mdrp forever. ci ebajk alebo bikepark,mam ich všade a ešte 6 kusov v zásobe. len neviem kedy ich vymením, zatiaľ zadný na eletricke 4000km a ubudlo 0,04mm :D
12.05.2024 - 19:24:38
01
Trebor
Mas novy bike a uz ti suchaju kotuce?

* Najprv si skontroluj ci mas vycentrovany strmen z brzdovym kotucom.
https://www.youtube.com/watch?v=naYF8SRzI8E

* skontroluj ci nemas osmicku na kolese. Kamaratovi obcas cinkne, ma osmicku.

Prílohy:

brzdove_kotuce_vibracie.jpg
brzdove_kotuce_vibracie.jpg 70.44 KiB thumb_up0thumb_down

12.05.2024 - 19:59:03
00
Podľa mňa slovičkáriš a pritom dobre vieš čo som myslel.skús do yt napísat mdrp problem a uvidiš sú aj taký čo snimi majú problem.mne šuchali tak išli na klinec.
12.05.2024 - 20:23:38
00
nezvyknem hľadať problém keď ho nemám. len som uviedol moje skúsenosti, nejazdím ich jednu sezónu
13.05.2024 - 05:48:37
00
Red1 napísal:
Trebor
Mas novy bike a uz ti suchaju kotuce?

* Najprv si skontroluj ci mas vycentrovany strmen z brzdovym kotucom.
https://www.youtube.com/watch?v=naYF8SRzI8E

* skontroluj ci nemas osmicku na kolese. Kamaratovi obcas cinkne, ma osmicku.

Jj to video som už videl a riešil som to na predošlom ebiku od Canyonu..... Ono keď nadvihnem predné koleso a roztočim nič necinka ani nešucha...... Ale pri jazde ak idem a zafúka vietor oproti stačí jemný ,tak kotúč pravdepodobne zavibruje a zasucha o doštičky.Poznam jedného čo má ten isty ebike a mal ten istý problém od nova . Vravel mi že to robia kotúče. Tie Tektro kotúče sú proste o hovne.Dal tam iné a prestalo mu to robiť

Dokonca som bol cez víkend tu v predajni kde je servisak a hneď keď som mu povedal problém vedel o čom hovorím a hneď vedel aký ebike a aké kotuceytam mám a rovno vravel že vymenityich treba za iné
13.05.2024 - 07:59:43
00
No a presne tento dolezity bod chyba v tej AI odpovedi.
Zacinam sa toho obavat. Same generovane bludy sa budu na nas hrnut.
16.05.2024 - 23:00:43
01
Mne robí to isté 220mm kotúč na predku na KENEVO SL pri rýchlosti okolo 25-27km mi zacne cinkat vibrovat ale je to skor zvukový efekt ako nejake drnčanie v riaditkach, ked idem pomalsie alebo rýchlejšie už to nerobí. Robi to podľa mňa kotuč lebo sa to dialo aj na Fox36 Rhytm aj na Lyrik Ultimate mam dve sady kolies na jednej mám SHIMANO RT64 220mm CenterLock a na druhej RT66 tiež 220mm MT520 brzdy, myslím že to bude aj priemerom kotúča. Inak to brzdí výborne. Na biobikoch mám 180 a 203mm kotúče s rovykými brzdami a žiadne takéto paranormálne aktivity sa tam nedeju.
17.05.2024 - 09:35:21
00
Tak som kúpil kotúče Magura a po probléme.Bolo v akcií plus k tomu brzdové doštičky Magura.No mne nepasuju tak ich nakoniec predám..... Ešte mám otázku na vás čo máte motor Bosch....... Včera pri skúšaní kotúčov som skúsil Wheelie a mal som eko mód ..... No pri zábere a dvihnuti predného kolesá mi niečo (ako to nazvať) zarapčalo .Len neviem či motor alebo niečo iné.Predtym som mal ShimanoE8000 a Wheelie som na Eku dával v pohode.Neviem ako vy tu ostatný a kolky jazdite Wheelie.U Boschu je ten nastup motora plynuli ako u Shimano(tam to bolo skôr také kopave)...... Sorry chlapi že sa pýtam ,ale nemám moc skúsenosti s Boschom,a mám obavu či sa niečo nedosralo pri tom Wheelie.Ono motor po tom ide zatiaľ ok len ten zvuk čo to vydalo má dosť vystrašil.Tak som to ďalej nepokušal.
A ešte dík za rady ohľadom kotúčov a celkovo za dobu čo tu chodím.... Veľmi si toho vážim
17.05.2024 - 13:35:18
01
Ten zvuk bol s najvacsou pravdepodobnostou "dotocenie" prevodnika. Niekedy to urobi, ked mas rychly zaber a nasledne rychlo prestanes pedalovat, nezastavi sa hned.
A ak chces aby viac kopal pri zabere, tak si pridaj "Dynamics" uz pri dvojke to zabera velmi slusne.
17.05.2024 - 14:21:20
01
Mam bosch a tiez to tak mam. Bude to dotocenim prevodnika. Na klasike viem ist na zadnom ale na e-biku ako keby sa to musim ucit resp asi len na jednom rezime skusat a idealne eko. tam.mi to ide najlepsie.

Tie kotuce si obcas narovnajte ked vidite že Vám hádže o platničku čast z neho . Len ja ich chytam nie rukou ale handričkou lebo aj ruka je mastná.
Tiež mdr-p a spokojnost.
17.05.2024 - 14:28:30
01
Čaute čo vravíte na CORRATEC e-Power RS 160 Pro Team ?
Pripadne čo odporúčate do 4000€ ? Ďakujem za tipy
18.05.2024 - 15:13:50
00
dobre vyzerá, pekne spracovaný rám, nevidno zvary. brzdy sú základné 4-piesty, ale to sa dá riešiť časom ak zistíš že nestíhajú. geo je taká vzpriamenejšia, pohodlnejšia, v pohode bajk :y:
18.05.2024 - 15:56:20
00
V Kubicasporte v ZA maju akcie na novy Focus JAM2 6.8 za cca 4100€.
20.05.2024 - 07:14:11
00
cron
keyboard_arrow_up