nie len na konzervaciu, ale vazelina tam aj dlhsie vydrzi (a dlhsie teda maze).

inak 5Nm je relativne dost mala sila, to je len tak aby bolo... tiez taketo male momenty je dobre pritahovat so skrutkovacom a nie s tym klasickym klucom co je zohnuty dlhy imbus do tvaru L alebo racnou.
21.09.2007 - 12:44:07
00
presiel som si vsetky vlakna tykajuce pukania-praskania v rame, vyskusal vs. opisane sposoby (rozobratie, ocistenie, premazanie naozaj vsetkeho) v nich rozoberane, ale nezabralo absolutne nic... :cry: postupne som zacal zhadzovat z ramu vs. potencionalne pukajuce komponenty, az som zostal pri cistom rame a... pukanie pretrvava :evil:
tak som ho "vysprchoval" a na jednu poskytnutu radu, zajtra zakupim nejaky olej a skusim ram z vnutra vystriekat :wink: myslite, ze to zaberie :?: :!: co by este pomohlo, okrem vymeny ramu ? :roll: vopred dakujem
v rarku je video s pukanim

Prílohy:

Komentár súboru: iba mob a pri zlom svetle
bike.jpg
bike.jpg 254.29 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: nie je dobre vidiet, staci pocut...
pukanie.rar [620.11 KiB]

18.12.2008 - 18:46:17
01
davam hlas praskline
18.12.2008 - 19:27:01
00
uuuufff, MuF... nestras :!: :shock:
18.12.2008 - 21:14:13
00
co ine by to mohlo byt? ked do praskliny zatecie olej mozno prestane pukat. v paranoidnom zachvate si neskusal pozriet komplet ram ci nevidno prasklinu? niekde na zadnej stavbe? inak veci sa daju reklamovat, zvarat, kupit nove (HT nevyjde tak draho oproti komponentom co mas na tom povesane myslim)
19.12.2008 - 10:00:30
00
keyboard_arrow_up