Caute

Nebol som tu asi tyzden otvorim forum, ze si pracovnom dni precitam nieco zaujimave a v poslednom case tu nachadzam kopa nezmyslov

FR bike za 25 000 ligh fr lihgt neviem co kopa off topic prispevkov, aky temy ci je to dobry predstavec atd .

Nebudem menovat tychto dotycnych co sa maju potrbe vyjadrit ku vsetkemu ale asi by bolo lepsie listovat vo fore je to kopa zaujimavych tem ktore urcite daju odpoved na vsetky normalne otazky a nie bezhlavo prispievat alebo jednoducho uziit posledne pekne dni vyjazdom (ti stastnejsi kotri nemusia pracovst ako ja)

asi moj prispevok nepatri do tejto temy ale poslednom case ma dost hneva citat kopu nezmyslov od niektorych prispievajucich.chodim aby som sa dozvedel nieco nove zaujimave nazory atd a nie preto aby som cital blbosti od prispievajucich deti.
08.10.2008 - 16:41:41
00
Caute

Nebol som tu asi tyzden otvorim forum, ze si pracovnom dni precitam nieco zaujimave a v poslednom case tu nachadzam kopa nezmyslov

FR bike za 25 000 ligh fr lihgt neviem co kopa off topic prispevkov, aky temy ci je to dobry predstavec atd .

Nebudem menovat tychto dotycnych co sa maju potrbe vyjadrit ku vsetkemu ale asi by bolo lepsie listovat vo fore je to kopa zaujimavych tem ktore urcite daju odpoved na vsetky normalne otazky a nie bezhlavo prispievat alebo jednoducho uziit posledne pekne dni vyjazdom (ti stastnejsi kotri nemusia pracovst ako ja)

asi moj prispevok nepatri do tejto temy ale poslednom case ma dost hneva citat kopu nezmyslov od niektorych prispievajucich.chodim aby som sa dozvedel nieco nove zaujimave nazory atd a nie preto aby som cital blbosti od prispievajucich deti.


jo ... v poslednom case sa tu objavilo kopu nezmyslenych tem, az to znechucuje
08.10.2008 - 16:50:54
00
a kde sa da kupit(objednat) ten RM adrenaline?(rám) ani google nic nenasiel, asi novy lebo neni taky drahy
10.10.2008 - 17:50:28
00
teraz som nasiel reigna 2005, za 10000 aj s tlmicom, ako som si vsimol ma ho na fore vela ludi, a reign sa mi vzdy pacil
18.10.2008 - 10:22:23
00
za ty prachy ho ber,len si skontroluj,ci ti bude sediet velkost...tento 2005 jazdi napr.vladol,inac myslim fajn ramik.Ma svoje muchy ako kazdy(napr.vyssia vaha,pedalkick...),ale fajn pomer medzi (ne-)hupavostou,pevnostou a zehlivostou...
18.10.2008 - 13:22:28
00
reign ma integrovane hlavove zlozenie? co to znamena?
19.10.2008 - 09:14:33
00
Pri jeho poškodení môžeš šetriť na nový rám. No pokiaľ na tom nebudeš dávať nejaké extra skoky, tak by to malo byť v poho.
19.10.2008 - 10:45:47
00
ziadny downhill, skoky max 2m z dopadom, ale hadam by vydrzal viac ako terajsi author
Pri jeho poškodení môžeš šetriť na nový rám
pri poskodeni toho hlavoveho?
19.10.2008 - 11:11:22
00
Pri jeho poškodení môžeš šetriť na nový rám. No pokiaľ na tom nebudeš dávať nejaké extra skoky, tak by to malo byť v poho.
Ano za predpokladu, ze tam bude mat pevnu vidlu :) To si kde k takemu zazracnemu nazoru prisiel :roll:
19.10.2008 - 13:06:39
00
Pri jeho poškodení môžeš šetriť na nový rám. No pokiaľ na tom nebudeš dávať nejaké extra skoky, tak by to malo byť v poho.


co trepes .. integrovane hlavove mozes normalne vymenit

inak ako tak pozeram na ten ram.. tak to bude nejake XL ...a to uz musi byt riadna krava..cize pokial nemas 2 metre.. tak na ten ram zabudni...

jou...a ten swinger na tom tiez asi bude len docasna zalezitost...
19.10.2008 - 14:02:46
00
Caute

Nebol som tu asi tyzden otvorim forum, ze si pracovnom dni precitam nieco zaujimave a v poslednom case tu nachadzam kopa nezmyslov


Ak sa ti prispevky od niekoho nepacia, mozes si tych ludi pridat medzi "nepriatelov" v ovladacom paneli pouzivatela a ich prispevky sa ti po prihlaseni nebudu zobrazovat. :wink:
19.10.2008 - 14:13:20
00
co trepes .. integrovane hlavove mozes normalne vymenit

inak ako tak pozeram na ten ram.. tak to bude nejake XL ...a to uz musi byt riadna krava..cize pokial nemas 2 metre.. tak na ten ram zabudni...

jou...a ten swinger na tom tiez asi bude len docasna zalezitost...
tak ostanem pri tom RM adrenaline, a preco je swinger zly?
19.10.2008 - 14:19:07
00
sa vynadrim. jazdim reigna 2 (ten najkrajsi zeleny). moj prvy full, takze nemozem porovnavat. Za pedalom ide velmi pekne, ochotne, ziadna hupacka ako napr. specialized fsr. samozrejme treba vediet slapat do kruhu. V zjazdoch to je samozrejme parada, maestro vytvara dojem "nekonecneho zdvihu" a ten ram vydrzi hrozne vela, je tam kopec matrosu, vsetko poriadne trubky, ziadne ultralight plechovky. Osobne som vymenil swinger za float R. Neporovnatelny rozdiel. Swinger mal vacsiu komoru a prepadaval sa do zdvihu, kde narazil na vzduch v spv komore, tlmenie velmi slabe aj pri nastaveni na max a so 75 psi v spv, takze s tymto som bol dost nespokojny. Tieto starsie reigny maju jednu nevyhodu a to, ze je tam malo miesta na tlmic. Expanska tam nevojde, pruzina vojde natesno len ta s mensim priemerom, tiez vzduchove tlmice s velkou komorou (napr RS Pearl) mozu mat problem. Neviem aka to je velkost, podla fokty vyzera na L/XL. Ja mam M, 50mm predstavec a 192cm:) a oproti 100mm to je velky rozdiel, co sa tyka ovladatelnosti. Do kopca to ide tazsie ale zas ja sa smerom hore neponahlam. Este je otazka ci je to novy, alebo pouzivany ram. Ak je pouzivany, treba skontrolovat stav lozisk a klznych puzdier na tlmici.
Ak je novy, tak by som nevahal. Skusil by som kupit bez tlmica a napr v bazare je teraz float R novy za 5000

Inac ked som pozrel na tu fotku, tak to je podla mna rocnik 2006. 2005 ma napis reign na spodnej trubke a na hornej je malym giant, na tvojej fotke je to opacne. Aj tlmic ma cierny piest, moj mal "anodizovany"
19.10.2008 - 14:56:16
00
Pri jeho poškodení môžeš šetriť na nový rám. No pokiaľ na tom nebudeš dávať nejaké extra skoky, tak by to malo byť v poho.


:lol:
19.10.2008 - 16:46:40
00
vladol: je pouzivany, a velkost neni tam cislo ale asi L(je tam pisane large)
19.10.2008 - 18:03:49
00
keyboard_arrow_up