dodo58 napísal:
A kde som ju spochybnil?

Potom je všetko v pohode.
Maďari majú vládu akú si zvolili, a koalíciu ktorá voľby prehrala. Zas a zas, no a čo?
EÚ maďarské voľby nijak nespochybňuje, a ani nikto vo svete.
U nás i v Poľsku došlo k demokratickej zmene, a nikto po tebe nechce aby si tlieskal novej vláde.
Spochybňuj a kritizuj si ich koľko chceš, ja to tak robím už 30 rokov s každou vládou.
Demokraciu ale nechaj na pokoji, a nijaké jednokolky už radšej nespomínaj.

A mňa si spochybňuj čo sa ti zachce, to je tvoja vec, nie moja.
19.05.2024 - 00:57:55
00
Marli napísal:
Ani náhodou nie všetci. Niektorí 'politici' si idú svoje, pokračujú v slovnych útokoch, napádaní, podnecovaní. Menovať ich nebudem, sú notoricky znami

Máš pravdu.
Čo navrhuješ?
19.05.2024 - 01:01:13
00
kristova noha, aj v rusku maju "demokraciu", a aj ju dlho "nikto zo zapadu nespochybnoval". Tak huraaa, pome si ju uzit aj my. Viktorko to uz robi.... :D :D

nie, ty tu tvrdis, ze "pome ich postrielat" su len take "talafatky" ktore z ust politika nemam brat vazne.
No a ja ti vravim, ze "mas ich brat vazne", a specialne v situacii, ked sa ten politik:
- uchadza, a uz aj nechcem pocitat ze kolko rokov to je, o premiersky post a predseda najsilnejsej strany
- strka do rite putlerovi, bratrickuje sa s orbanom, a podobne
- sam je komunista, ma okolo seba komunistov, a ma "proven track of record" spolupracu s nazi/fasi
- dlhodobo vytvara zivnu podu pre "hlupe obyvatelstvo", okrem ineho znicenim skolstva, obsadenim verejnopravneho priestoru, ovladnutim najpopularnejsich medii
- je tam priame napojenie na oficialnu mafiu (ista slecna troskova)
- je tam priame napojenie na "miestne" podsvetie, ktore odstranilo, ako bolo vyssie spomenute, uz nie jedneho novinara
- dlhodobo sa zivi na nenavisti a nasilnych prejavoch spolocnosti (napr. aj spolupracou s ludmi co tieto ciny vykonali / su na rovnakej vlnovej dlzke/v rovnakych organizaciach ako vykonavatelia a podobne) (opat, uz niektore priklady boli spomenute pred tym, ale tak dajme si par znova: h. malinova, d. tupy, filipinec, kuciak/kusnirova, navsteva/podpora bombica a podobnych "medii", pokial ma pamat neklame tak je viacero vrazd (nejaki starostovia, podnikatelia) so stopami k slintosovi cize k vladnej garniture, systematicke dehumanizovanie nazorovych oponentov - a vieme kam dehumanizovanie vedie)

"Kto z politikov je ale akým človekom v skutočnosti, tak toto majú právo posúdiť len ich najbližší."
- aj kopa knazov ti bude v kostole prednasat pekne, a po omsi sa ukajat na ministrantoch
- aj kopa nazi posielala lgbti do plynu (najskorej len recami) a doma sa klatili (klatia) navzajom
a tak dalej a tak dalej. A my, na zaklade ich cieleneho spravania sa, ktore okrem ineho vedie k cielenemu rozpadu/destabilizacii spolocnosti, ich nemame hodnotit. Lebo mozno "doma", "hlboko v srdci je to gay, no navonok ich sickych posiela do plynu". No ty si dobry :D
19.05.2024 - 01:12:33
78
Marian61 napísal:
U nás i v Poľsku došlo k demokratickej zmene, a nikto po tebe nechce aby si tlieskal novej vláde.


Zatiaľ, aj keď tu by sa dalo dodať, nikto okrem Blahu, Danka, Tarabu, Eštoka sa doslovne nevyjadril, že nechce, aby sme im tlieskali. A samozrejme demokraciu na pokoji nenechám, lebo je to moje demokratické právo. A tak isto ako demokraciu ohýbajú a šliapu po nej tí, ktorí vyhrali demokratické voľby, tak môžu iní demokraciu narovnávať a chrániť. Tak ako si sám písal, je to úplne prirodzený politický boj a ty nemáš žiadne právo vymedzovať jeho hranice.
19.05.2024 - 01:15:43
52
Marian61 napísal:
Máš pravdu.
Čo navrhuješ?


Voči tým politikom nenavrhujem nič, Marianovi61 navrhujem napríklad nesirit polopravdy (nezamiesavat do textov 'udicky' na rozprudenie diskusie, kontroverzné vyjadrenia, ktoré tu 'musime' opravovat) a odpovedať na skôr položené otázky, napr.
...A ďalšia nepravda, nepresnosť,neviem či nechtiac alebo úmyselne...
19.05.2024 - 01:34:09
04
Srsen napísal:
A trafil 4 z 5 striel ......, fakt tie náhody sú nejak prečíslené

Tu mi tá matematika vôbec nesedí, pozrel som to video už niekoľko krát aj spomalené aj zväčšené. Padlo päť výstrelov a z toho dve posledné rany ušli do zeme a v žiadnom prípade pri ich drahé možného odrazu nemohli trafiť premiéra. Čiže mi s toho vychádza, že sa nás snažia zavádzať lebo už aj v správach sa oficiálne hovorí o štyroch strelných ranách.
19.05.2024 - 04:52:09
00
Priestrel?
19.05.2024 - 05:50:10
00
Udajne jedna do prstu na nohe, to moze byt ta druha "do zeme".
19.05.2024 - 06:31:40
10
JFE napísal:
jpp je ze je na tom horsie ako nam vravia...

ja nemam ani jpp, ale celkom si tipnem, ze je na tom lepsie ako hlasia. Chcu z neho spravit hrdinu, ktory prezije vsetko, vstane z mrtvych, polozi svoj zivot za obcana.... Fico je majster v tom, ze dokaze vsetko obratit vo svoj prospech a toto je ako stvorene na vylepsenie jeho kultu osobnosti. Urcite to vyuzije.
19.05.2024 - 06:57:41
06
Celé to je len jedna komédia. Ideme sa tu všetci pos*ať. PS ide robiť 100 dní pokoja, médiá akože tiež vyzývajú na pokoj. Pritom karavána ide ďalej, dezoláti tiež, za všetko môžu židojasteri s prepojením na Sorosa. Ale slušní ľudia akože majú držať hubu a nehrotiť a nechať si sr*ť, pretože Fica, ktorý nám to s kumpánmi unáša štát postrelili a spravili z toho kovbojku, ktorej prestava kopa ľudí veriť...
19.05.2024 - 07:07:36
219
To heroizovanie sa už aj deje: Kaliňák zopakoval, je Ficov stav je veľmi vážny a vyčerpanosť organizmu je obrovská. „Jeho zranenie je extrémne bolestivé, no ja nepoznám veľa takých silných ľudí ako je on, takže ak niekto dokáže toto zvládnuť, je to on,“ doplnil.

Podľa jeho slov mal premiérov doterajší dôraz na fyzickú pripravenosť v prípade reakcie na zranenia obrovský význam, čo potvrdili samotní lekári banskobystrickej nemocnice. Tí mali uviesť, že Ficovo telo reagovalo nadštandardne silno.
19.05.2024 - 07:49:20
00
Tož "Demokracia karpatského typu".Smeraci deklarujú svoje "vyhraj voľby, môžeš všetko " a pán C. im vyjadril nesúhlas...
Cnie sa mi za tou dobou,keď sme chvíľu mali za premiéra pána Ó. Ozaj netúžim žiť v "zaujímavých časoch "🤨
19.05.2024 - 08:16:29
07
Hazard napísal:
Ale slušní ľudia akože majú držať hubu

Nie, nemajú.
Slušní ľudia sa majú slušne ozvať, a to aj napriek tomu, že slušní politici neexistujú.
Teda až na jednu výnimku, ktorá vo svojej dobe len potvrdila toto pravidlo.

A čo sa vlastne stalo s iniciatívou Za slušné Slovensko?
Nenastala práve teraz jej chvíľa?
19.05.2024 - 08:39:22
00
pbs.twimg.com
potrebuju pokoj, aby mohli spravit prevrat, a nainstalovat totalitu.
to potom bude srandy, ze...

pista napísal:
Este by som dodal prosbu. Sam som dochodca (uz pomaly s 20-rocnou praxou). Poznam mnozstvo dochodcov co nie su na predaj za 13. dochodok ci karafiat ku MDZ. Nehadzte nas vsetkych do jedneho vreca. Dakujem.

podla vysledkov volieb je vas strasne malo, kedze dopadli ako dopadli.


Naposledy upravil peter120 dňa 19.05.2024 - 09:07:10, celkovo upravené 1 krát.

19.05.2024 - 08:43:34
110
Na to, aby nainštalovali totalitu, nepotrebujú robiť prevrat - majú moc aj polovicu voličov. Môžu rovno inštalovať a nepochybne aj začnú.
19.05.2024 - 09:05:39
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up