Je neskutočné ako je všetko naruby, význam slov, pôvod agresivity - aplikuje sa tu na nás russký model "demokracie"
18.05.2024 - 11:46:07
06
boris.ko napísal:
Ako 0 rh pozitív súhlasím 😉

0 je na SK druhá najčastejšia, podobný pomer ako A. Z princípu genetiky je AB najvzácnejšia. Ja mám B, ja som vzácnejší ako vy nulky :lol: Ale ak ste RhD negat, tak vzácnosť stúpa :)
18.05.2024 - 11:59:40
02
ČO TOMU PREDCHÁDZALO:
- Rež a rúbaj do krve po Šimečkovej kotrbe
- Keby som pána Jurisa teraz chytil, tak ho zaškrtím
- Ak stretnem Hegera, tento rožok mu vopchám do huby
- Facka mokrou rukou nie je urážka, ale vodoliečba
- Boha, my ich vyženieme, ani mastný fľak po nich nezostane
- hrubo zaútočil na študenta práva a urazil ho i do výzoru
- fakt Vám už drbe v tej krajine? (na margo smutných Korčokových voličov po voľbách)
- prasce v médiách, mimovládnych organizáciach a opozícii (obhajoval Pellegriniho)
- toto by ani potkan neurobil (falošne obvinil PS, že lobujú proti Slovensku v Bruseli)
- nerobili nič, ležali tam ako lenivé vši (na margo predchádzajúcich vlád)
- Predchádzajúce vlády sa k plánu obnovy správali ako lenivé vši a nerobili nič.
18.05.2024 - 12:13:51
1319
Dano5 napísal:
Ten čurák Taraba je neskutočný debil-kedy naňho nabehne NAKA ?

https://dennikn.sk/minuta/3999577/?ref=mwat


Začína ma opantávať beznádej.

Na toto fakticky niet obrany. Spoločenský systém, jeho pravidlá, nepočíta s tým, že niekto v takej pozícií sa bude takto správať a že existujú také nástroje ako je internet a najmä sociálne siete na ňom. Spoločenský systém na to nemá vytvorené obranné mechanizmy a spolieha sa na morálku. Samozrejme s vedomím, že ľudia štandardne porušujú morálku, mali by za to byť vhodne trestaní a sú na to štandardné postupy. Ale skrátka s takýmto porušovaním moráky ani spoločenský ani právny systém nepočíta.
Jedinou účinnou obranou by bolo vypnutie internetu, čo je samozrejme nereálne.

Preto ma začína opantávať beznádej.
18.05.2024 - 12:33:10
010
Nie vypnutie, staci zdrazit internet… ked bude stat aspon 50€/ mesiac za nejaky najzakladnejsi balik… tieto tupelka si ho platit nebudu…
18.05.2024 - 12:55:53
04
si ani ja nie :)
18.05.2024 - 12:59:02
01
Zipsik To je samozrejme tiež nereálne.

Mimochodom, výrazivom "tieto tupelká" robíš presne to isté, čo Taraba.
18.05.2024 - 13:00:06
02
Nemate zbaleny nejaky virus ,čo sa dá poslať mailom..ze by som poslal pozdravy🤣😁
18.05.2024 - 13:45:26
00
Strenki napísal:
ČO TOMU PREDCHÁDZALO:

Na prvú, pre povrchné a jednoduché vnímanie videného a počutého, je to tak, ale, .. je tu ale..
Asi to fakt treba povedať natvrdo, ale len skutočný hlupák verí tomu, že nejaký politik hovorí verejne to, čo si aj skutočne myslí.
Politika je len a len cesta k moci a vládnutiu, na ktorej len zopár skúsených politikov dokáže prečítať aká väčšinová nálada v danej chvíli vládne v spoločnosti, a podľa toho zvolí rétoriku.
Nedávno bol na Slovensku najlepší politik Matovič, lebo presne trafil náladu väčšiny, a tak vyhral voľby.
Fico následne len šikovne využil jeho amatérizmus, a dobre vedel kde a kedy mu aký výrok pomôže, a kde uškodí.
A tak teraz vládne, pretože teraz on najlepšie odhadol náladu väčšiny. A tie výroky nie sú nič iné, len presne to, čo v danej chvíli chce počuť voličská väčšina.
A ak sa bude mladý Šimečka pozorne prizerať, možno sa na neho niečo z toho nalepí, a raz sa možno do väčšiny trafí aj on. Samozrejme si pritom stále musí strážiť potrebný koaličný potenciál.
Zatiaľ je aspoň celom rozumne ticho.

Kto z politikov je ale akým človekom v skutočnosti, tak toto majú právo posúdiť len ich najbližší.
18.05.2024 - 13:46:56
00
thumb_up0thumb_down
18.05.2024 - 14:13:15
00
Nuz Marián, radostnú znôšku blbostí si popísal. Keďže z telefónu, tak len k tej poslednej, akým človekom Jozefom Makom si, môžu zhodnotiť tvoji príbuzní. Akým človekom je politik ktorý vedie krajinu viac ako jedno desaťročie zhodnotí celá spoločnosť, nie na základe toho ako sa správa v súkromí, ale podľa výsledkov jeho práce.
18.05.2024 - 14:37:38
45
to plati v idealnom svete. nie v krajine, kde ludi staci opit suchym rozkom 5 minut pred volbami a vsetky svinstva za posledne 4 roky su zabudnute.
18.05.2024 - 14:42:47
00
Marian61 Mas velmi pomylene videnie sveta, ked pre teba je dobry politik ten, kto vedome zlikviduje buducnost svojej krajiny len pre svoj majetkovy a mocensky chtic.
A takisto si velmi naivny, ked si myslis ze RF, ci ini politici vladnucich stran maju sucasnu retoriku z vlastnej hlavy. ...
18.05.2024 - 15:08:58
411
Marian61 napísal:
Na prvú, pre povrchné a jednoduché vnímanie videného a počutého, je to tak, ale, .. je tu ale..
Asi to fakt treba povedať natvrdo, ale len skutočný hlupák verí tomu, že nejaký politik hovorí verejne to, čo si aj skutočne myslí.
Politika je len a len cesta k moci a vládnutiu, na ktorej len zopár skúsených politikov dokáže prečítať aká väčšinová nálada v danej chvíli vládne v spoločnosti, a podľa toho zvolí rétoriku.
Nedávno bol na Slovensku najlepší politik Matovič, lebo presne trafil náladu väčšiny, a tak vyhral voľby.
Fico následne len šikovne využil jeho amatérizmus, a dobre vedel kde a kedy mu aký výrok pomôže, a kde uškodí.
A tak teraz vládne, pretože teraz on najlepšie odhadol náladu väčšiny. A tie výroky nie sú nič iné, len presne to, čo v danej chvíli chce počuť voličská väčšina.
A ak sa bude mladý Šimečka pozorne prizerať, možno sa na neho niečo z toho nalepí, a raz sa možno do väčšiny trafí aj on. Samozrejme si pritom stále musí strážiť potrebný koaličný potenciál.
Zatiaľ je aspoň celom rozumne ticho.

Kto z politikov je ale akým človekom v skutočnosti, tak toto majú právo posúdiť len ich najbližší.


Tak ako ze hitlerovi by si neveril ked hovoril o tom ze zidia a ine "rasy" su menejcenne? A zrejme/zjavne neveris ani jeho dnesnym nasledovnikom ked hovoria to iste
Potom ma neprekvapuje ze sme tam kde sme. Ked si clovek povybera hrozienka, akoze - vsak napr. ten fico mi dal 13ty dochodok. Sice ta dochodkoch popri tom ozobracil o omnoho viac, a na inych odvodoch a daniach nehovoriac, ale ty si si vybral len to comu veris, to 1 hrozienko.

Tolko k tomu "povrchnemu citaniu". Pretoze je rozdiel medzi tym ked niekto hovori ze "ja sa o vas staram, ste pre mna doleziti" vs "toto su podradne parazity ktore treba eliminovat". Ked ten rozdiel nevidis, a nevidis kde vo vyjadrovani, a davno uz aj v cinoch, su politici dnesneho "koalicneho spektra" (+napr aj ten matovic), tak je to velmi smutne
18.05.2024 - 15:55:13
38
Marian61 napísal:
Na prvú, pre povrchné a jednoduché vnímanie videného a počutého, je to tak, ale, .. je tu ale..
Asi to fakt treba povedať natvrdo, ale len skutočný hlupák verí tomu, že nejaký politik hovorí verejne to, čo si aj skutočne myslí.
Politika je len a len cesta k moci a vládnutiu, na ktorej len zopár skúsených politikov dokáže prečítať aká väčšinová nálada v danej chvíli vládne v spoločnosti, a podľa toho zvolí rétoriku.

hitler svojimi nenavistnymi prejavmi sposobil to ze aj male nemecke decka nahanali a sikanovali (aj dospelych)
zidov.
To bolo davno este pred koncentrakmi...
Cize takyto dezolatsky nazor si zaramuj a zaves v latrine. Viacej nie je hoden.

Sudca poslal Ficovho atentátnika za mreže. Rozhodoval v špeciálnom režime
Dôchodcovi hrozí doživotie.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23331827/robert-fico-atentat-juraj-cintula-vazba.html

vsak to bol iba nejaky dochodca-starcek, co nemoze ublizit ani muche.....ako smeraci zvykli hovorit; vsak len potreboval vypustit ventil...
Za dvadsať rokov sa Slovensko nenaučilo, ako čerpať eurofondy. Robíme tri zásadné chyby
Zbytočná byrokracia pritom neprichádza z "Bruselu", tvoríme si ju sami.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23331602/za-dvadsat-rokov-sa-slovensko-nenaucilo-ako-cerpat-eurofondy-robime-tri-zasadne-chyby.html
kde je odbornost?? kde je profesionalita??
ale nijeee, len rozkradnut stat, vypisovat rusofilne sracky, hejtovat eu... a robit si zakony na mieru aby nesli do basy...


https://x.com/SimonStefanka/status/1791823273543471261 Nad :o:
i.ibb.co

i.ibb.co
co to tu mame, nazor z talianska
18.05.2024 - 18:09:26
59

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up