Dano5 napísal:
Ja si trochu zakonšpirujem-Fico v skutočnosti nechce,aby sa jeho Podržtaška upratala do prezidentského paláca...


Ja toto beriem ako jeden z možných scenárov. Ak sa Pellé stane prezidentom, tak Fico nebude mať žiadneho nepriateľa vo výkonnej funkcií a teda nebude mať na koho hodiť stagnáciu ci úpadok Slovenska. A to sa mu moc nehodí, potrebuje niekoho obviňovať.
31.03.2024 - 14:07:10
00
Dano5 napísal:
Ja si trochu zakonšpirujem-Fico v skutočnosti nechce,aby sa jeho Podržtaška upratala do prezidentského paláca,jeho odchod zo Smeru považuje za zradu a to mu on nikdy neodpustí,takisto A.Danko ním pohŕda.
Dúfajme že k voľbám príde aj dostatok tých,ktorý prvé kolo ignorovali :^)



To je naozaj konšpirácia. Fico je pragmatik a skúsený politik a vie, že pre jeho budúcnosť a budúcnosť jeho kumpánov musí ísť osobná zášť a pomsta v tomto prípade bokom. Za akého prezidenta sa mu bude ľahšie vládnuť? Za Korčoka či za pelleho? Kto mu nebude robiť naprieky a podpisovať jeden zákon za druhým? Korcok či Pelle? Fico to veľmi dobre vie, jediná záhada je, prečo sa tak veľmi nevkladá do kampane tak, ako sa vkladal do kampane proti Čaputovéj. To môže byť ten dôvod a to môže byť tá "pomsta" za zradu Pelleho. Na druhej strane sa ani vkladať nemusí a nič nové by nepriniesol, lebo Pelleho tím to robí dostatočne špinavo, vulgárne, konšpiračne a kvalitne na Korčoka hádžu grcky. A tak isto není Fico tak blbý, aby si myslel, že mu to jeho ovce zožerú, keď bude úpadok krajiny zhadzovať na čerstvého prezidenta. Tie ovce ešte vedia, že krajinu riadi parlament a nie prezident. Navyše mať prezidenta, ktorého môže držat za gule sa oplatí.
31.03.2024 - 14:35:25
02
Peležumpa čochvíľa vyskočí aj z konzervy....
https://twitter.com/MCynik/status/1774403898867896403?t=K0Kc815VaNTTDkxu3AwZUA&s=19

https://twitter.com/Ben_Armato/status/1774326177294880892?t=Ai7jX6eEYPtkUUL3yirx-Q&s=19

https://twitter.com/gl_sk/status/1774371182126457211?t=qN0mukkFD9FOWV_Nji7ADQ&s=19
31.03.2024 - 14:55:12
01
JAHMANsvk napísal:
A tak isto není Fico tak blbý, aby si myslel, že mu to jeho ovce zožerú, keď bude úpadok krajiny zhadzovať na čerstvého prezidenta. Tie ovce ešte vedia, že krajinu riadi parlament a nie prezident.


Toto je omyl. Značná časť voličov vôbec netuší, kto z trojky prezident-parlament-vláda má aké právomoci a ďalší časť to síce tuší, ale psychológovia ti vysvetlia, že veria tomu, čo chcú aby bolo, nie tomu, čo je. Vyslanie vojakov je dobrým príkladom - skrátka i keď prezident to ani nenavrhuje, ani o tom nerozhoduje, tak časť voličov stále verí, že "Korčok by poslal vojakov do vojny".
31.03.2024 - 15:18:14
04
ennio napísal:
no ja byt ucitelom dejepisu, tak studentom davam ulohy precitat si Kumicakove blogy a cez hodinu o nich potom diskutovat. fakt by toto bolo potrebne dostat do skol :y:


Úprimne, ja keď som vytiahla pri obede v jedálni niečo z 2.svetovej, netušili kolegyne o čom hovorím. Aby učiteľ viedol slušnú diskusiu so žiakmi, musí mať vedomosti, ktoré prevyšujú predpísané vzdelávacie štandardy.
31.03.2024 - 15:27:12
013
JAHMANsvk napísal:
... jediná záhada je, prečo sa tak veľmi nevkladá do kampane tak, ako sa vkladal do kampane proti Čaputovéj. ...

Osobne si myslím, že Fiko sa do toho veľmi "nevkladá", pretože sa obáva, čo môže spôsobiť keď sa oficiálne prevalí verejné tajomstvo Pellého orientácie. Smerácka rétorika je dlhodobo postavená na anti LGBTI propagande. Prezident gay mu teda do karát nepasuje.
31.03.2024 - 15:28:28
12
ennio napísal:
no ja byt ucitelom dejepisu, tak studentom davam ulohy precitat si Kumicakove blogy a cez hodinu o nich potom diskutovat. fakt by toto bolo potrebne dostat do skol :y:


Nas dejepis je hlavne o dejinach staroveku, stredoveku v roznych zahranicnych krajinach a len velmi malo o dejinach slovenska a skoro vobec o modernych dejinach slovenska.. 🤦‍♂️

Na gympli sme mali nastastie super dejepisarku a ta sa s nami mala ochotu dopodrobna bavit o hocicom co nas zaujimalo, nie len ist podla osnov ako robot… :)

Ale problem nieje len dejepis.. povinne citanie na literature je az na par vynimiek v podstate ruska literatura 😅 ako keby nic ine neexistovalo…neviem ci sa za tych 10 rokov co som zo skoly prec nieco zmenilo ale nase ucebnice boli vacsinou z rokov 93-98 tj. Casto Starsie ako ja 🤣
31.03.2024 - 15:31:46
04
Ja si pamatam ine ako rusku literaturu. Vdaka povinnemu citaniu som si precital napriklad aj sofiinu volbu ci hlavu 22 ... ale teda aj vojnu a mier
31.03.2024 - 15:54:07
00
Toto by sa na Slopensku za aktuálnej vládnej partičke nikdy nestalo:

Česká kontrarozviedka vďaka pomoci Bezpečnostnej služby Ukrajiny odhalila v Prahe proruskú vplyvovú sieť na europoslancov.

https://dennikn.sk/minuta/3914645/?ref=mwat

edit:

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3846811-ukrainski-specsluzbi-dopomogli-vikriti-prorosijsku-merezu-vplivu-na-evrodeputativ-dzerela.html
31.03.2024 - 15:54:33
03
Jaroh napísal:
Toto je omyl. Značná časť voličov vôbec netuší, kto z trojky prezident-parlament-vláda má aké právomoci a ďalší časť to síce tuší, ale psychológovia ti vysvetlia, že veria tomu, čo chcú aby bolo, nie tomu, čo je. Vyslanie vojakov je dobrým príkladom - skrátka i keď prezident to ani nenavrhuje, ani o tom nerozhoduje, tak časť voličov stále verí, že "Korčok by poslal vojakov do vojny".


Až taký omyl to nie je. Babky a dedkovia volia smerohlas, aby sa o nich postaral a zvýšil im dôchodky. Východ Slovenska chce mať diaľnice. Pomätenci nechcú migrantov a LGBTI a pod. Oni veľmi dobre vedia, kto čo môže a kto jen podáva ruky zahraničným návštevám na červenom koberci. Určite väčšina (nie zas drvivá) voličov smerohlasu dobre vedia že Korcok=vojaci na Ukrajinu je blud.
Ešte nikdy v živote žiaden premiér nepripisoval socioekonomicku situáciu krajny (zlú ani dobru) na vrub prezidenta. Tento argument je za mňa veľmi mylný. Jediný kto kričal bol Matelko, že Čaputová nechce podporiť rodiny.

Kristina môže byť. Zaujmave by bolo, ak by sa to prevalilo naplno, pozorovať reakcie a komentáre Fica. To by bolo zábavne. Zrejme by to bolo v duchu, nech si v súkromnom živote robí kto čo chce.
31.03.2024 - 16:28:08
00
Ešte pridám jeden čisto osobný názor. Keby sa Pellé "vyoutoval" už v minulosti tak ho spoločnosť v pohode príjme. Dnes by IMHO mohol počítať s väčšou podporou liberálnejších voličov a verím, že by sa v pohode stal prezidentom.
31.03.2024 - 18:01:20
01
Stavkove kancelarie uz tusia ako dopadnu volby. :)
Príloha:
nike.jpg
nike.jpg 6.01 KiB thumb_up0thumb_down

31.03.2024 - 18:49:02
010
Na remízu je koľko?
31.03.2024 - 18:51:38
03
Nie je to z mojej hlavy, poslal mi kolega. Nedalo mi to sem šupnúť.


"Fico sa síce verejne pochválil, že "urobil" Petra Pelegríniho, ale nepovedal, koľko krát. To by ma zaujímalo asi viac."
31.03.2024 - 19:15:59
07
Fico sa nezapaja z jednoducheho dovodu...pride ako 'spasitel' a odrazi sa z pelleho chrbta vyssie 'ked'ak sa potopi'...toto oni vedia oblbovat ,konspirovat, prazdno tliachat,kalkukovat ...
31.03.2024 - 20:40:17
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up