Roman
TerraLogic .. prevdepodobne to čo hľadáš 8)
>

super obrázky :lol: naozaj je to 8-hran sorry za skreslenú informáciu. Uvažoval som nad niečim iným :oops:
potvrdil si mi domienku a jedna podložka má byť naozaj inak ako to bolo poskladané a možno preto to nefuguje. Skúsim vnútro poprehadzovať a potom budem múdrejší

Ďakujem.
19.09.2008 - 08:32:50
00
super obrázky :lol: naozaj je to 8-hran sorry za skreslenú informáciu. Uvažoval som nad niečim iným :oops:
potvrdil si mi domienku a jedna podložka má byť naozaj inak ako to bolo poskladané a možno preto to nefuguje. Skúsim vnútro poprehadzovať a potom budem múdrejší

Ďakujem.


No takých obrázkov som našiel u foxu pomerne dosť najmä systém Talas (II aj III) a RC2 patróna
trošku mi chýbaju podobné rezy aj u ostatných výrobcov vidlíc ... veľmi ťažko sa hľadajú snímky vnútorností a systémov za toto má Fox u mňa + :wink: vlastne záumom o vidlice si u mňa naštartoval pravdepodobne ty (otvorenie mojej Foxy) a nieje začo 8)

skús potom hoď info ako TerraLogic ...
inak sorry za OT ale ...
19.09.2008 - 17:19:51
00
skús potom hoď info ako TerraLogic ... inak sorry za OT ale ...

najpresnejšie postupy sa získavajú vlastnou rozborkou a zborkou. Horšie je ked to už niekto pred tým rozoberal a nikdy som to nemal v rukách ako v tomto prípade.

trochu návnady. Takto to vyzerá kompletne rozobraté ... v ruke je to ešte krajšie :lol:

Prílohy:

Terralogic.jpg
Terralogic.jpg 551.45 KiB thumb_up0thumb_down

19.09.2008 - 19:59:14
00
no myslím že ja vlastnoručne nemám moc čo rozoberať okrem Fox ... ale keby niekto chcel tak nech donesie snáď to zvládnem :wink: ... tekéto foto ako si sem zavesil sa mi páčia 8)
p.s. ako dopadol TerraLogic? už fachá?
19.09.2008 - 20:13:41
00
no myslím že ja vlastnoručne nemám moc čo rozoberať okrem Fox ... ale keby niekto chcel tak nech donesie snáď to zvládnem :wink: ... tekéto foto ako si sem zavesil sa mi páčia 8)
p.s. ako dopadol TerraLogic? už fachá?


hmmm ... rozobraté, poprehadzované vnútro (čiastočne podla nákresu) ... pokial je tlmič na mieste, naliatý olej a vrchná časť volne, tak funguje a otvára na náraz. Akonáhle to celé zatvorím, tak to funguje .... no v ruke sa to velmi zle odhaduje, uvidím čo povie majitel, či sa to zlepšilo.
je tam zdeformovaná klietka. Predpokladám, že tade sa strácajú potrebné tlaky, aj napriek novému pretesneniu (vajco namiesto kruhu) s malými tlakmi v ruke to ide ale pri vyšších tlakoch ... no ako sa mu chce. cítiť odtrh ale chodom pripomána náhodný prejav SPV a nie Fox. Na biku to môže byť iné.
21.09.2008 - 11:23:19
00
hmmm ... rozobraté, poprehadzované vnútro (čiastočne podla nákresu) ... pokial je tlmič na mieste, naliatý olej a vrchná časť volne, tak funguje a otvára na náraz. Akonáhle to celé zatvorím, tak to funguje .... no v ruke sa to velmi zle odhaduje, uvidím čo povie majitel, či sa to zlepšilo.
je tam zdeformovaná klietka. Predpokladám, že tade sa strácajú potrebné tlaky, aj napriek novému pretesneniu (vajco namiesto kruhu) s malými tlakmi v ruke to ide ale pri vyšších tlakoch ... no ako sa mu chce. cítiť odtrh ale chodom pripomána náhodný prejav SPV a nie Fox. Na biku to môže byť iné.

no myslím že práve kôli tomuto prestal Fox Terralogic vyrábať ... odôvodnili to aj tým že klasická tlmiaca patrona je jednoduchšia a tým pádom je nižšie riziko poškodenia ... Terralogic je fakt už zložitejší a ťažko je aj zháňať náhradne diely ... no a to hlavné .. znižovanie citlivosti vidlice .. to je fakt len pre chrtov 8)
21.09.2008 - 11:46:59
00
keyboard_arrow_up