Už sa všetci tešíme :wink:
16.09.2008 - 20:12:35
00
Len aby neprsalo a nefukal moc prudky vietor,,,to jedine neznasam a hlavne protivietor...tak snad si vas este pofotit pridem ale na start si dajak netrufam hm,,,
16.09.2008 - 20:44:42
00
Už sa všetci tešíme :wink:

napodobne, dufam, ze pridu vsetci a bude super atmoska :mrgreen:
16.09.2008 - 20:47:58
00
No uvidíme kto príde, ale počasie by sa podľa predpovedi počasia, čo som pozeral malo vylepšiť. Pršať by nemalo, ale zima bude. Aspoň sa nebudeme moc potiť :wink:
16.09.2008 - 20:51:57
00
No uvidíme kto príde, ale počasie by sa podľa predpovedi počasia, čo som pozeral malo vylepšiť. Pršať by nemalo, ale zima bude. Aspoň sa nebudeme moc potiť :wink:

no ked si spomeniem na to teplo na fatranskom maratone, tak mi je zle. teple az horuce pocasie ja nemusim, skor nech je trosku chladnejsie, to mi vyhovuje...
16.09.2008 - 20:53:51
00
Nazdarek, nepriazne počasia (čo sa tyka dažďa) by som sa nebál. Uz šesť pretkov v našej (CPK) režii nepršalo popripade raz pršalo tesne po vyhodnoteni. Mame totiž medzi sebov finančného žraloka (tresku), ktory dokaže okrem poistiek ovladnut aj konanie doktora Iľka a jeho predpovede.... Takže v sobotu na štarte....

Pre Terryho: 12:20 som tam ako na koni aj s časomierov.... :lol: :lol: :lol:
17.09.2008 - 16:54:25
00
Martinčania, teším sa na Vás, keď som nemala možnosť byť s Vami na "okolo Tatier"/ste rýchle šípy/, tak dúfam, že nebudete hneď valiť domov / Alebo že by ste to zobrali z Polomu cez kopec?/.
Tak potrénujte a v sobotu sa vidíme.
17.09.2008 - 20:12:20
00
Zdravim da sa niekde najst profil toho stupania lebo na hlavnej stranke som toho teda moc nenasiel :( Aby som vedel do coho idem
17.09.2008 - 20:20:01
00
Zdravim da sa niekde najst profil toho stupania lebo na hlavnej stranke som toho teda moc nenasiel :( Aby som vedel do coho idem


Je to bez profilu. Ide len o neustále stúpanie.... Potešiť ťa môže len to že tam štartuje aj moja 13-ročná dcera a už teraz je z toho zničená.... Je to o makaačke od začiatku do konca. Neexistuje tu ani meter odpočinku... :twisted: :twisted: :twisted:
17.09.2008 - 21:31:05
00
Zdravim da sa niekde najst profil toho stupania lebo na hlavnej stranke som toho teda moc nenasiel :( Aby som vedel do coho idem

tu mas profil, aj ked tam cosi chyba, asi tak 1km, ale hadam ti to pomoze...

Prílohy:

profil trate stranavy-polom 5,73km.jpg
profil trate stranavy-polom 5,73km.jpg 84.96 KiB thumb_up0thumb_down

18.09.2008 - 06:42:16
00
tu mas profil, aj ked tam cosi chyba, asi tak 1km, ale hadam ti to pomoze...



co tie tri klesania ku koncu?:D
realne tam ziadne nie su....
18.09.2008 - 07:09:32
00
co tie tri klesania ku koncu?:D
realne tam ziadne nie su....

bolo to robene v ozim, takze asi taaaaaaaaaaaaaaaaak :oops:
18.09.2008 - 07:16:42
00
Zdravim da sa niekde najst profil toho stupania lebo na hlavnej stranke som toho teda moc nenasiel :( Aby som vedel do coho idem

Cyklopozitívny tím s Polomom spestril aj maratón, takže som vystrihol to stúpanie z úplného reportu (nie je síce úplne reálne, ten vynechaný úsek je len odhadnutý - na predstavu však stačí). To keby pôsobil ten charlieho profil príliš ľahko :lol: . Treba síce prihliadať na mierku, ale nedá sa inak ako súhlasiť s Terrym, že človek si tam rozhodne nemá kde oddýchnuť ...

Prílohy:

polom.jpg
polom.jpg 24.66 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil gebula dňa 18.09.2008 - 10:28:44, celkovo upravené 1 krát.

18.09.2008 - 07:48:40
00
Zdravim da sa niekde najst profil toho stupania lebo na hlavnej stranke som toho teda moc nenasiel :( Aby som vedel do coho idem


AKTUÁLNE Z TRÉNINGU NA ŠPRINTPOLOM:

Včera v stredu 17.9.2008 čiže tri dni pred štartom som absolvoval jeden z posledných tréningov s turistickou výbavou na chrbte, podobne ako môj kamarát v prílohe na fotke. A tu sú postrehy. Dĺžka trate a prevýšenie je presne podľa propozícií, to je presne zmerané. Včerajší čas bol 38 minút a 12 sekúnd. Teda v mojom prípade o 2 minúty horší ako v poslednom meranom tréningu. Ale prečo. V Žiline po daždi vyšlo slniečko a oteplilo sa na 11 stupňov. Na štarte v Stráňavách bolo 6 stupňov pod mrakom a mrholilo. V cieli v sedle Javorina bolo 0 stupňov a jemne mrholilo. Trať v celom úseku bola mokrá ako po niekoľkých dňoch dažda. Priemerný čas v celom stúpaní bol 10,7 km/h. Stic mal pravdu. Dá sa to ísť nad 11 km/h. Boli miesta s rýchlosťou 7-9, ale aj jedno miesto asi sto metrov s rýchlosťou 24 km/h. Inak len stúpaš a stúpaš takmer bez oddychu. Proste poctivá časovka do vrchu. Úsek od štartu po rampu s turistickým strešníkom som absolvoval v identickom čase ako minule, keď bolo 22 stupňov, čiže 7,50 ale potom som už neudržal tempo.
Oblečenie radšej ako do tepla - dlhé nohavice, tričko s dlhými rukávmi. Ja som zniesol na sebe aj tenkú bundu a neprehrievali sa mi motory :wink: . Dá sa ísť pre otužilcov aj v letnom drese, ale problémy sú dva: na štarte sa podchladíte a v cieli Vám bude zima, musíte sa okamžite prezliecť do suchého. Treba si nabaliť teplé oblečenie a nechať si to vyviesť autom do cieľa. V cieli budú aj teplé deky. Túto službu zabezpečuje organizátor.

ŠPORTU ZDAR A ČASOVKE ŠPRINTPOLOM ZVLÁŠŤ :D :P :lol:

Prílohy:

PICT1186.JPG
PICT1186.JPG 581.93 KiB thumb_up0thumb_down

18.09.2008 - 07:53:48
00
Martinčania, teším sa na Vás, keď som nemala možnosť byť s Vami na "okolo Tatier"/ste rýchle šípy/, tak dúfam, že nebudete hneď valiť domov / Alebo že by ste to zobrali z Polomu cez kopec?/.
Tak potrénujte a v sobotu sa vidíme.


Tiež sa pripájam k pozvánke a navyše sa tešim na rodákov z Rajeckej doliny...

Pripájam fotku "rajeckého rýchlika" na jeho celokarbónovom XTR-kovom SCOTT-e.

Prílohy:

ubomír.JPG
ubomír.JPG 644.44 KiB thumb_up0thumb_down

18.09.2008 - 08:05:35
00
keyboard_arrow_up