Presunúť XCM Slovenský raj na jar, organizovať ho v lete alebo na jeseň?
jar 10% [ 8 ]
leto 27% [ 21 ]
jeseň 62% [ 48 ]
Celkový počet hlasov : 77
kym sa dostanem k spracovaniu fotiek, tu su ukazky:

Prílohy:

Komentár súboru: pre tych co sli rekre :P
xP9207424.jpg
xP9207424.jpg 186.22 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: tu sme raftovali
xP9207426.jpg
xP9207426.jpg 177.87 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: rubanisko
xP9207427.jpg
xP9207427.jpg 210.8 KiB thumb_up0thumb_down

21.09.2008 - 17:54:13
00
a este bufety:

Prílohy:

Komentár súboru: polovnicky
xP9207425.jpg
xP9207425.jpg 158.48 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: pri kempe
xP9207414.jpg
xP9207414.jpg 183.19 KiB thumb_up0thumb_down

21.09.2008 - 17:56:25
00
A Džanita: Treba si to vážiť, lebo najbližších 10 rokov Ti určite na žiadnom maratóne tretí najväčší sponzor podujatia s bikom nepomôže :-) :-) :-)

A ak, tak zase len oco, ten si to môže dovoliť :-)


Super,super :D ja som síce žiadnu vecnú cenu nevyhrala, ale .... veď vlastne som vyhrala :!:

Naozaj ďakujem za nezabudnuteľný zážitok :D :D :D
21.09.2008 - 18:49:17
00
ked to clovek vidi najma ten "potocik" bol najsam fasa,,,mne sa to cele paci take lesnickocrossove ponatie 2hej casti..suppa:-)
21.09.2008 - 18:56:42
00
No, mne a partii sa akcia páčila veľmi a ako sa patri potiahli sme ju ešte aj trochu do noci :D
Škoda len že som nezastal v tom poľovníckom bufete... ako tak čítam muselo tam byť chutne a veselo.
O rok sa určite vrátim.


takticka chyba myslim ze tam bola pani starostka , bol bohovy ale slapat sa mi nekcelo..mal som chut na ohnik a opekat:-) vazne
21.09.2008 - 19:01:05
00
konečne to ide na server

hľadajte sa na http://www.xcmaraton.sk/xc/index.php?page=7

spolu je tam 1354 fotografií
vo fronte ešte cca 3400 súborov a doplní sa reklama

tak o pol hodiny to snáď bude kompletné

:-) :-) :-)
21.09.2008 - 19:09:05
00
konečne to ide na server

hľadajte sa na http://www.xcmaraton.sk/xc/index.php?page=7

spolu je tam 1354 fotografií
vo fronte ešte cca 3400 súborov a doplní sa reklama

tak o pol hodiny to snáď bude kompletné

:-) :-) :-)


super niekt este nejdu zvacsit ale hadam to pojde..parada..uz som na 2 ale ako duch a hmla ..ghost and fog :-))
21.09.2008 - 19:21:51
00
nemohol by sa spravit nejaky vyber najkrajsich? lebo je ich tam strasne vela. a kedy a kde budu od Dijcka?
21.09.2008 - 19:24:44
00
nemohol by sa spravit nejaky vyber najkrajsich? lebo je ich tam strasne vela. a kedy a kde budu od Dijcka?


Myslim, ze mozme byt praveze radi, ze tych fotiek je tak vela, najde sa snad kazdy... A robit vyber najkrajsich... :?: na tych fotkach su povacsine pretekari, kto by rozhodol, kto je najkrajsi? :lol:
potom by sme mozno viaceri pisali - preco ja nemam fotkuuuu :oops:

Zbytok fotiek a report bude na BM...
21.09.2008 - 19:37:18
00
nemohol by sa spravit nejaky vyber najkrajsich? lebo je ich tam strasne vela. a kedy a kde budu od Dijcka?

No, to je ten výber - pôvodne ich bolo 1616 :D

ešte je 260 vo fronte a potom pôjdu všetky FULL
21.09.2008 - 19:46:57
00
hej jasne, uz som sa tam nasiel. len zozaciatku mi pripadalo zbytocne dat 60 foto len zo startu kde poriadne nic nevidno...
a niektori su odfoteni aj 5 fotiek za sebou

ale inac dobre :)

btw: toto je dobra foto :lol: http://www.xcmaraton.sk/sintesi_xcm_slovak_paradise_2008/htmldata/images/img00737.htm
21.09.2008 - 19:50:51
00
fúha, 1616 fotiek :shock: tak to ich radšej zozipujte do jedného balíka (alebo viacerých) a hodte na server (alebo na rapidshare.com, edisk.sk, ...) lebo pozerať zo stránky také množstvo fotiek je hrozneeee náročné na čas. Bol by som veľmi rád. Ďakujem
21.09.2008 - 20:42:40
00
[quote=""]No, to je ten výber - pôvodne ich bolo 1616 :D

ešte je 260 vo fronte a potom pôjdu všetky FULL[/quot


DIKY AJ KED TAM VYZERAM AKO MACKO PU NA STARTE::SUPEEEEEEEEER
21.09.2008 - 20:57:24
00
fotiek je naozaj plno, nasiel som sa v uvodnom stupani
21.09.2008 - 23:10:07
00
Prečítal som si Vaše názory, postrehy, pripomienky a pridám ten svoj.Z pohľadu bikera a pohľadu spoluorganizátora. Začnem tým druhým. Taktiež som sa chystal na maratón so svojimi kamošmi aj keď tento rok som nejazdil skoro nič, sľúbil som sa že urobím aspoň foto a morálne ich podporím. A nie len ich ,ale aj ostatných.Ale to som ani sám nevedel čo je pre mňa prichystané.Večer som mrkol na fórum čo a ako a zbadal som že potrebujú ešte dobrovoľníkov na výpomoc.Tak som neváhal dal kontakt a na druhý deň som bol pri p.Šafrankovi. A keďže práce bolo habadej šup ho montovať mapu s kreativnym odkazom od „šéfa“ Trošku vlastnej kreativity pri montovaní pútačov.Čo bolo pekné ak nemáte ani klinec,kladivo,alebo špagát(ale o to nejde,že som nemal materál,vedel som si to zorganizovať sám, “šéf“ mal toho viac na pleciach.)Takže so sa pridal k Janimu popýtal som ho či nevie zohnať „šindľovky“kladivo,nožík a po krátkom čase sme aj s materiálnou pomocou domácich priložili ruku k dielu. Ešte som zohnal od „údržbára“ zopár somoreziek, skrutkovač a mapa trate už visela pri vstupe na prezentáciu aj s Janiho pomocou.No a to bol možno aj okamih kedy som si ozaj mal pozorne prejsť trať aspoň na mape. O niečo neskôr som bol vyslaný na kontrolné stanovište o ktorom sa asi zmieňuje DI2F4Y .Regulovčík na rázcestí. Z môjho pohľadu som časť tej odbočky pochopil slabšie čo sa prejavilo pri príchode „Eliťákov“ak jeden poznamenal „Čo ti je.e“ Vďaka Tomáš :wink: za nakopnutie,(aj keď za ten výraz by som ti nakopal riť,ale chápal som jeho rozhorčenie), a to som už volal „traťovákovi“ že niečo nesedí ohľadom trate. Pozháňal som si mapu od policajtov hoc malú ale aspoň niečo. A už som bol v obraze. A pritom stačilo tak málo. Vysvetliť to v teréne aj s mapkou a aj s ďalšími info ktroré sa mi dostali tesne pred prvými Hobby jazdcami od „Obecnej polície“ Majú isť do prava, hore po lesnej.“Ale podľa mojich inštrukcii by šli v ľavo zjazdom dole. Nechcem to zhadzovať na organizátorov, alebo traťováka ale z môjho pohľadu, by sa to nestalo ak by na takéto pozície boli vybratý „poučený“ ľudia .Tak ako poznamenal petos regulovanie - regulovať musí jednoducho cyklista a to telom i dušou - iná možnosť nie je .Hodila by sa presnejšia definícia. A beriem ťa za slovo budúci rok: zoženú cyklistov, ktorí budú mať okruh najazdený aspoň 2x.Napíš si ma už teraz. :) Aké ponaučenie z toho plynie si urobte sami. Ja si to budem pamätať. A keď budú organizátori aj na rok potrebovať pomoc ,určite ich oslovým o niečo skôr, a nie za 5 min 12 ako oni mňa.
Takže to bol druhý pohľad na vec. Ako biker by som neukrivdil nikomu z Vás.Ja preteky beriem ako fair play. A ty čo ma poznajú to vedia. Ak si niekto myslí že to bolo umýselne, potom by som sa rád sním stretol osobne. Pravda je že si ozaj nepamätám že by som niekoho poslal inou trasou ako mal ísť, ale vďaka fotkám som si to trochu ujasnil (histogram).Al môžete ma vyviesť z omylu a podať fakty.A taktiež že Slov.Raj je pre mňa ako bikera nová lokalita. A určite sa začnem adaptovať či už sám alebo inými bikermi.
A na záver. Sa celkom hodí petosov koment
Celú akciu robili cykli pre cyklistov, resp. horský cyklomaratónci pre horských cyklomaratóncov ...
O profesionalite tu nemôže byť ani reči, lebo profesionáli za svoju prácu berú tvrdé peniaze ...
Chceli sme len ukázať smer, že sa to dá, že máme podmienky, peknú prírodu, vôľu a snahu ...

Vďaka za možnosť, a uznanie organizátorom pretekov XCM maratónu.
22.09.2008 - 00:32:59
00
keyboard_arrow_up