a je super :P
12.11.2008 - 14:42:37
00
tak potom podla tej prilby ta spoznavam, uz som ta videl na maratonoch...
12.11.2008 - 15:39:19
00
Nemáš náhodou tú prilbu čo máš na prvej foto doteraz?

maaaam 8)
bola to laska na prvy pohlad a zaroven na cely zivot-dufam ze ju nerozmlatim na cimprcampr.
uz teda zazila poriadne rany.
povodne mala byt moja ta biela ale mi bola velka, tak som ju posunul kamosovi, on ju ma tiez do dnesneho dna, len skoro vobec nebicykluje..........
mimochodom, teraz byva vo Varine :)



a je super :P

ved vravim, ze aj mne sa paci :oops:



tak potom podla tej prilby ta spoznavam, uz som ta videl na maratonoch...

vidis, to je sranda, lebo na trati ma hocikto pozdravi a v cieli alebo pred startom som bez prilby inkognito :wink:
12.11.2008 - 18:45:30
00
To si piš že má, šak je to troyleečka:)) Sa nevyhadzuje..
12.11.2008 - 19:06:40
00
Ja sa len trochu obavam Ja?No!, ze ta prilba uz davno nesplna bezpecnostne normy. A ta Turbiho tiez nie. A to nielen kvoli tomu, ze v case ked sa tie prilby vyrabali este neboli stanovene bezpecnostne normy tak prisne ako dnes (to ani neviem posudit), ale hlavne kvoli starnutiu materialu - keby si s nou teraz tvrdsie spadol, tak sa pokojne moze stat, ze hlava dostane väcsiu ranu, nez sa patri, lebo uz nedokaze ten material pohltit tolko energie ako ma. Uz je asi nacase ju odlozit medzi retro fotky na pamiatku a kupit novu bezpecnu. Aj ked samozrejme na druhej strane plati, ze je lepsie mat na hlave staru prilbu ako ziadnu...
12.11.2008 - 20:28:10
00
Prvy MTB co som kedy videl bol Velamos MTB, prevody 3x6, žiadne péra a váha cca 18kg. No skoda, že som si neurobil pred 19 rokmi fotečku.
12.11.2008 - 20:40:11
00
ten popis zodpoveda mojmu prvemu :) stale ho mam doma :)
12.11.2008 - 20:43:02
00
Ja sa len trochu obavam Ja?No!, ze ta prilba uz davno nesplna bezpecnostne normy. A ta Turbiho tiez nie. A to nielen kvoli tomu, ze v case ked sa tie prilby vyrabali este neboli stanovene bezpecnostne normy tak prisne ako dnes (to ani neviem posudit), ale hlavne kvoli starnutiu materialu - keby si s nou teraz tvrdsie spadol, tak sa pokojne moze stat, ze hlava dostane väcsiu ranu, nez sa patri, lebo uz nedokaze ten material pohltit tolko energie ako ma. Uz je asi nacase ju odlozit medzi retro fotky na pamiatku a kupit novu bezpecnu. Aj ked samozrejme na druhej strane plati, ze je lepsie mat na hlave staru prilbu ako ziadnu...


preto som kupoval prilbu so skrupinou aby som po kazdom pade nemusel kupovat novu...............
aj teraz sa robia kokosky, ktore sa nerozstiepu na kusy, lebo jednoducho su discipliny pri ktorych sa pada castejsie.
a ano, mas kusok pravdy, ta prilba je made in USA a zodpoveda americkej norme SNEL ktora nepozaduje destrukciu za kazdu cenu. Ked buchnem na kamen a prilba rozlozi ranu na vacsiu plochu, som pokojnejsi aj ked ten naraz budem citit, ako ked mi kamen prilbu rozstiepe na kusky a dalej by som musel ist s bosou hlavou :idea:

preco len turbi a ja?
ved povedz aj pisosipovi
:wink:
12.11.2008 - 21:01:44
00
p
ved povedz aj pisosipovi
:wink:

ked piso je zjav
12.11.2008 - 21:04:31
00
OK, ved som pisal - stale lepsia stara ako ziadna. :lol:

Piso soryyy, na Teba som uplne zabudol. Ale to bude tym, ze to Tvoje cudo sa na prilbu len vzdialene podoba. :)

P.S. Pisovi som v Poraci tiez myslim prehovaral do duse ak si dobre pamätam, ale tiez asi bez efektu. Nuz co uz. Ale Pisova je problematickejsia este navyse v tom, ze nema polystyren kryty ziadnou skrupinou/tkaninou, takze s nou nesmie padnut na asfalte. V lese moze. :)
12.11.2008 - 21:06:44
00
Šecko je jak má byť. Keď mám v hlave nasrané aspoň to pri páde možno z časti vyteče. hehe
Ja si totižto neviem vybrať novú prilbu. Aspoň vyzerám ako skromný trt. A okrem toho ja už aj tak padať radšej nebudem. Po tricátke sa horšie telo zotavuje. Na to myslím furt. hehe
P.S. Nie že si budete myslieť že situáciu zľahčujem.
12.11.2008 - 21:30:13
00
Turbi tak ja ti vyberiem:
nadcasovo klasicky design, moderne technologie, US Government Consumer Product Safety Commission certifikovana, a naviac v krasnej modrej metalize hovnivala ;)
http://www.pro-tec.net/bike/ace/index.html?2
www.pro-tec.net
12.11.2008 - 22:41:17
00
Moja má aj šilt!

Prílohy:

klobuk.jpg
klobuk.jpg 37.85 KiB thumb_up0thumb_down

12.11.2008 - 23:20:38
00
Joko tak k tej tvojej stylovej capicke sa hodi uz len toto ;)

Prílohy:

kolo-favorit-1042974.jpg
kolo-favorit-1042974.jpg 214.07 KiB thumb_up0thumb_down

13.11.2008 - 00:11:36
00
jaj kolo favorit! Chlapci, ved sme ani nedychali, ked sme to videli vo vyklade na Mickieviczovej ulici. Mysleli sme si, že je to vrchol velo techniky. Sice bol, ale z konca 60-tych rokov. :lol:
13.11.2008 - 08:45:43
00
keyboard_arrow_up