https://www.aktuality.sk/clanok/lojr2Re/emmanuel-macron-nevylucuje-vyslanie-vojakov-na-ukrajinu-kazda-krajina-o-tom-ale-moze-rozhodnut-zvrchovane/
27.02.2024 - 06:50:34
00
keby im radsej poslali riadne zbrane, oni sa aj sami ubrania.. ale nie, radsej provokovat s p*covinami..
27.02.2024 - 08:32:41
05
Dano5
este vcera to bol hoax od Fica na odvratenie pozornosti inam a dnes uz to je pravda?
Macron sa asi pomylil.

Na margo tu vojnovych veteranov, analytikov a generalov.
Najlepsie je ako vsetci chcu vojnu.
Chlapci sa tu uvedomte.
Strany co tak tuzia po vojne, mozu vydat vyhlasenie, nech sa jeho volici dobrovolne prihlasia do vojny.
Prezidentka im urcite nebude branit a nebude to trestny cin.
Vela ukrajincov pred vojnou utieklo na zapad ale aj do Ruska, tak na Ukrajine potrebuju ludi do armady.
Bol by som zvedavy kolko z vas by sa prihlasilo.

Ludia vzdy buntosia, vojna, vojna vojna. Na nete je kazdy silny.
Ale ked maju ist, tak hned maju pravidlo nech idu ti druhi.
Pokial sa to nedotyka vas osobne tak budete za kazdu sprostost.

Pozrite si film " Na zapade nic noveho"
Ako ti mladi, oblbnuti propagandou vstupili do armady, mysleli si, ze to bude zabava, pravda je na ich strane a potom ....

Chlapci zabudate, ze vojna je svinstvo.
Zabudate, ze vo vojne bojujete za zaujmy niekoho ineho. A duplom dnes v globalnom svete.
Vzdy ide o penazne zisky, majetky a moc.
Vy nie ste hrdinovia, ste len nastroj. Ste len sachove figurky, nikomu na vas nezalezi.
Vazte slova a rozmyslajte.

https://www.youtube.com/watch?v=LD6kvDHbIYY
prelozene, ine som nenasiel
https://youtu.be/4vH5RcjjdUg?t=156
27.02.2024 - 10:09:33
00
ktora strana tuzi po vojne?
27.02.2024 - 10:20:50
00
Všetci chcú vojnu? Na to si ako prišiel? Jediní, čo chcú vojnu, sú potkany v Kremli, ostatným sa celkom spokojne fungovalo aj bez vojny. Aj keď ťa niekto na ulici prepadne a začne mlátiť, asi nebudeš chcieť od nikoho pomoc, lebo by len eskaloval konflikt, tak si to myslel?
27.02.2024 - 10:22:05
224
Hoax to bol tak či tak

Macron munici označil za „prioritu všech priorit“ v podpoře Kyjeva, partnerské země však podle něj budou rovněž s napadenou zemí spolupracovat na kyberbezpečnosti a vojenské produkci přímo na Ukrajině. Vznikne rovněž nová koalice pro dodávky raket středního a dlouhého doletu, oznámil.
a novinářský dotaz Macron rovněž reagoval na pondělní prohlášení slovenského prezidenta Roberta Fica, podle kterého některé země EU a NATO zvažují vyslání svých vojáku na Ukrajinu na základě dvoustranných dohod.
Na vyslání spojeneckých vojáků na Ukrajinu podle Macrona shoda není, „vyloučit však nelze nic“. „Byly doby, kdy jsme si mysleli, že (Ukrajincům) pošleme jen helmy a spacáky,“ poznamenal francouzský prezident.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/summit-pariz-pomoc-ukrajine-petr-fiala.A240226_184843_zahranicni_bors
27.02.2024 - 10:22:41
19
UA teda bojuje za koho záujmy? Red1 🤔
27.02.2024 - 10:26:15
00
Red1 napísal:
Dano5
este vcera to bol hoax od Fica na odvratenie pozornosti inam a dnes uz to je pravda?
Macron sa asi pomylil.

Na margo tu vojnovych veteranov, analytikov a generalov.
Najlepsie je ako vsetci chcu vojnu.
Chlapci sa tu uvedomte.
Strany co tak tuzia po vojne, mozu vydat vyhlasenie, nech sa jeho volici dobrovolne prihlasia do vojny.
Prezidentka im urcite nebude branit a nebude to trestny cin.
Vela ukrajincov pred vojnou utieklo na zapad ale aj do Ruska, tak na Ukrajine potrebuju ludi do armady.
Bol by som zvedavy kolko z vas by sa prihlasilo.

Ludia vzdy buntosia, vojna, vojna vojna. Na nete je kazdy silny.
Ale ked maju ist, tak hned maju pravidlo nech idu ti druhi.
Pokial sa to nedotyka vas osobne tak budete za kazdu sprostost.

Pozrite si film " Na zapade nic noveho"
Ako ti mladi, oblbnuti propagandou vstupili do armady, mysleli si, ze to bude zabava, pravda je na ich strane a potom ....

Chlapci zabudate, ze vojna je svinstvo.
Zabudate, ze vo vojne bojujete za zaujmy niekoho ineho. A duplom dnes v globalnom svete.
Vzdy ide o penazne zisky, majetky a moc.
Vy nie ste hrdinovia, ste len nastroj. Ste len sachove figurky, nikomu na vas nezalezi.
Vazte slova a rozmyslajte.

https://www.youtube.com/watch?v=LD6kvDHbIYY
prelozene, ine som nenasiel
https://youtu.be/4vH5RcjjdUg?t=156


Zbytocna kopa balastu. Vojna sa moze skoncit okamzite. Staci, ze z Ukrajiny sa stiahnu rusaci za medzinarodne uznane hranice domov. Take jednoduche to je.
27.02.2024 - 10:30:48
113
Fico je zatiaľ “ len “ premiér … až keď bude jamkaty na hrade , bude tam s ním . A teda to oslovenie by sme mohli akceptovať .
27.02.2024 - 10:32:51
00
Red1, ja som sice pisal, ze treba russakov vojensky z UA vyhnat, ale myslis si, ze chcem vojnu a ist bojovat? Nie, tak ako pises, vojna je svinstvo a tak ako ty, ju nechcem ani ja. Ale otocme situaciu. Ty si pravdepodobne z tych, co chcu mier na ukor okupacie cudzich uzemi. Takze predpokladam, ze ked sa k tebe do bytu/domu niekto nasilim nastahuje, tak len sklopis usi a budes utekat na kataster prepisat pozadovanu cast na dotycneho, aby bol klud. Spravne tomu rozumiem?
27.02.2024 - 10:37:37
013
Red1 nikto normálny nechce vojnu. momentálne iba jeden ***** potkan putler poslal svoju armádu vraždiť, bombardovať a zaberať územie Ukrajiny. Ako to chceš vyriešiť? Aby sa Ukrajina vzdala? Dohodadovať o mieri? Však v 1994 sa dohodol mier aj územná celistvosť Ukrajiny. Terajšia vojna je dôkaz ako platia dohody a zmluvy s diablom.
Jediné čo si predviedol je strašiť ako sa majú všetci bát a vzdať orkom z mordoru. Bodaj by už to všetko skončilo a okupant vypadol domov. Nech sa páči, môžeš sa realizovať a vybaviť to.
27.02.2024 - 11:24:48
010
Red1 napísal:
Pozrite si film " Na zapade nic noveho"
Ako ti mladi, oblbnuti propagandou vstupili do armady, mysleli si, ze to bude zabava, pravda je na ich strane a potom ....

Vyborny priklad... az na drobulinke nepochopenie romanu, teda pokial si ho cital... nebol to nahodou osud nemeckych chlapcov? A asi tusis, kto bol v 1.sv. agresorom...
27.02.2024 - 11:27:30
517
Dať sem Kenendyho jr.túto proruskú filcku....tak to ano,to je gól,ale do vlastnej brány.
západ nepošle svojich vojakov.keď nie je ochotný ani poslať adekvátne zbrane.Nemci kolaborujú ďalej,taurusy nepošlú lebo vraj eskalácia.zaujímavé,že briti s tým nemajú problém.Po vojne uvidíme akú špinavú hru tu hrajú nemci.Za mňa nič nové.
27.02.2024 - 11:44:04
00
Kedy konecne sa ludia naucia, ze trolov treba poslat do riti a nie na nich reagovat? O nic ine mu tym vysplechom neslo. Pofukali ste mu ego, urobili den a o par dni tu zas grcne rovnaku blbost. A namiesto ignoracie sa mu zas dostane kopa pozornosti
27.02.2024 - 11:51:19
03
Chápem čo chceš, ale práve ignorovanim "trolov" dopadli voľby ako dopadli. Ako keby ti trolli mali volebné právo, čo nakoniec veľa z nich aj majú. Furt sa ustupuje, vždy nereagovať, na ulici, doma v rodine, kamošovi sa neozvať, aby sme sa nepohádali. No a tak zlo rastie, bujnie a sme kde sme...
V Nedeľu som sa bol s deťmi prejsť a chlapík v maskáčoch, na ruke slovenská a ruSSká vlajka (aka dnešný hákový kríž). Až mi mráz prebehol po chrbte, keď si predstavím, čo ten človek má v hlave a čoho by bol schopný ...
27.02.2024 - 12:01:03
011
keyboard_arrow_up