no hej, ale podla tvojho datumu narodenia usudzujem ze patris medzi veteranov :P nic v zlom


mas pravdu ale na veku nezalezi
28.08.2008 - 21:54:01
00
vedel by mi odporucit nieco na vyletik... nemalo by to byt cely den, teren zjazdny aj na HT-cku
s tym, ze z KE pojdem vlakom, vystupim podla potreby (=odporucania)
nemusi to byt okruh, ale aby som sa potom vedel nejakym sposobom dostat do pp (vlak, elektricka)

// a este otazka - smiem do zubacky s bikom?
29.08.2008 - 20:12:45
00
mysho vystup v Strbe,vyslap na Strbske,popri zubacke by mal byt chodnik a zo Strbskeho je popri elektrickovej trasy chodnik do Smokovca,potom dole popri hlavnej do PP,zjazd po NE-asfaltovom chodniku(taky singel) a potom najlepsie po ceste-Velky Slavkov,PP
29.08.2008 - 21:33:33
00
prave preto som sa pytal, ci mozem s bajkom do zubacky, aby som nemusel po tom chodnicku :oops: ... tam som si to chcel dat opacnym smerom, je to celkom smacne :)
fajn, tak skusim to, co pises + vsuniem tam asi aj popradske pleso

na strbskom ten chodnicek kde priblizne zacina? je aj nejako znaceny, resp. najdem ho a nepobludim? :D
29.08.2008 - 21:44:11
00
+ vsuniem tam asi aj popradske pleso


nieje nahodou cesta na popradske pleso uzavreta? ci ty asi nechces ist po tom chodniku ako vedie cyklotrasa :lol:
29.08.2008 - 21:52:56
00
nemam prehlad, bol som tam naposledy v aprili, aj to bez bajku... takze sa tam nedostanem?
29.08.2008 - 21:59:29
00
uzavrety ma byt do 30. augusta, teda do zajtra, ale opytaj sa pisosip-a, on urcite vie ako sa da dostat na Popradske pleso aj inou trasou :P
29.08.2008 - 22:19:24
00
normalne sa tam da ist,my sme pred 3 tyzdnami sli hore turistickym s bikami a hore "bikeri" z ukainami co sli po ceste,vsetci tvrdili ze sa da...
29.08.2008 - 22:39:49
00
Ja som tam bol tuto stredu po asfaltke a bola tam nejaka znacka ze turisticky chodnik uzavrety, ale salam, kopec turistov aj bajkerov. Ta znacka bola tak nevyrazna, ze si ju len tak niekto nevsimne, takze podla mna v pohode. Inak ten chodnik do Smokovca - v stupani na Popradske pleso, este na prvom kilometri si vsimnes vyraznu odbocku vpravo na zvaznicu, ked asfaltka pojde dolava. Je tam aj kopec taznych aut aj nejake oznacenie cesty. Ta ta dovedie az nad Hagy. Tesne sa Hagmi si vsimnes chodnik po lavej strane cesty, na nom sa staci drzat az do Smokovca. Tak pekny vylet :wink:
29.08.2008 - 23:13:09
00
nemam prehlad, bol som tam naposledy v aprili, aj to bez bajku... takze sa tam nedostanem?

zo Štrby ma Štrbské choď po asfalte. Ten chodník kolo zubačky je dobrý len na zjazd (ak nechceš tlačiť)
MTb zo ŠTrbského cez Smokovec do PP (môžeš odbehnúť na popradské, sliezsky dom, na hrebienok):
http://maps.google.com/maps/ms?hl=sk&ie ... .2211&z=12
Ak xceš viac pošli mi mail. Mám ešte 3 mapodetaily trasy v jpg aby si fakt nezablúdil. :wink:
30.08.2008 - 00:44:50
00
takže ak je to tak ako tu pisete, zajtra asi idem na Popradske, ved ten chodnik ak mal byt uzavrety tak len do 30teho, zajtra je 31 :P
30.08.2008 - 14:05:01
00
Ak by niekto chcel,zajtra asi poobede okolo 14-15:00 ideme na Zelene :) A mozno si este dame potom aj ten chodnicek so Strbskeho na Strbu...
31.08.2008 - 00:54:05
00
No ja by som aj isiel ale minuly rok ked som tam bol bolo to strasne s mojim HT bikom nezjazdne :D

Ja idem dnes do Šuňavy - priehrada Čierny Váh - sedlo Priehyba - Velka Vápenica (a ak to bude dalej zjazdne) - sedlo Priehybka - a cez Ondrejcovu Dolinu a po modrej spat na priehradu Čierny Váh - a do Važca
31.08.2008 - 10:33:32
00
No ja by som aj isiel ale minuly rok ked som tam bol bolo to strasne s mojim HT bikom nezjazdne :D

Ja idem dnes do Šuňavy - priehrada Čierny Váh - sedlo Priehyba - Velka Vápenica (a ak to bude dalej zjazdne) - sedlo Priehybka - a cez Ondrejcovu Dolinu a po modrej spat na priehradu Čierny Váh - a do Važca

OK,vyrazame tak za hodinku z PP autom hore.
31.08.2008 - 12:11:18
00
sakra, je mi luto, ze som vsetkych postavil do pozoru /vdaka za rady ;) /, ale z viacerych dovodov som to musel zrusit a nakoniec som bol na popradskom len peso :(
bolo mi to luto, najma uz ked som rano z aute pri prejazde autom okolo jahodnej zbadal Ja?No!-a (1kbm) a potom dvoch bikerov po ceste na popradske... do novembra si to urcite v tatrach vynahradim (dufam, ze sa podari este v septembri...)

tak este raz dik

[ ps. na zjazdik do strby som sa tesil uz od maja :evil: ]
31.08.2008 - 20:22:49
00
keyboard_arrow_up