Chlapi
Neviete ako to je s tou aktualizaciou ?
Dodnes mi neukazuje moznost aktualizacie.
Či to na Led remote pustia neskôr ?
17.02.2024 - 18:51:34
00
Musis mat najprv aktualizovanu appku v mobile (Android) na verziu 1.18 inak ti update neponukne. Mne na S22 ponuklo update az vo stvrtok. A odporucam mat appku zapnutu, ked pojdes do Google Play, lebo mi ten update ponuklo v Google Play az vtedy - ako keby obchod nevedel, aku mam verziu, alebo netusim v com bol problem.
17.02.2024 - 20:06:08
00
Sesulak napísal:
Musis mat najprv aktualizovanu appku v mobile (Android) na verziu 1.18 inak ti update neponukne. Mne na S22 ponuklo update az vo stvrtok. A odporucam mat appku zapnutu, ked pojdes do Google Play, lebo mi ten update ponuklo v Google Play az vtedy - ako keby obchod nevedel, aku mam verziu, alebo netusim v com bol problem.


Super, diky
Už som ju aktualizoval, tak potom skusim ebajk.
Diky
18.02.2024 - 07:27:29
00
Sesulak napísal:
Musis mat najprv aktualizovanu appku v mobile (Android) na verziu 1.18 inak ti update neponukne. Mne na S22 ponuklo update az vo stvrtok. A odporucam mat appku zapnutu, ked pojdes do Google Play, lebo mi ten update ponuklo v Google Play az vtedy - ako keby obchod nevedel, aku mam verziu, alebo netusim v com bol problem.


Tak aktualizované, displej ponadstavovany, už len vyskúšať.
Díky ešte raz za radu.
18.02.2024 - 16:36:46
01
Ahojte.Kde sa to nastavi yen dynamický display.Apka aktualizovaná bike tiež a nič také tam nevidím.
25.02.2024 - 15:48:20
00
cez Flow treba pridať nové obrazovky a dátové polia

thumb_up0thumb_down
25.02.2024 - 15:55:22
00
Dikeska.aké jednoduché😀
25.02.2024 - 16:06:34
01
Skoda, ze sa nedaju editovat tie polia v jednotlivych dynamickych obrazovkach.
25.02.2024 - 16:16:03
00
Neviem či ja som motak, ale Cube Stereo SL z 2022 to proste nemá v nastavení. iOS, posledná verzia Flow a žiadny dynamicky displej nemôžem nastaviť.
26.02.2024 - 12:40:29
00
Arrow79
Musiš ísť do nadstavenia displeja, a musíš isť až na koniec jednotlivých obrazoviek ktoré už máš uložené , kde máš okienko so znamienkom plus (ako pridať úplne novú obrazovku) a až vtedy ti ponúkne možnosť pridať dynamickú obrazovku.
Pokial sa snažíš zmeniť už exzistujúcu obrazovku, tak ti tú možnosť neponúkne.

Hore vo videu od 2:30 min to máš ukazané
27.02.2024 - 07:40:10
00
Ahoj. Toto všetko viem, pridávam ju ako poslednú, novú, fullscreen a nemám možnosť tam dať dynamickú. Pošlem screenshot keď budem doma.
27.02.2024 - 07:57:05
00
dnes som absolvoval prvý kratší výjazd na Boschi a vyjadrujem maximálnu spokojnosť, toto som celý život potreboval, len som o tom doteraz nevedel :?: dvakrát som vybehol blízky kopec s malebnou dedinkou Kráľová z jednej aj z druhej strany, po asfalte, lebo blata všade po uši. nejde o žiadne prudké vraždy, z jednej strany dĺžka 8,3 km a 4,5% priemerné stúpanie, z druhej strany 8 km a 3,7%. režimy som vybral Eco, Tour, Auto, Boost, všetky v základnom nastavení. prvé stúpanie som išiel Eco/Tour tak pol na pol, posledných možno 500m je stupák, tam som zapol Boost. tieto režimy poznáte, fungujú spoľahlivo a dobre, lineárna podpora. stúpanie z opačnej strany som išiel celé na Auto a zostal som zarazený a prekvapený, pozitívne (vybilo mi poistky :D ). eMTB na Boschi ešte nemám vyskúšané, ale predpokladám, že je to ekvivalent Trail na Shimane EP8 a čakal som podobný prejav motora aj pri Auto, ale toto ma tlačilo samé dopredu, bez toho aby som musel zvyšovať tlak do pedálov. kadencia 80-90, vyšiel by som to celé na jednom prevode, ale samému pred sebou mi to bolo blbé, tak som aspoň občas prehodil. vo videu k tomu na YT chlapík hovorí, že je to režim, ktorý pomáha zachovať tempo a funguje na inom princípe ako eMTB. stúpanie je mierne členité, v prudších úsekoch som cítil ako motor pridáva výkon, bez toho aby som čokoľvek zmenil ja, či kadenciu, alebo tlak do pedálov. všetky palce nahoru :y:
Auto v najnovšom update Flow nebolo, mne skolaboval následný update bajku z mobilu a bol som to vyriešiť cez kábel u nás v Ebajku, kde mi spolu s updatom bajku nahrali aj tento režim.
po štyroch sezónach na Shimane (dve na E8000/ dve na 1. generácii EP8) stále tvrdím, že je to výborný motor, len bohužiaľ Shimano neponúka zákazníkom možnosť voľby a to je chyba. nie každému vyhovujú progresívne režimy na EP8, dosť som sa vytrápil hlavne v Taliansku kde mnohé stúpania neboli jednoduché, tu u nás to bolo ešte ako tak v pohode. Bosch nám dal každému na výber a tak je to správne.
milo prekvapil aj pohon Linkglide, skúšal som radiť pod plnou záťažou a absolútne žiadny problém, žiadne pazvuky či strieľanie reťaze.
na záver čísla, 45 km, 900 vm, 98 kg ja + 27 bajk + 5 batoh, priemerka 20,4 kmh, zostatok baterky 54% (pozitívny výkričník ;) )
29.02.2024 - 21:21:27
00
Musim skusit ten Auto rezim. eMTB ma vyhodu hlavne v tazkom terene, kedy motor udrzi momentum aj ked nepedalujes (cez korene, skaly...) inak ma prejav velmi podobny Tour+. Teda okrem akceleracie, tu som musel na eMTB o jeden stupen ubrat, lebo bike vystartuje tak, ze clovek to skoro zapichne niekde do kriaku :D
01.03.2024 - 09:13:18
01
Tour+ je ako Eco na Shimane EP8 a to som zmenil ako prvú vec na novom bajku :D každý sme iný, niekomu vyhovujú viac progresívne režimy, niekomu lineárne
01.03.2024 - 11:23:58
00
Som dnes vyskusal ten Auto rezim :tmi: (nahradil som Turbo, ten som nepouzival vobec). No je to masaker, budem asi musiet ubrat aj dva stupne dopomoci, aby som sa dostal cez 120 pulzov v 14% stupakoch :D Ale na jazdu proti vetru, pripadne ako dojazd po dlhom vyjazde to je ideal. Vyhodou je, ze aj tazsi vyjazd mozem ist "na tuky" bez toho, aby kapala bateria pred ocami.
03.03.2024 - 20:51:00
01
keyboard_arrow_up