Čaute chalani mám na vás jednu otázku. Či nepoznáte z Inovca popripade aj z hrebeňa nejake zjazdiky ( single alebo aj technickejšie single len nie zvažnice ) a najlepšie by bolo ak by išli po turistickych značených trasách z dôvodu orientácie.
23.12.2008 - 18:39:10
00
Čaute chalani mám na vás jednu otázku. Či nepoznáte z Inovca popripade aj z hrebeňa nejake zjazdiky ( single alebo aj technickejšie single len nie zvažnice ) a najlepšie by bolo ak by išli po turistickych značených trasách z dôvodu orientácie.

no single ani moc nie akurat peknz dlhz zjazd po cervenej znacke do michovky..je to cast singel cast zvaznice.,ale dlhyyyy.potom druhy z koty po cervenej hrebenovka dalej smer kalnica ale tam je to horedole.....a tiez kombinovane.a tretia moznost po zelenej do krasnej doliny tam je paradny korenisty zjazd ale potom zase zvaznice.....paradny je aj z koty do selca ale aj tam vecsina zvaznice.....

a k tomu vzjazdu na stefana predbezna dohoda s durim start o 10tej na sihoti..... :mrgreen: uz sa tesim
23.12.2008 - 19:52:35
00
Dnes sme boli kuknut na Inovci (Ja, broko, konnky), skoda ze sme vysli len po chatu ale uz nas dost tlacil cas a nechceli sme ist moc potme. Bolo super.

Prílohy:

Copy of P1110189.JPG
Copy of P1110189.JPG 250 KiB thumb_up0thumb_down

23.12.2008 - 21:44:59
00
ako tak pozeram na tu fotku z inovca tak pri chate sa nam to trochu roztopilo, v nedelu bolo to parkovisko pod snehom.

K tomu co sa pytal Mliecko, myslim ze Zihadlo to vystihol dokonale. Lesnymi cestami je inovec prepchany ale s tymi singlami je to horsie :cry: Uz dlhsiu dobu nad tym rozmyslam lebo to tam celkom poznam ale nejake polovnicke chodnicky alebo tak to je bieda. Technickejsie useky sa daju najst na rozne starych a hlavne rozne zapadanych lesnych cestach ale z bikerskeho hladiska je to tak na zabitie, kopa kamenov, dreva pod listim obcas strom cez cestu :-(

Ta cervena znacka z koty do mnichovej lehoty je asi jedine vacsie co tam je, z koty po chatu je to celkom pekny singel, potom od chaty na mnichovu lehotu je to uz vacsinou po uzsich alebo sirsich lesnych cestach ale je to celkom pekne, najma svojou dlzkou a obcas aj vyhlady su. Zides vlastne z 1042mnm do cca 350 alebo kolko ma Radar.

Zoznam singlov pre lokalitu Povazsky Inovec: (kto vie dalsie nech dopise)

1. Cervena znacka, kota Inovec - Chata pod Inovcom - pripadne az Mnichova Lehota motorest Radar
2. Inovec - Selec, po zelenej znacke, kota Inovec - kusok po cervenej - odbocka po zelenej do Selca - Selec (odporucam zastavit v spodnej casti pred kopcom Hradisko, tzv. Selecke kamenne more - je tam pekny vyhlad)
3. Zelena znacka, Kota Nad Krasnou dolinou - Mnichova Lehota motorest Radar. Toto uz spominalo Zihadlo je to znamy prudky a korenisty zjazd do Krasnej doliny, druha polovica je uz po zvaznici po dne doliny na Radar. Zacina na asflatke veducej z Jastrabia na Inovec asi vo vyske 550mnm.
4. Cierny vrch - Stankovsky haj, Asi v polovici Cierneho vrchu treba zo znamej zvaznice odbocit doprava na nenapadnu staru lesnu cestu, ktora miestami prechadza do chodnika, v zavere do hlbokeho rigolu, ktory byva niekedy super zjazdny ale niekedy na zabitie. Singel konci na starej asfaltke "Streka" v mieste kde klesa zo S. haja na krizovatku Turna-Vlcie jamy. Je moznost este pokracovat po starej lesnej ceste po lavej strane potoka az do Turnej (Patlikova)
5. Inovec - Bezovec - Tematin - Luka Nad Vahom, velmi znama a dlha trasa veduca po hrebenovej cervenej znacke az na Bezovec a potom dalej po modrej na Tematin, myslim ze najma v casti za Panskou Javorinou, dalej v oblasti Preliaciny, a najma usek Tematin-Luka su dostatocne singloidne :-)

Napadaju ma aj dalsie pekne zjazdy resp. cesty ale to su vsetko v prevaznej miere po roznych lesnych cestach takze to asi nemozeme povazovat za single :-(
24.12.2008 - 09:42:46
00
Rasto, rozmyslal som, ze by som siel toho 26teho s Vami, len by som potreboval vediet cas a miesto odchodu. :wink:
24.12.2008 - 09:52:18
00
Rasto, rozmyslal som, ze by som siel toho 26teho s Vami, len by som potreboval vediet cas a miesto odchodu. :wink:


este sami presne nevieme o kolkej presne pojdeme ale predpokladam ze na poslednej zastavke v Stankovciach nastupime do busu smer Selec bud o 8:44 alebo 10:15. Bus nas dovezie do Selca na poslednu zastavku a stadial sa uz ide peso. Este pripada v uvahu aj moznost ist rovno zo Stankoviec peso. Opytam sa dnes Zuzky co ona na to, pripadne ci uz sa s niekym medzi casom nedohodla a dam vediet.
24.12.2008 - 11:16:53
00
Popripade napište nejake zjazdiky ( single ) v priestore medzi TN a Bánovcami nad bebravou okoli Baske a tak.
24.12.2008 - 14:19:56
00
Rasto, rad by som isiel toho 26teho s Vami, ale den pred tymmam brigadu a pridem az rano, takzebudem asi spat. jedine zeby sa islo aj napr. 31.12. to uz nie?
24.12.2008 - 14:28:22
00
A este som zabudol Vesele Vianoce, stastny novy rok, vela stastnych kilometrov a malo padov :). biku zdar!
24.12.2008 - 14:30:00
00
A este som zabudol Vesele Vianoce, stastny novy rok, vela stastnych kilometrov a malo padov :). biku zdar!


tak, tak veselé vianoce a biku zdar.......dnes som si dal na hodinku vianočnu bikovačku na Brezine , ešteže som to stihol pred snežením a mrznúcim dažďom ......bolo celkom sucho a kopeeeec ludí na pešo....
24.12.2008 - 20:19:32
00
Tiez prajem vsetkym stastne a vesele vianoce, vela darcekov a malo potrhanych retazi...... Dnes som bol tak light pojazdit okolo Tr Teplic, miestami bolo aj blato trosku primrznute tak sa az tak nelepilo.
24.12.2008 - 23:07:52
00
Ropa:tak co zajtra? ja a bilo by sme isli ale asi od Radaru...
25.12.2008 - 16:07:13
00
dnes sme boli omrknut situaciu a vonku je velmi pekne a cerstvo. Zajtra ma byt este krajsie a o nieco chladnejsie taze sa teplo oblecte. Na hrebeni je vsetko krasne biele, snehu do 20cm. Urcite sa teplo oblecte a zoberte si aj nieco pod zub a na pitie. Trasa je Selec-Jakubova-Paluch-Inovec-Chata pod Inovcom, tempo mierne, predpokladany cas prichodu na chatu do 3 hod. Ide sa busom:

Trenčín,,aut.st. » Selec,,kostol
Dátum:26.12.2008 Piatok
Doba:38 min
Vzdialenosť:16 km
Cena:28 Sk = 0,93 EUR
Obmedzenie:ide v 6,+,od 29.XII. do 2.I.

Cestovné
Úsek:Trenčín,,aut.st. > Selec,,kostol
Tarifa:Ceny na prímestských linkách SAD Trenčín
Cena:28 Sk = 0,93 EUR (tar. vzd. 16 km)

ZastávkaPrích.Odch.Pozn.Km
Trenčín,,aut.st. MHD 8:15
Trenčín,,Električná ul. 8:18
Trenčín,,Električná ul.OÚNZ 8:21
Trenčín,Biskupice,nám. 8:23
Trenčín,Biskupice,LOT 8:25
Trenčín,Biskupice,Belá 8:27
Trenč.Turná,,žel.st. 8:29
Trenč.Turná,,nám. 8:31
Trenč.Stankovce,Sedličná 8:33
Trenč.Stankovce,Malé Stankovce 8:36
Trenč.Stankovce,,rázc. 8:40
Trenč.Stankovce,,kult.dom 8:42
Trenč.Stankovce,,č.d.681 8:43
Trenč.Stankovce,,č.d.702 8:44
Selec,,č.d.214 8:49
Selec,,mostík 8:51
Selec,,kostol 8:53
Selec,,kult.dom 8:55
25.12.2008 - 16:09:16
00
no dobre turisti inštrukcie maju a co tak bikeri. co zajtra dame tiez nejaký ten Inovcek. viem ze je to uz pomaly kazdy druhy den, ale ked je taky zjazdny, hlavne v zime. a pri terajsich mrazoch mozeme dat turisticku trasu smerom hore aj dole.

niečo som obvolal.

ak sa niekomu chce zajtra to je
26.12.2008 o 10:00 spred štadiona m.gaboríka a smer nuž čo si budeme nahovárať Inovec.
25.12.2008 - 16:22:49
00
ak sa nic vazneho nestane idem!..aspon vyvetram vcerajsie kyseliny :shock: :lol:
takze c u morning! :wink:
25.12.2008 - 20:01:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up