Zjazdy boli supeeer ! Ako moj prvy maraton som isiel trat Basic :oops:
1.) z kamennych - uplne pomalicky vydychaval som tu predstartovu cigu
2.) do omsenia - tam bola tlacenica v lavej stope tak som isiel tou horsou pravou tak na 3/4
3.) po luke k tej hlavnej ceste - co to dalo ...
4.) kamemna zvaznica do H.Porubi - celu dobu som slapal a vyskal si - to bol proste ***** ! Tam som obehol troch rozbitych chrtov na HT a nejakch aj v sedle :-D
4.) z Iliavky - na plno
5.) asfaltka - tam som isiel uplne najrychlejsie ako som vedel lebo som bojoval s typkom o umiestnenie /bohuzial 100m pred cielom ma opustili sily :cry: /
31.08.2008 - 10:39:15
00
Partia na Baske bola najlepšia občerstvovaka, akú som kedy zažil. Borovička, pifko...dobre padlo. Nechcelo sa mi ísť odtiaľ:)
31.08.2008 - 10:40:38
00


....v pohode, treba to brať s nadhľadom ....väčšina bikerov odmietla...a tí čo si dali, tým sa dúfam nič na trati nestalo.....

P.S....ináč čo si to mal v cieli za pekný biely bicykel s pevnou vidlou??? :shock:


keby len s pevnou vidlou, ale este aj bez sedla! ( aj bez sedlovky, aby ste si nemysleli... :lol: )
to bol Pistov trialovy special, skackal tam na nom
31.08.2008 - 11:29:42
00
Sickmomber: Kukni sa tie fotky! ved ty si tam isiel uplne bez nasadenia :lol: ja brzdy o život vidla nadoraz :) a ty jak na výlete, sa necudujem že si ma už nedobehol. inak gratulujem k posunu o 10 miest!

Imroman: my sme si šli krásnu partičku, fakt sa mi to páčilo. Ja osm na baske nestál, len som si naprával gely v gatiach čo sa mi posunuli ked som vytahoval tu "žuvaciu pastu" . a pak sa rozhodila tá kosa čo bola naluakch za baske a síce som ťa na ich ešte videl už sa ťa nedokázal stiahnuť.

Whiteboss: Ty si čistý blázon, keby so sa na to cítil, tak tomu ver žy by sme to zorganizovali aj vcera :D

Čo sa týka môjho včerajšieho učinkovania, spokojný by som mal byť no som večný kritik a perfekcionalista a štve ma že mi ušlo tých 5 hodín. chcel som ísť pod. Na druhej strane ma však tešia čiastkove spechy pri výjazdoch na klepáč či machnáč či čo to bolo za stojku, z teplic, baske s imromanom či moja oblubena iliavka. takže suma sumarum 90%

a v neposlednom rade zasa super ludia, ani ich nebudem menovať, ktorí prispeli k super pomaratonskej "kulture"
31.08.2008 - 11:55:37
00
Neviem preco dost ludom vadili tie zjazdy, ved boli uplne super, absolutne nemali chyby.
Mozno, ten za Baske (taky velmi hlinity) bol trosku rozbity. Ale pomaly sa dal v pohode zist.
31.08.2008 - 11:57:11
00
Neviem preco sa o Baske v letakoch pise,ze je to oblubeny vrchol...ja ho vobec nemam rad-a specialne zaverecnych asi 300metrov..inac som celkom spokojny so sebou,potesilo ma najma to,ze som sa dokazal v polovici trate skonsolidovat...
31.08.2008 - 12:17:13
00
sa mi zas raz pacilo, napapal som saaaaaa, takze obcerstvovacky super.
tret zjazdna. prvu polovicu som sa spolocensky angazoval v konverzaciach, dik za spolocnost rasto, heno, no a od homolky s mrsstim sme si celkom fajn zadupali.
dufam ze ste fšeci dosli domov v poriadku. a zvlast jeden moderator sa nam da co najblizsej dobe do poriadku. ten tvoj pad musel byt dost ale ozaj dost zly:evil:

no a nejake foto
http://picasaweb.google.sk/konnky/Dubnicky2008

Prílohy:

DSC00480.JPG
DSC00480.JPG 255.69 KiB thumb_up0thumb_down

31.08.2008 - 12:17:53
00
konecne nejaka galeria, ja som dal vsrtky fotos co som mal (otcov mobil)
inak mozete uz niekto konkretizovat Marcejv pad ? lebo videl som bike, videl som jeho ale neviem ako to bolo a ako to dopadlo...
31.08.2008 - 12:22:55
00
...občerstvovačka v Omšení 8)

Prílohy:

Image00095.jpg
Image00095.jpg 228.05 KiB thumb_up0thumb_down

31.08.2008 - 12:27:24
00
Neviem preco dost ludom vadili tie zjazdy, ved boli uplne super, absolutne nemali chyby.
Mozno, ten za Baske (taky velmi hlinity) bol trosku rozbity. Ale pomaly sa dal v pohode zist.

aj ten sa dal v pohode ... mal som pocit síce že keď tam niekoho viac brzdiaceho stretnem predomnou tak ho asi skosim lebo som jaksi brzdil až ku koncu :oops:

no a k trase

super maratón ...
> kamenné vráta a zjazd dole úplne super ... snáď sa ospravedlniť tým 3-4 pretekárom že som ich dosť brutálne obiehal ... sorry bol som v zápale
> zo zjazdu do Omšenia čakám pekné fotky 8)
> výšlap na Baske ... asi som mal krízu ale Iceman mi pomohol vďaka ... hodili sme rozumne tempo no a v zjazde z Baske som si oddýchol a začal si trať opäť užívať
> ostatné zjazdy a lastne úplne všetky boli super ... stále neviem ktoré to boli tie kritické úseky
> pekné boli aj traverzy a točky v lese už neviem ktorý úsek to presne bol
> no a záverečých 7km do cieľa ktroé som myslel že budu pohoda ma sklamali lebo prišiel defekt asi 3-4 km pred cielom :cry: čas by som mal okolo 3:54 možno menej a v pohode by som bol v 30tke čo bol moj cieľ
> konečný výsledok 4:05 a 46 miesto no maratón bol super
> a na záver partia po maratóne tiež super spoznal som zas pár ľudí

verdikt značenie super trasa super ... o rok pôjdem asi zas

> inak fotky číslo 304 dajte vedieť 8)
31.08.2008 - 12:27:31
00
konecne nejaka galeria, ja som dal vsrtky fotos co som mal (otcov mobil)
inak mozete uz niekto konkretizovat Marcejv pad ? lebo videl som bike, videl som jeho ale neviem ako to bolo a ako to dopadlo...

Nikto nevie. Ani sam Marecej :twisted:

Za chvilu idem z pristrojovky na aute poutierat jeho modru moderatorsku krv 8)
31.08.2008 - 12:27:59
00
kamenné vráta a zjazd dole úplne super ... snáď sa ospravedlniť tým 3-4 pretekárom že som ich dosť brutálne obiehal ... sorry bol som v zápale

ja som tiez dost nemlosrdnym sposobom obehol asi 3 skupinky cyklistov, hadam sa nikomu nic nestalo :lol:
ano, organizacia supeer, obcersvenie uzas a posledny zjazd bol fest dlhy
tymto sa chcem podakovat chalanovy ktori na plne hrdlo pred zakrutov vykrikoval : "Pozoor, prudkaa zaakrutaa" cim ma usetril os velmo neprijemneho padu, lebo z 35Km/h sa na 5m rozbitej cesty na ktorej bolo aj trocha strku tazko zabrzdi na rychlost vhodnu na prejazd velmo ostrej (asi 110 stupnovej ?) zakruty :?
tak ten mi asi zachranil krk :oops:
skoda len ze to co som v tych uzasnych zjazdoch (vo vsetkych smeroch uzasnosti) nahnal som neudrzal v stupani :lol:
otazka pre skusenejsich : zhruba kedy sa na nete objavia fotky fotografov okolo trate ? :P rad by som si ich popozeral, hlavne co fotila taka mila pani v takom stupaku po luke (sa mi zda ze za Hornou Porubou) tam nam spravila spolocne "vyslapove" foto z Petom 8)
31.08.2008 - 12:37:19
00
to lapierre:
Ten posledny zjazd bol naozaj skvely. A na jednej rovinke som chytil taky fajin suter. Som citil ako to uz trosku kleplo o rafik. A uz som sa len modlil aby som nemusel lepit. Nastastie to dusa zvladla.
31.08.2008 - 12:43:45
00
Muzete mrknout na fotky ;-)
http://martinaviki.rajce.idnes.cz/Dubnicky_maraton_-_30.8.2008/
31.08.2008 - 13:04:49
00


....majiteľ toho kolesa v tvare ležatej osmičky štartoval vedľa mna na KLASIKU( prilba-čierna kokoska) a hneď po štarte po 1.stúpaní hodil "tigra" cez rajdy a"trochu" ohol koleso, chcel to zabaliť ale stretol niekoho, kto skrečoval a ten mu požiačal predné koleso...čo mi hovoril, že sa dokonca trafili aj v rozmeroch pneumatík



klik na odkaz, že nekecám....

http://img3.rajce.idnes.cz/d3/1/1079/10 ... 230739.JPG

..inač dobrý kus cesty kráčal pešo až do omšenia.... :shock:
31.08.2008 - 13:46:27
00
keyboard_arrow_up