konnky+zihadlo kde ste to vcera boli????
22.10.2008 - 12:08:13
00
..dnes-tj.22-idem cosi pojazdit-kde ste to boli vcera???
..takze kto chce podte do toho! :twisted:
ja by som rad isiel na lucky a potom "zjazdom" do dobrej=skoro komplet zelena..-ma to klesajucu tendenciu,kopec blaznivych rychlych zjazdov-to by snad bolo ok aj pre 16kg kravicku..akurat 1kopec treba vytlacit=svitavy! :mrgreen: (alebo vydupat :twisted: )
o tej 15:45 je to mozne?-a kde-najlepsie kdesi pri maxe-a potom kukucinkou hore... :wink:

15:45 zrejme nestiham,16:00 uz vyzera realnejsie a nedalo by sa stretnut niekde blizsie-este moc TN nepoznam...
22.10.2008 - 13:18:03
00
Idete smer Teplice ? Kedy tu cca budete ?
22.10.2008 - 14:03:56
00
Koláž z poslednej nedeľe: Vršatec - Okršlisko - Holý vrch - Brumov - Vršek - Popov (95km)

Prílohy:

Komentár súboru: Jeseň voe
Brumov_final.jpg
Brumov_final.jpg 736.05 KiB thumb_up0thumb_down

22.10.2008 - 16:29:49
00
tak som sa chcel dnes previest sam(sorry warzone :oops: )v sviznom tempe(mal som tazky den v praci... :roll: ),ale na ceste za zabranim si to dupkal hore kopcom z vychodnej janko skorec,tak sa ku mne pridal.veru tahat hore zvaznicou na lucky s kingom finisherom je celkom zaujimave 8) ..som si riadne zafucal... :wink: ..dalsie poriadne stupanie prislo na svitavach,ktore som si myslel,ze su nezjazdne mokre-ale su v pohode,az na to vsadezhromazdene listie...zbytok cesty-zelena znacka az po teplu bol velmi rychly a krasny s este jednou tiahlou stojkou a´la svitavy,..a aby nebolo vsetko ruzove tak skoro na konci nasej jazdy sa janovi pritrafil defekt=roztrhnuta dusa na ventilku...nastastie som mal dusu-ktora bola uplne nova nepouzita,ale zato s tromi dierami!!! :evil: -asi zips na mojej kapsicke pod sedlom??? :roll: ..a to sme objavovali dieru po diere!=3x lepenie...a zavtedy sa riadne zotmelo,...ale nastastie sme to este v tom sere stihli zozjazdovat poriadnym technickym padakom dole do t.teplej 8) !..a po ceste domov...
tot moj kratucky report s dnesneho skoro obycajneho vyjazdu..nedalo mi cosi o tom nenapisat-bol to fakt zazitok!
inak diky jano za fajn jazdu,sam by som sa asi trochu viac vliekol... :)
22.10.2008 - 21:28:58
00
that's ok,my sme sa s kolegom najprv motali po singlacoch na Brezine a potom sme sli po cervenej kdesi...?A potom takym krasnym zjazdikom popri plote(municak?)dole do TN,ten zaver sa fakt ratal,ten si este zopakujem :)
22.10.2008 - 21:51:40
00
that's ok,my sme sa s kolegom najprv motali po singlacoch na Brezine a potom sme sli po cervenej kdesi...?A potom takym krasnym zjazdikom popri plote(municak?)dole do TN,ten zaver sa fakt ratal,ten si este zopakujem :)

to ste nasli len tak sami??..
yo to je najsuper zjazd v okoli (ak myslis ten zaver-klukaty a potom kamenny trosicka)! :mrgreen: predpokladam,ze ste popri 1plote (ano army area91101) este isli dalej cez tie luky a este raz okolo plotu a vysli pri kostole?!! :wink:
22.10.2008 - 21:57:22
00
Koláž z poslednej nedeľe: Vršatec - Okršlisko - Holý vrch - Brumov - Vršek - Popov (95km)




Ahojte. Musím pochváliť Pointerove fotky, sú nádherné.
To ma ani vo sne nenapadlo, že aj chlapi majú také krajinkárske a prírodné cítenie..až kým som neobjavila toto fórum.
Nádherné, jesenné fotky.. ozaj klobúk dole...
:wink:
22.10.2008 - 22:21:46
00
to ste nasli len tak sami??..
yo to je najsuper zjazd v okoli (ak myslis ten zaver-klukaty a potom kamenny trosicka)! :mrgreen: predpokladam,ze ste popri 1plote (ano army area91101) este isli dalej cez tie luky a este raz okolo plotu a vysli pri kostole?!! :wink:

jo to bol ten zjazdik :) vedel by som to tam otocit aj 4x za sebou :P kolega to tam uz trocha poznal...
22.10.2008 - 22:57:17
00
tak som sa chcel dnes previest sam(sorry warzone :oops: )v sviznom tempe(mal som tazky den v praci... :roll: ),ale na ceste za zabranim si to dupkal hore kopcom z vychodnej janko skorec,tak sa ku mne pridal.veru tahat hore zvaznicou na lucky s kingom finisherom je celkom zaujimave 8) ..som si riadne zafucal... :wink: ..dalsie poriadne stupanie prislo na svitavach,ktore som si myslel,ze su nezjazdne mokre-ale su v pohode,az na to vsadezhromazdene listie...zbytok cesty-zelena znacka az po teplu bol velmi rychly a krasny s este jednou tiahlou stojkou a´la svitavy,..a aby nebolo vsetko ruzove tak skoro na konci nasej jazdy sa janovi pritrafil defekt=roztrhnuta dusa na ventilku...nastastie som mal dusu-ktora bola uplne nova nepouzita,ale zato s tromi dierami!!! :evil: -asi zips na mojej kapsicke pod sedlom??? :roll: ..a to sme objavovali dieru po diere!=3x lepenie...a zavtedy sa riadne zotmelo,...ale nastastie sme to este v tom sere stihli zozjazdovat poriadnym technickym padakom dole do t.teplej 8) !..a po ceste domov...
tot moj kratucky report s dnesneho skoro obycajneho vyjazdu..nedalo mi cosi o tom nenapisat-bol to fakt zazitok!
inak diky jano za fajn jazdu,sam by som sa asi trochu viac vliekol... :)

Zážitok to určite bol... Ísť tým technickým padákom dole do Tr. Teplej skoro po tme a bez osvetlenia fakt stálo za to. Dík za jazdu a aj za tu Tvoju deravú dušu, bez nej by som ďalej išiel pešo. A kapsičku radšej niekomu podaruj :roll:
23.10.2008 - 00:23:13
00
Cawo Warzone takze si sa ocitol v TN :lol: mas naplanovany nejaky vyjazd na vykend? by som sa pridal :P
23.10.2008 - 16:57:45
00
Cawo Warzone takze si sa ocitol v TN :lol: mas naplanovany nejaky vyjazd na vykend? by som sa pridal :P

Cauko...sorry kamo vikendy(aspon) som doma pri rodinke,takze ked tak iba cez tyzden,da sa Ti?Utorok a stvrtok mozem uz od druhej...
23.10.2008 - 18:37:21
00
Tak na buduci tyzden utorok alebo stvrtok ak sa mi bude dat tak sa ti ozvem dopredu cez ss :wink: :P
23.10.2008 - 19:10:32
00
Zážitok to určite bol... Ísť tým technickým padákom dole do Tr. Teplej skoro po tme a bez osvetlenia fakt stálo za to. Dík za jazdu a aj za tu Tvoju deravú dušu, bez nej by som ďalej išiel pešo. A kapsičku radšej niekomu podaruj :roll:



ako pozerám, tak t sa Vám tie defekty nejak množia :shock: , naposledy tvoj kolega z roboty Jozef D. (viď strana 125) 8)

to shickho: tak sa mi zdá, že to tej roztrhnutej duši si to predpovedal minulý týždeň,keď sme sa o tom v škôlke rozprávali.... 8)
23.10.2008 - 20:46:19
00
shickmo uz vies preco balim duse do potravinarskej folie? jednak ich este viac zmrstim a zabranim takymto prekvapeniam.. :-) vlastne ja uz duse nevozim, chces foliu co mi zostala? :-)
23.10.2008 - 22:22:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up