co sa tu obuvate do predavacou ? ja som nikdy nemal problem i ked som svoj bajk oprel o presklennu skrinu pri vchode.... :) a zlavy som tiez obcas dostal... raz aj dost tucnu na velmi peknu YETI cycles monterkovu bluzu... THX Johannka, cenim si :)
24.05.2008 - 16:49:51
00
Ak je stale rec o Duplinskeho predajni, tak pridam aj ja troskou do "hrnca"....
Niekolko rokov spat som si u nas v MT objednal bike - SCOTT - . Samozrejme cez horeuvedeneho vyrobcu. Po tyzdni prisiel bike, ale uplne iny. Co uz - pockam. Po dalsich 2 tyzdnoch prisiel konecne moj, ale HOP - ina velkost!!! nakoniec po skoro 6 tyzdnoch som dostal taky. aky som chcel, ale dalsieho 1,5 roka mi nebol schopny poslat dres, gate, a doplnky. Uz som chcel kontaktovat zastupcu pre europu v Holandsku, nech zakroci u tych neschopakov. No a minuly rok na veltrhu v Brne ma potesilo, ze pan D. uz nema vyhradne zastupenie SCOTT. Dokonca u nas v MT mame predajne miesto. Ja som sice presiel na inu znacku, ale SCOTTa uznavam a budem drzat palce novemu dealerovi.
26.05.2008 - 10:35:26
00
Mne sa paci ze ked si tam nieco objednas tak povedia ze ti zavolaju. Prides tam po dvoch tyzdnoch cakania a oni uz o nicom nevedia :D Ten bike ti aspon dodali, ale s mensimi vecami sa ani neobtazuju.
26.05.2008 - 10:52:18
00
Mne sa paci ze ked si tam nieco objednas tak povedia ze ti zavolaju. Prides tam po dvoch tyzdnoch cakania a oni uz o nicom nevedia :D Ten bike ti aspon dodali, ale s mensimi vecami sa ani neobtazuju.


presne, ako pises - vsak som to aj spomenul, 1,5 roka mi neboli schopni dodat dres, gate, kapsicku, chranic retaze, naradie, rukavice a este nejake drobnosti
Tento novy zastupca /co hovoria spolubikeri/ sa aspon snazi a netrva to u neho tak dlho :)
26.05.2008 - 11:13:11
00
Asi pred 2-ma tyzdnami som bol s bikom na prvu garancku. Najprv vyzeralo, ze musim do druheho dna nechat, ale som poprosil predajcu ci by sa to nedalo este v ten den spravit (lebo nie som z KE), tak mi vyhoveli a do vecera som mal bike spat. Trochu ma sralo, ze neuznali zaseknutie srobu na nastavenie pretazenia, a som musel zacvakat 1000 sk za kus plastu. Pritom som to cital zo skusenosti ostatnych, ze je to znama choroba tej vidly (RS Tora 302 coil spring). Teraz to uz ide otacat hladko, a nie ako s tym predoslym, co od zaciatku bolo o nicom. Aj presmykovac som im pripomenul, lebo po 650km je dost vylagrovane, ma znacnu volu do stran. Vraj ten by aj uznali, ale by som musel bike nechat na 2 tyzdne, tak sme sa dohodli ze po sezone niekedy. Neviem ci sa tak bude dat, ale namiesto Deore by som za priplatok chcel XT-cko, aby to bolo spolahlivejsie. Uz aj ja mam pekne stopy na lytku od velkej pily (zhodil retaz), ako som uz tu videl poniektorych.
26.05.2008 - 16:44:56
00
ja som mal tiez rozbity presmyk, prisiel som do jumpsportu, jeden den odmontovali presmyk a dali ho na reklamacku....druhy den som prisiel znova a priplatil som par koruniek (rozdiel) za XTcko, namontovali a je to....a tak to má byť ! 8)
26.05.2008 - 19:53:55
00
Ja som na dominikanskom kupil bike ale az na odpadnutie plastovej krytky tlmicov (ktoru predavaju za 50Sk) som u nich nemal problemy. Trosku sa zo mna uskrnal predavac, ked som si este na moju hrivu snazil nasadit mensiu prilbu, ale pomohol mi vybrat vhodnejsiu.

Inak pri mensich nakupoch som nikdy nemal problemy s predavacmi (cca 5-6 navstev), ale zase som ani nekupoval nic specialne. Asi fakt zalezi od readvacov, ale co sa tyka leta 2008, tak s tym obchodom nevidim problem (mozno az na ceny...)

EDIT: ked zabudnem zamok a v predajni je menej ludi, tak nikdy nemali problemy s tym, ze som bike vzal dovnutra hlavne pri vacsej koncentracii spoluobcanov na namesti 8)
10.09.2008 - 10:57:57
00
keyboard_arrow_up