tak to niesu zamky v pravom slova zmysle. ten lankovy cvaknes aj force klistami na bowdeny. ten 3 miestny kod ti otvori kazdy lapak za par sekund. na ten ziplok by stacili asi aj dva klince spravnej velkosti.
ide o to mat niecim bike uviazany o nieco kym behnes na wc, nacapuju ti, kupis horalku a pod. odradit niekoho od toho ze staci prist a zobrat co je fakt sekunda. blokovat pohon je take riesenie ze - pride dodavka, hodi ho do dodavky a odchadza. myslim ze Tesak tak prisiel o bike.
06.04.2024 - 08:54:57
01
No obzvlast dnes ked prave drahsie celopera vazia 10kg. To odnesie pod pazuchou ako skripta z prednasky. Treba o nieco priviazat.
06.04.2024 - 09:10:49
00
O koľko dlhšie trvá pouzit normalny bicyklový zámok než lankový? Niekoľko sekúnd?
Skôr tu ide asi o hmotnosť zamku ale to je individualny osobny problém.
06.04.2024 - 09:34:40
01
No ja som už zistil, že to nie je určite viac ako 15+15 sekúnd zamknúť a odomknúť a aj keď 2 minúty budem 2 metre od neho v obchode sa mi to oplatí.
06.04.2024 - 10:03:56
00
2 metre chrbtom je dosť na krádež, ale tiež neviem čo zoberiem na bikepacking, tam sa jedná už o gramy, na bežnú jazdu hoci aj po pivo beriem najlepší zámok.
07.04.2024 - 01:05:21
00
marseluspp napísal:
O koľko dlhšie trvá pouzit normalny bicyklový zámok než lankový? Niekoľko sekúnd?
Skôr tu ide asi o hmotnosť zamku ale to je individualny osobny problém.


Áno, celé je to o tom, že je to zámok, o ktorom nevieš, že ho máš v drese. Nie je na to, že necháš bajk bez dozoru, ale proti príležitostnému lapkovi. Alebo aspoň si to namýšľam ?
07.04.2024 - 09:23:50
00
Mne sa tu nsjviac páčil ten napad roztvorenia reťaze na rýchlospojke a jej pouzitie ako zamok. Kym zlodej najde rychlospojku tak ho picne a ani gram na biku naviac :)
07.04.2024 - 10:05:34
02
ja by som to chcel vidiet v realite ako niekto dava dole zadrbanu retaz a zamyka s nou nieco len tak rukami. musel by mat pekne vydratu tu rychlospojku.
08.04.2024 - 09:51:59
03
ale dalsiu hygienicku supravu s rukavicami, mydielkom, kremikom, zrkadielkom etc. :-D
08.04.2024 - 09:53:27
00
Uplne vpohode v pripade nudze. Zadrbanu reťaz nemam ani jednu.

A v konecnom dôsledku - Niesme slečinky ani ufňukanci. Zvladneme blato az po uši, prejdeme na bajku 100km len tak z nudy a prespime aj na strome. Tak o čom to tu je … :)

Dnes som schvalne stopoval zamknutie bicykla ku stojanu - 9sekund uplne v kľude.
08.04.2024 - 12:58:15
02
presne 3 sekundy by trvalo kym by ho ukradli s tymi srandovnymi zamkami co ste tu postovali. cvak odchadza. ani sa nestihnes otocit
ja uz nikde nezamykam a ani ho nikde nepustim z oci
08.04.2024 - 13:05:52
00
Presne 3 sekundy by trvalo ťa omráčiť a zobrat ti bike … takto sa tu môžeme bavit celý deň.
Takých frajerov čo nepouživali kondôm lebo si stale dávajú pozor už na svete bolo … :)
08.04.2024 - 13:39:08
00
si nejaky drsny za tym monitorom, nez by si sa otocil tak ja som uz davno na tom biku prec ty frajer. a v tom druhom mas pravdu, niektori by mali pouzivat aspon by bolo menej takych vyplodov ;)
nemusime sa tu o tom bavit. mne uz ukradli bike, zamknuty, strazeny, pod kamerami takze tieto tvoje rozpravky mozes pisat nejakemu inemu jelitu na hubickach co ti uveri
08.04.2024 - 13:42:50
01
Ak nikdy nechodíš s bajkom na kávu, tak OK. Ak áno, tak také že mám ho stále na očiach je tvoje zbožné želanie (telefón, platenie, vyberanie z lístka - kopec momentov, kedy nevnímaš a je to len na náhodu, či vhodný oportunista nejde okolo) ?
08.04.2024 - 16:41:06
01
A ešte keď sú v skupine. A to si píš že sú…
Jeden nahodne uputa tvoju pozornosť, druhý nahodne brani vyhľadu a tretí už fičí na biku preč … pozri si podfukarov … ;)
Stačí že ti čašníčka s veľkým výstrihom naúčtuje dve kavy miesto jednej a už máš 2 minúty pozornosti fuč.

Aj tu môžu nejakí byť. Navodia pocit dôveryhodnosti, pod zamienkou kúpy bajku si u niekoho chcú len vyskúšať drahý bajk pred objednaním a o dva-tri mesiace máš bajk zrazu fuč zo zamknutej stráženej pivnice… a zlodej sa teší lebo mať skúšobnú jazdu pred lupežou je proste vyšší level cooolovosti …

Takže scarinko šup šup používať rozum a aj zamok na bicykel aby si tu v auguste nevyplakával že ti ukradli bike ktorý si mal na očiach … ;)
08.04.2024 - 17:57:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up