V 2022 som doterigal na biku k Jadranskemu, tento rok by som chcel Baltske.
Chcel som uz minuly rok, ale nejak som bol vyhoreny ohladom bikepackingu, tak tento rok to uz musi vyjst (ak teda nevymyslim iny ciel alebo sa k niekomu nepripojim na inu vypravu).

V skratke: chcem ist cez Polsko, mozno kus aj cez Cesko, k Baltskemu moru, mozno aj naspat. Cesty mimo hlavne tahy, kludne aj gravel, alebo lahsi teren. Spanie na divoko, alebo kempy. Plan nejak len na hrubo, nechcem to velmi hrotit a stresovat sa pocas jazdy terminmi a miestami. Skor exploring, ako sa hnat.

Ak by mal niekto ale podobny plan, rad sa pridam, kedze som casovo velmi flexibilny a urcite sa lahsie prisposobym ja, ako niekto mojmu terminu.
08.03.2024 - 00:37:35
00
Pozdlz celej nemecko polskej hranici sa tiahne cyklotrasa, od Hradku nad Nisou az po polske Swinoujscie, odporucam tade. Siel som viackrat. Po trase su rozne male kempy. Ide sa prevazne po nemeckej strane, no nie je problem prejst aj do Polska na viacerych miestach po mostoch. A Swinoujscie povazujem za letovisko, ktore schova hocijake chorvatske pobrezne miesto.
08.03.2024 - 05:47:43
11
Plan cesty
Z Polska spat som to este neupravil, len som spojil dve miesta, ale cca nejak tak by to malo ist.

Prílohy:

1.png
1.png 127.46 KiB thumb_up0thumb_down

2.png
2.png 104.61 KiB thumb_up0thumb_down

3.png
3.png 139.17 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2024 - 21:27:00
03
keyboard_arrow_up