Ja viem ale ked mna to dvihanie zeleza tak strasne nebavi 😁 celkovo veci ako kliky, zhyby a ine veci s vlastnou vahou mi nejdu, este aj s chrbtom problem. Si vravim ze svaly v hornej polovici su len mrtva vaha ktora mi znizuje w/kg 😄
16.04.2024 - 07:45:04
01
Pozeram, ze oproti vam to mam o dost jednoduchsie :lol: Polpercentny tvaroh je nieco, co mozem jest dva krat denne a nikdy ma to neomrzi. Prirodzena chut odtucneneho tvarohu, bieleho jogurtu, skyru alebo greckeho jogurtu - nieco neopisatelne ;) Mozno to ma suvis s tym, ze som nauceny na prirodzenu chut nespracovanych potravin - jem velke mnozstva cerstvej zeleniny a ovocia a jednoduche jedla typu varene zemiaky + biele acidko. Naopak ked nieco nemam rad, tak su to umele sladidla a kadejake nasladle mliecne vyrobky, tfuj. Kvoli tej umelej chuti si vyrabam vlastne jontaky (voda, sol, citron) a ako tratovky som sa naucil jest susene datle a figy.
16.04.2024 - 07:46:16
09
scarinko napísal:
celkovo veci ako kliky, zhyby a ine veci s vlastnou vahou mi nejdu, este aj s chrbtom problem.

Aj stým niečo chceš robiť alebo to berieš tak, že máš sa aspoň na čo sťažovať? Chrbát prestane bolieť. Ani ja som nevedel spraviť ani jeden klik niekedy. A zhyb vôbec.
Odzajtra každé ráno 10klikov a dnes teraz. To je jedno, že nespravíš naraz, urob si k tomu kľudne kávu
16.04.2024 - 07:59:53
01
jachmel napísal:
Pozeram, ze oproti vam to mam o dost jednoduchsie :lol: Polpercentny tvaroh je nieco, co mozem jest dva krat denne a nikdy ma to neomrzi. Prirodzena chut odtucneneho tvarohu, bieleho jogurtu, skyru alebo greckeho jogurtu - nieco neopisatelne ;) Mozno to ma suvis s tym, ze som nauceny na prirodzenu chut nespracovanych potravin - jem velke mnozstva cerstvej zeleniny a ovocia a jednoduche jedla typu varene zemiaky + biele acidko. Naopak ked nieco nemam rad, tak su to umele sladidla a kadejake nasladle mliecne vyrobky, tfuj. Kvoli tej umelej chuti si vyrabam vlastne jontaky (voda, sol, citron) a ako tratovky som sa naucil jest susene datle a figy.

Ja si bravam na dlhsi vyjazd datle Seeberger z Billy (jedny z naj datli na trhu) , vselijake tycinky a gely a mozu strcit.
16.04.2024 - 08:23:13
01
Ja nakupujem velke kilove balenia z Grizly a popritom kopec orechov, ktore jedavam pravidelne.
16.04.2024 - 08:36:19
00
corsair napísal:
Aj stým niečo chceš robiť alebo to berieš tak, že máš sa aspoň na čo sťažovať? Chrbát prestane bolieť. Ani ja som nevedel spraviť ani jeden klik niekedy. A zhyb vôbec.
Odzajtra každé ráno 10klikov a dnes teraz. To je jedno, že nespravíš naraz, urob si k tomu kľudne kávu

Teraz neviem co myslis S tym. Ak s chrbtom tak asi jedine doktor ale ten moj vie tak predpisovat caj s paralenom a nic viac.
Ak s cvicenim tak skor nie ako ano.am doma hrazdu v zarubni a obcas ked idem okolo tak sa dviham ale tiez nic extra. Z vysteretych ruk nedam ani jeden. S pokrcenymi dam mozno 3. Ale len spodny uchop ci ako sa to vravi. Ako ked cvicis biceps. Horny nedam nic 😁
16.04.2024 - 08:54:43
01
jachmel napísal:
Ja nakupujem velke kilove balenia z Grizly a popritom kopec orechov, ktore jedavam pravidelne.

Ukáž pupek 🤣
16.04.2024 - 08:56:45
01
orechy jem velmi malo, vela Kcal na maly objem, rovnako syry, tucne, vela kalorii :)
ja potrebujem vela objemu zradla inak som hladny a vyzieram somariny
16.04.2024 - 09:33:12
00
som jediny ktory tvaroh dokaze zjest len na slano ? redkvicka, cibulka, sol korenie, hrudkovity a ziaden mixovany, alebo cottage. tie mam spotrebu cca 6 na tyzden :)

inak pridavam sa k funkatron. 3x do tyzdna silovy trening, snazim sa to delit na tahovy den, tlakovy den a 3x nohy/ramena alebo nohy/brucho. v lete zvyknem viac chodit na bajk tak to menim za full body.

rano 5 30 vo fitku :)
16.04.2024 - 10:18:54
21
3x do týždna to je riadny luxus už..., ja som mal také obdobia že som jedol ten hladký tvaroh teraz zas hrudkovitý :-D tie umele prichute mi stačia v proťákoch aj to je grc, ešte aby som si to niekde sypal, to si dám radšej čistý. Inak pridávam sa k funkatron - tie Datle a orechy su super maškrty na výjazdy, aj slivky a marhule susene :-)
16.04.2024 - 10:40:34
00
Kks, ze 5:30 :D Ja som prestal jazdit na biku doobeda, uz iba vecer, ovela lepsie sa mi slape, aj si to viac uzivam. U mna silovy cez leto skoro vobec - max. nejaky plank na bosu lopte. V skratke 2-3 do tyzdna dlhsi emtb vyjazd (dokopy cca. 7 hodin) a to je potom silovy trening skor trapenie s takmer nulovym efektom, kvoli regeneracii. Nedavno som dost prechladol, chory mocak takmer tyzden, to pripisujem unave, jazdil som casto ako magor aj v zime. Prehodnotil som priority a radsej si dam dva-tri poriadne emtb vyjazdy tyzdenne, ktore si uzijem.
16.04.2024 - 10:50:48
00
mame s manzelkou dohodu ze moje konicky nesmu obmedzovat rodinu. cize chodim cvicit rano. a v lete aj na bajk rano. ale chodim spat p 20.30 :D
16.04.2024 - 11:03:55
01
jachmel napísal:
Kvoli tej umelej chuti si vyrabam vlastne jontaky (voda, sol, citron) a ako tratovky som sa naucil jest susene datle a figy.

ako nosis na vyjazd susene datle a figy? v obycajnom mikrotenovom vrecku, popripade mas iny hack ako nemat dres polepeny cukrom? uz som objedeny tyciniek a datle mi pridu ako dobra alternativa.
16.04.2024 - 11:10:30
00
valecek napísal:
som jediny ktory tvaroh dokaze zjest len na slano ?...

Hlásim sa k príslušnosti slaný tvaroh :D a žiadny krémový, ble ani ten suchý, čo je akoby drvený. Jem iba ten z Lidla v sáčku alebo z Kauflandu v sáčku Z lásky k tradícii, čo majú také hladké, mokré oblé stredne veľké "hrudky" :D mňam. S jogurtom, čili, jarnou cibuľkou, šunka na štvorčeky, alebo teda ak teplý tvaroh, tak jedine s opraženou cibuľkou! :)
16.04.2024 - 11:16:18
02
ruzer napísal:
ako nosis na vyjazd susene datle a figy? v obycajnom mikrotenovom vrecku, popripade mas iny hack ako nemat dres polepeny cukrom? uz som objedeny tyciniek a datle mi pridu ako dobra alternativa.

Do mikrotenoveho vrecka, pripadne ziplock vrecka. Vyhoda datli je, ze 100g ma cca. 290kcal a 66g sacharidov, cize ich netreba nejak vela. A teda urcite odporucam tie bez kostky :D
16.04.2024 - 11:44:38
11
keyboard_arrow_up