Naposledy ked som tade isiel, nejaky dementni lesaci tam okolo nas spustali drevene klaty a este sa na tom smiali :? Takze stat sa moze hocico :evil:
10.09.2008 - 13:11:35
00
Naposledy ked som tade isiel, nejaky dementni lesaci tam okolo nas spustali drevene klaty a este sa na tom smiali :? Takze stat sa moze hocico :evil:


njn, stat sa moze hocico ...ale zas nebudme prehnane paranoidni :wink:
10.09.2008 - 13:35:05
00
no raz ides hore kopcom (16kmh - si fandis:D) ale raz musis ist aj dole kopcom...
10.09.2008 - 14:10:28
00
spadnúť a preraziť si lebku sa dá aj na mieste. stačí sa nešťastne šmyknúť. človeku čo má poškodené reflexy a rukami si nechráni hlavu a telo, tak... ale nič zlé NIKOMU neprajem. aspoň nie tu Z FÓRA, aby som bol úprimný!!! 8) som zvedavý, koľko ľudí príde na šprintpolom, hmmm.
10.09.2008 - 19:59:29
00
Takže prilba je povinná a budeš podpisovať papier. To že ju nebuš mať na hlave neznamená diskvalifikáciu ale jedná sa o to že pokiaľ sa ti niečo stane podpísal si papier.... Cestou späť plati obdobná záležitosť. Diskvalifikácia nehrozi ale jedná sa o spôsob ochrany organizátora. Veď všetci vieme že za volantom ani na bajku sa nemá piť alkohol. ale v prípade že budeš mať nehodu máš smolu... Takže každy pri štarte podpíše že bude používať prilbu tak pri preteku ako aj pri návrate... 8) 8) 8)
10.09.2008 - 21:57:26
00
výborne....
10.09.2008 - 22:00:39
00
ked ju nemusim mat na hlave, teda ma musi otravovat minimalne volne zavesena na krku resp. riaditkach alebo ju nemusim mat vobec vo svojej blizkosti :roll:
11.09.2008 - 00:02:23
00
ked ju nemusim mat na hlave, teda ma musi otravovat minimalne volne zavesena na krku resp. riaditkach alebo ju nemusim mat vobec vo svojej blizkosti :roll:


robit si mozes co chces ale na starte podpisujes papier, takze ked sa cosi stane tak ides na vlastne triko
11.09.2008 - 07:10:57
00
...no parada :D :D ...takze starosti zo zhananim prilby pred pretekom mi odpadaju. 8)
...kiez by ste sa satali prikladom aj pre organizatorov ostatnych pretekov :wink:

btw, nieco v tomto zmysle som pisal aj pred mesiacom v teme "Podiemky ucasti na maratonoch" ...ale vtedy som sa tam s pochopenim moc nestretol...zda sa vsak, ze lady sa pohli a konecne si to niekto zobral k srdcu, a tym len s mesacnym odstupom potvrdil moje slova :) ...len tak dalej :wink:
11.09.2008 - 09:30:50
00
...no parada :D :D ...takze starosti zo zhananim prilby pred pretekom mi odpadaju. 8)
...kiez by ste sa satali prikladom aj pre organizatorov ostatnych pretekov :wink:

btw, nieco v tomto zmysle som pisal aj pred mesiacom v teme "Podiemky ucasti na maratonoch" ...ale vtedy som sa tam s pochopenim moc nestretol...zda sa vsak, ze lady sa pohli a konecne si to niekto zobral k srdcu, a tym len s mesacnym odstupom potvrdil moje slova :) ...len tak dalej :wink:


Na maratone by som to však netoleroval nakoľko Šprintpolom je šlapačke do kopca ale maraton je úplne niečo ine. Takže asi tak. 8) 8) 8)
Myslím že každy rozumne uvažujúci človek si na maraton tu prilbu dá. Veď predsa každy sa máme radi.
11.09.2008 - 12:14:09
00
...no parada :D :D ...takze starosti zo zhananim prilby pred pretekom mi odpadaju. 8)
...kiez by ste sa satali prikladom aj pre organizatorov ostatnych pretekov :wink:

btw, nieco v tomto zmysle som pisal aj pred mesiacom v teme "Podiemky ucasti na maratonoch" ...ale vtedy som sa tam s pochopenim moc nestretol...zda sa vsak, ze lady sa pohli a konecne si to niekto zobral k srdcu, a tym len s mesacnym odstupom potvrdil moje slova :) ...len tak dalej :wink:

Nerozumiem tvojim myslienkovym pochodom :cry: Ak toto myslis vazne tak to nieje na smiech ale do :cry:
11.09.2008 - 12:26:35
00
...no parada :D :D ...takze starosti zo zhananim prilby pred pretekom mi odpadaju. 8)
...kiez by ste sa satali prikladom aj pre organizatorov ostatnych pretekov :wink:

btw, nieco v tomto zmysle som pisal aj pred mesiacom v teme "Podiemky ucasti na maratonoch" ...ale vtedy som sa tam s pochopenim moc nestretol...zda sa vsak, ze lady sa pohli a konecne si to niekto zobral k srdcu, a tym len s mesacnym odstupom potvrdil moje slova :) ...len tak dalej :wink:

Duracer, mám doma jednu starú x-ročnú prilbu Carrera, ak chceš darujem ti ju :wink:
11.09.2008 - 12:28:02
00
ja ti tiez rad pomozem. Mam doma Mango z roku pána 96, 5 otvorov, nadčasový dizajn. Zdarma
11.09.2008 - 12:40:47
00
...dakujem pani za ochotu ale myslim, ze to nebude nutne, kdze niekde na povale sa mi tiez jedna taka vala...je este z cias ked bola olympiada v Atlante. :)
Samozerejme ak by mi chcel niekto podarovat nap. METT ULTIMATE bude mi ctou od neho prijat takyto dar :P :P :P
11.09.2008 - 12:54:33
00
Ked sa tu uz riesia prilby na Polome a niekto tu argumentuje tym, ze sa mu nemoze pri pomalej jazde do kopca nic stat, tak aj ja prispejem. Pred par tyzdnami tam do nas vletel jeden pripity chalan autom. Nasa rychlost bola sice kruto pod 10 kmh, ale frajer si to hasil urcite rychlejsie. Zastavil ho az strom. Policajti nam vtedy povedali, ze sme sa obaja druhy krat narodili.
Nehody nie su vzdy len o tom, ze padnes na hlavu. Obcas ti ju aj nieco moze trafit...
11.09.2008 - 15:34:07
00
keyboard_arrow_up