Keby si takýto postoj zaujal hneď nemuselo to dopadnúť tak ako to dopadlo. Je jasné, že každý má na DSQ svoj názor, je to pálčivá téma a preto tie emócie...



Apson niekto, kto ma tu ciastocne pochopil ... dik katko :P
10.09.2008 - 09:08:47
00
par drobnosti:
cca 150 až 300 m pred občerstvovačkov oznam o nej a povinne vyznačenie pásma okolo na odhadzovanie bordelu tvrdá a nekompromisná diskvalifikácia za: znečistovanie, porušenie dohodnutých pravidiel (úprava čásla, podvádzanie, úmyselné, ale aj neumyselne skratenie trate, cudzia pomoc, neposkytnutie pomoci pri úraze .....)
pri obzvlášt hrubom porušeni ZAKAZ štartu v serii


nerád citujem sám seba...... ALE nedalo mi....

nie je dobré písať s penou okolo úst, ked som pred tým (ne) čital s privretým očkom ....
:roll:
10.09.2008 - 09:17:32
00

nerád citujem sám seba...... ALE nedalo mi....

nie je dobré písať s penou okolo úst, ked som pred tým (ne) čital s privretým očkom ....
:roll:



len mam taky dojem, ze sme sa tu bavili o celkovej diskvalifikacii ...
10.09.2008 - 09:19:58
00
je to podla mna maximalne nerealne, abz sa dohodli taketo pravidla 1 co tam spominas tie diskvalifikacia a podobne, je to nemozne odkontrolovat predsa ...
nemyslis, ze niektore pravidla si trochu prehnal ?

predsa len je to Slovensky maraton :!: a nie svetovy pohar ....


nerád citujem ani Teba a priznám sa ani mierna zmena tvojho postoja ma zatial nepresvedčila...
:evil:
10.09.2008 - 09:24:48
00
som rad ze sa to tu jak tak vysvetlilo a myslim ze tato tema ohladom diskvalifiacie kvoli odpadkom alebo aj o odpadkoch vseobecne by sa mohla uzvaret aspon virtualne :) lebo toto podpichovanie nikam nevedie podla mna :wink:
10.09.2008 - 13:19:32
00
dost nechapem co to tu riesite na 4 strany :roll: :shock:
priatelia odhadzovania kade tade, "pretekari" , evidentne vidno, ze ste sa nezucasnili ziadneho zahranicneho preteku. :wink:
napriklad na Salzi, alebo Grande, je prisne zakazane cokolvek a kdekolvek zahazdovat, mimo na to vyhradenych miest, inak je pretekar diskvalifikovany.
nerozumiem kde je rozdiel medzi SVK a AT,CH,D,CZ. jednoducho ani elita, ktora sa ponahla, ani hobbici, ktori sa ponahlaju, ani deti - nesmu vyhadzovat nic na trati. koniec diskusie. DSQ za tento precin je uplne v poriadku a na mieste. (vynechajme debaty o neumyselnom vypadnuti).
.
ale to je vychova .. tu na fore to tazko zmenime :roll:
10.09.2008 - 14:24:04
00
je to podla mna maximalne nerealne, abz sa dohodli taketo pravidla 1 co tam spominas tie diskvalifikacia a podobne, je to nemozne odkontrolovat predsa ...
nemyslis, ze niektore pravidla si trochu prehnal ?

predsa len je to Slovensky maraton :!: a nie svetovy pohar ....


nerád citujem ani Teba a priznám sa ani mierna zmena tvojho postoja ma zatial nepresvedčila...
:evil:



Vobec ma to nezaujima, ci Ta to presvedcilo, alebo nie .... To uz ma viac zaujima, ci bude rano cerstvy chleba

Nepotrebujem, nikoho presviedcat ani nic take .... Clovek povie svoj nazor a hned je zle ....
10.09.2008 - 16:22:28
00
a na konec Japonec !!!
Vobec ma to nezaujima, ci Ta to presvedcilo, alebo nie ....

jasnačka, ... Teba pravdepodobne asi nezaujima NIČ okrem Teba,
(raz bude z Teba iste dobrý, "úspešný, neomylný, hranatý" človiečik)
HOWGH
10.09.2008 - 20:32:26
00
1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity. - marecej
11.09.2008 - 02:10:02
00
ale uz aj prestante! chalani nie ste na pokeci! (nejak privelmi mi to pripomina osobne napadanie prave na spominanom serveri)
rapidne znizujete uroven a kvalitu tohto fora prispievanim podobnych prispevkov ...
.
ps: moderi treba zasiahnut :)
11.09.2008 - 09:39:28
00
ale uz aj prestante! chalani nie ste na pokeci! (nejak privelmi mi to pripomina osobne napadanie prave na spominanom serveri)
rapidne znizujete uroven a kvalitu tohto fora prispievanim podobnych prispevkov ...
.
ps: moderi treba zasiahnut :)


ano prosim..tema bola zalozena nato aby sa organizatori na zklade spatnej vazby co to aj dozvedeli od pretekarov, myslim ze to moze pomoct kazdemu. tieto vase reci co komu kto ako kedy si vybavujte prosim na inej teme..myslim pieskovisko..diky
11.09.2008 - 20:02:36
00
NO NA Slovensku je to tak :cry: :( neni čo riešiť ,
niektorý možno nikdy nepochopia ,
že šupe z banánu je lepšie pod kriakom :lol: ,
a petfľaši v PLASTOCH :wink: .
A podla mňa je to v ľuďoch a niake PRAVIDLÁ TO NEZMENIA :|
no dúfam , že možno :oops: sa to zmení :shock:

to tu NIEJE :

_____________________________________________________
ZA KAŽDÝ KUS ZJEDENÉHO GÉLU ,
ČO SI NEHODIL DO ZBERU ,
ZÍSKAŠ DO PLÁŠŤA VEĽKÚ DIERU !!!

:mrgreen: to som zistil ja :!: :?: :idea: :arrow:
12.09.2008 - 10:49:46
00
DSQ za obal? prečo nie, ved nikto normalny bordel nerobi mimo obcerstvovacky.
Ale zasa sa mi nezda situacia az taka kriticka. Bol som toho roku na viacerych maratonoch a dlhych tratiach na konci rebricka a niekedy je na trati viac bidonov a inych veci ako smeti :). Ak nepocitam blizke okolie za obcerstvovackou.
A ako tu niekto spominal v lese su aj ovela horsie "zvery", lesni robotnici a tak. lebo ked okolo trate zbadam konzervu a velku PET flasu, tak to asi nie je od zavodnika :)..
Ja jazdim pre zazitok takze nenahanam sekundy a uznavam, ze tempo tych prvych je pre mna neuveritelne, ved ma par krat obehli, ale ani oni by stym nemali mat problem. Ved gel si clovek da ked je na kludnejsom mieste a profi biker uz ma ruku obybnu aby dotiahol do zadneho vrecka.. :lol:
12.09.2008 - 12:09:00
00
Keď som pred dvomi rokmi o odpadkoch písal v reporte z Horala, Ivan Zima napísal, že je rád, že sa ozval niekto zo štartujúcich.

Je to ako s Gekonom, keď ho chceli ukamenovať za to, že nezaplatil za fotky zo Salzky. Nešlo vlastne o Gekona, ale o princíp, ako aj v tomto prípade. Treba o tom hovoriť a veľmi si vážim tých čo vedia plávať aj proti prúdu a otvoria ústa keď to vidia. Sám sa o to snažím. Aspoň jemným upozornením: "kamarát, vypadol Ti papierik." Normálnemu vtedy ťukne, po primitívoch to musí vyzbierať niekto iný. Vždy to tak bolo. Hoci sa nám bordel v prírode nepáči, málokto otvorí ústa. Až sa mi zdalo, že vadný som ja a nie ten bordelár. Som rád, že nie som sám, komu to vadí.

A poviem vám že Gekon je príjemný chlapík, spoznal som ho pod spišským hradom.
13.09.2008 - 22:39:54
00
veru koncil som polsednu dobu stale do 30tky ale neviem preco by si aj ked ten prvy nemohol ten obal dat naspät do dresu..ten gram nikomu nezavazi a tak ako sikovne si ho vyberie,tak si ho tam dam aj naspät-aspon ja!....a to ci je lepkavy alebo nie je jedno-si spoteny a lepkavy aj bez gelu-obcas moze do toho aj cez 9 hodin prsat!hehe!....jednoznacne dres sa operie-takze to je slaby argument!!!...je to cele o mentalite-raz ked budem mooooc dobry budem sledovat prvu trojku ako to riesia!
13.09.2008 - 23:03:36
00
keyboard_arrow_up