
00
Kaper napísal:
Dokonca tu mal vlastnu temu na vylevy kde mu desiatky ludi ponukali pomoc.Vyzera ze neprijal... tym padom si nezasluzi aby som ho lutoval kvoli strhnutej skrutke.

Tym chces povedat, ze ked radu doteraz neprijal, zasluzi si tvoje urazky? Hovorit striebro, mlcat zlato.
Napodobne aj doktor srandista, co asi na prislusnych predmetoch nevenoval pozornost prednasajucim, ale svojim erekciam a teraz zije vo svete, kde ta prava medicina a skutocne problemy koncia v okruhu 5m od operacneho stola resp. sanitky.
18.02.2024 - 22:07:59
03
Trepeš nielen tu ***itiny … keby si ty aspoň z jedného percenta tušil , čo , kedy a ako riešim , nepísal by si tu trápnosti na moju osobu . No nič , idem podrnkať na dobrý spánok ako mi Peťko odporúčal . Fakt to skúsim , bo nejako mám vysoké pulzy po dvoch dňoch intenzívneho jazdenia .
18.02.2024 - 22:18:36
00
A nezaobstaral si si na toto manzelku? 😁
18.02.2024 - 22:21:53
00
Ramon1 Drzim tvoju uroven :lol: Vysoke mas najma ego. Ale s jeho krotenim si na dobrej ceste, len este treba na tom trochu popracovat ;)
Daj link, kde este a co trepem (kludne aj SS). Som na to uprimne zvedavy.
18.02.2024 - 22:26:56
00
Sovicka30 ja keď nemôžem zaspať, tak používam to, čo som zistil ešte na základke. Počúvanie učiteľov a obzvlášť v cudzom jazyku ma najlepšie uspí. Preto na večer púšťam nejaké prednášky a za 10 minút som tvrdý 😁 ( smajlík, ale vážne to tak robím).
Inak spávam pod 6 hodín, lebo dlhší spánok mi spúšťa migrénu.
19.02.2024 - 08:21:13
00
Hovorené slovo vždy zaberie. 😁
19.02.2024 - 08:27:37
00
Najlepšie manželkine ... ale nesmie zvyšovať hlas :)
19.02.2024 - 09:05:32
02
Ramon1 Jeden tvoj prispevok zmizol, predpokladam zmazany rano autorom. Kedze rano mudrejsie vecera, chcem este aj ja dodat: Ten 5m okruh nebol mysleny ako kritika obsahu/rozsahu tvojej prace, alebo nebodaj znevazovanie tvojich skusenosti. Len som mal z viacerych tvojich prispevkov dojem, ze podcenujes psychicke utrpenie, resp. sustredis sa len na fyzicku bolest. A to sa mi vzhladom na to, ze si lekar, zdalo dost mimo. Uznavam, ze pisomna formulacia tohto mojho nazoru nebola zrovna najlepsia.
Pisanim mojich psychoanalyz zabijat cas nemusis (ale mozes), ale pripadnu spatnu vazbu na mna kludne do SS napis. Rad si ju precitam.
19.02.2024 - 09:11:00
00
Sovicka30 napísal:
Čo ti pomoze ? Budem furt nafetovany ? Bude sa mi potom dariť ? Už som raz bol a prd mi pomohli
Bohužiaľ som prekliaty a verím tomu

No ty si hlavne hlupak, verim tomu.
19.02.2024 - 17:44:31
01
Si nepočul o prekliatych ľuďoch !!!
19.02.2024 - 17:46:10
00
Viera v prekliatie, astrologiu, horoskopy, nabozenstvo a ine chobotiny , patri do dob davno minulych a nie do 21. storocia.
19.02.2024 - 18:02:20
03
keyboard_arrow_up