ale z mojich skúsenosti tie spdčka vypínajú celkom dobre.lebo sa mi take nieco stalo aj ked som isiel cez mesto ze som zastal odopol jednu nohu a zacal dopadat presne na tu opacnu.trochu som tam zaskakal a skoro polozil bike na zem ale nespadol som-na poslednu chvilu sa mi odopli
15.06.2006 - 21:09:10
00
Chudak Vladík, také vážne som to teda nečakal, mal som nejaké správy, že si porezal ruku na kameni ale toto. :shock:
16.06.2006 - 08:48:07
00
Pozor pani nejazdite s dazdnikom :lol:

Prílohy:

1334rainman9fu.jpg
1334rainman9fu.jpg 49.33 KiB thumb_up0thumb_down

16.06.2006 - 19:27:48
00
a este jedna, kupel v blate :P

Prílohy:

crosser7ip.jpg
crosser7ip.jpg 85.83 KiB thumb_up0thumb_down

16.06.2006 - 19:28:43
00
no raz som padol ale nie velmi na ceste isiel som asi 5 km za hod ale pritom som si vyhadzoval basketbalovu loptu nad hlavou ale taky pad dole kockom v 40 km bi som nechcel zazit :roll:
17.06.2006 - 15:16:21
00
no dufal som ze sem nebudem pisat, holt stalo sa
isiel som skocit z obubnika na cestu ale z nejake dovodu som zabrzdil a to som nemal robit bo predne koleso pristalo na ceste a kedze obrubnik bol vysoky a rychlost takmer nulova nejako ma to prevrhlo cez predne koleso a pristal som na asfalte ani netusim ako :wink: dopadol som na pravu ruku aj loket aj koleno bicykel na mne, tymto sa xcem podakovat vyrobcom rukavci s gelom a vyrobcom camelbekom :D no proste roplacol som sa tam jak zaba, taka riadna zaba :) mam 2 metre :lol:
samozrejme na zaciatku ale pokracoval som dalej a asolvoval som celu trasu co sme mali naplanovanu (33km), ale zjazdy som musel opatrne bo kazdy naraz do riaditok som citil v ruke :( momentalne smrdim od masticky jak stara babka
dufam ze to rychlo prejde bo sa zivim klikanim mysou :) a v piatok mam ist na dovolenku do alp bajkovat :(

kua ale som sa rozpisal, ospravedlnte preklepy, ale kedze som pravak tak pisem pravou a je to trosja challenge :O

a zabudol som na nove heslo :))) NO PAIN, NO GAIN
17.06.2006 - 22:38:03
00
Tak aj ja si ako novacik dovolim pridat moj zatial najcerstvejsi pad 8)
Idem si ako stale (kazdy den) po tej istej trase. Poslanci na meste to volaju cylkotrasa :lol: ale nejaka rodinka s detmi by sa tam ist neodvazila .. no k veci .. poznam to uz naspamat . kazdy suterm,mlaku atd . tak uz nejako rychlejsie som si zvykol a asi po 4 km pekna rovinka co ide cez luku (clovek by povedal ze ziadna sanca na pad :) ) ale co ja nedokazem .. takze to bol druhy den co mi prisli nove plaste Continental Explorer. siel som v dost hlbokej stope po Tatre ked mi nejako predne koleso uletelo do travy vedla . tak reku davaj ho naspat . nadvihnem polozim ale malo si moc velky uhol :oops: novy plast sa kraaaaasne zarezal do zeme a ja sa zrazu vznasam nad zemou, letiiim, letiiim a nie a nie pristat . ked som konecne na hrudi ucitil zem po 2m orania som zastal. sokovany vstanem pozeram . ruky mam aj nohy OK len trosku zodrate .. hlava v pohode (to som este nemal prilbu. o 2 dni som si ju kupil) obzeram sa a bike niekde vzadu ale na druhej strane . zozadu vyzeral v pohode dvihnem a :shock: predne koleso .. skrutene ako z plasteliny este tak v 70 stupnovom uhle zohnute .. otocit sa samozrejme nedalo tak som odmontoval brzdu celkom :roll: koleso nasilu vypacil z vidly .hodil nazem a skakal po nom asi 10 min kym sa dalo dat naspat .. akurat ked som cely zurivy po tom kolese skakal sla okolo nejaka babenka na biku co som sa dost cudoval a nejak jej neslo do hlavy preco demolujem bike tak dost cudne na mna pozerala :) potom som krasne dotlacil domov. Este podotknem ze doma ma pritom sekto v krizoch :lol: (kedze mam 18 tak som to vcelku zaujimave)
19.06.2006 - 10:54:22
00
Tak aj ja si ako novacik dovolim pridat moj zatial najcerstvejsi pad 8)
Idem si ako stale (kazdy den) po tej istej trase. Poslanci na meste to volaju cylkotrasa :lol: ale nejaka rodinka s detmi by sa tam ist neodvazila .. no k veci .. poznam to uz naspamat . kazdy suterm,mlaku atd . tak uz nejako rychlejsie som si zvykol a asi po 4 km pekna rovinka co ide cez luku (clovek by povedal ze ziadna sanca na pad :) ) ale co ja nedokazem .. takze to bol druhy den co mi prisli nove plaste Continental Explorer. siel som v dost hlbokej stope po Tatre ked mi nejako predne koleso uletelo do travy vedla . tak reku davaj ho naspat . nadvihnem polozim ale malo si moc velky uhol :oops: novy plast sa kraaaaasne zarezal do zeme a ja sa zrazu vznasam nad zemou, letiiim, letiiim a nie a nie pristat . ked som konecne na hrudi ucitil zem po 2m orania som zastal. sokovany vstanem pozeram . ruky mam aj nohy OK len trosku zodrate .. hlava v pohode (to som este nemal prilbu. o 2 dni som si ju kupil) obzeram sa a bike niekde vzadu ale na druhej strane . zozadu vyzeral v pohode dvihnem a :shock: predne koleso .. skrutene ako z plasteliny este tak v 70 stupnovom uhle zohnute .. otocit sa samozrejme nedalo tak som odmontoval brzdu celkom :roll: koleso nasilu vypacil z vidly .hodil nazem a skakal po nom asi 10 min kym sa dalo dat naspat .. akurat ked som cely zurivy po tom kolese skakal sla okolo nejaka babenka na biku co som sa dost cudoval a nejak jej neslo do hlavy preco demolujem bike tak dost cudne na mna pozerala :) potom som krasne dotlacil domov. Este podotknem ze doma ma pritom sekto v krizoch :lol: (kedze mam 18 tak som to vcelku zaujimave)



pekna prihoda aj som sa zasmial ale vtedy ti asi nebolo vsetko jedno
19.06.2006 - 18:54:57
00
no, to s tym explorerom a "nabehom" na travu z vybehanej stopy je aj moja slabost.... tiez mam vpredu explorera, sice uz s len 75% vzorkou, ale drzi perfeknte na kazdom terene... okrem mokrej travy.....
19.06.2006 - 20:22:55
00
Tak aj ja si ako novacik dovolim pridat moj zatial najcerstvejsi pad 8)
Idem si ako stale (kazdy den) po tej istej trase. Poslanci na meste to volaju cylkotrasa :lol: ale nejaka rodinka s detmi by sa tam ist neodvazila .. no k veci .. poznam to uz naspamat . kazdy suterm,mlaku atd . tak uz nejako rychlejsie som si zvykol a asi po 4 km pekna rovinka co ide cez luku (clovek by povedal ze ziadna sanca na pad :) ) ale co ja nedokazem .. takze to bol druhy den co mi prisli nove plaste Continental Explorer. siel som v dost hlbokej stope po Tatre ked mi nejako predne koleso uletelo do travy vedla . tak reku davaj ho naspat . nadvihnem polozim ale malo si moc velky uhol :oops: novy plast sa kraaaaasne zarezal do zeme a ja sa zrazu vznasam nad zemou, letiiim, letiiim a nie a nie pristat . ked som konecne na hrudi ucitil zem po 2m orania som zastal. sokovany vstanem pozeram . ruky mam aj nohy OK len trosku zodrate .. hlava v pohode (to som este nemal prilbu. o 2 dni som si ju kupil) obzeram sa a bike niekde vzadu ale na druhej strane . zozadu vyzeral v pohode dvihnem a :shock: predne koleso .. skrutene ako z plasteliny este tak v 70 stupnovom uhle zohnute .. otocit sa samozrejme nedalo tak som odmontoval brzdu celkom :roll: koleso nasilu vypacil z vidly .hodil nazem a skakal po nom asi 10 min kym sa dalo dat naspat .. akurat ked som cely zurivy po tom kolese skakal sla okolo nejaka babenka na biku co som sa dost cudoval a nejak jej neslo do hlavy preco demolujem bike tak dost cudne na mna pozerala :) potom som krasne dotlacil domov. Este podotknem ze doma ma pritom sekto v krizoch :lol: (kedze mam 18 tak som to vcelku zaujimave)

si sa rozpisal. cisty roman :lol: . ale sranda. ale nemyslim si ze pre teba v tom momente :lol:
19.06.2006 - 21:54:17
00
to by som chcel vidiet..by som ti pomohol skakat:-)))
19.06.2006 - 21:57:40
00
tak toto je dost brutal...a stalo sa to v NR
odporucam pri tom nepapat :idea:


Vladko uz veselo jazdí! :P
21.06.2006 - 08:31:11
00
Vladko uz veselo jazdí! :P


klobuk dole!
21.06.2006 - 16:05:14
00
no je pravda, ze ja som uz nemal hodne dlho nejaky vacsi pad, par rokov, ale kedysi to byvalo zaujimave, asi pred desiatimi rokmi som mal taky povedzme vytuneny bmx, pozmeneny ram, mech. doma robene kotuce a pod, kotuce sa po case zvlnili a riadne, tak som tam navaril a nahodil brzdy z vtedajsich horakov, problem bol v tom, ze tie osky na ktorych boli uchytene sa dost ohybali, tak som raz siel v takom peknom zjazde u nas v horach, po lavej strane chaty, po pravej les a pozeram predo mnou tiez les, som dost valil, tak reku zacnem brzdit, na predku mi jedna gumicka presmykla pod rafik, reku mam zadnu a ta jak na svinu spravila to iste, nakoniec som sa rozhodol, ze lepsie ako vletiet do lesa medzi huste stromy bude sebou radsej prastit hned:-)) nastastie z toho bolo len par odrenin, roztrhane gate a rukavice, horsie bolo pred par rokmi na jednej tzv. zjazdovke u nas robenej, som som si to tam valil po skokoch, zakruta a hned za nou dvojskok, co som v poho vzdy zvladal, tento krat som vyskocil a dopadol na druhy bubon zadnym kolo na sikmy bok toho bubna a to bola pecka, hned viacose salto samostatne od biku, nastastie som to rozchodil v poho, ale na biku to odnieslo sedlo, kde sa prerazili tie tycky cez plast a par jemnych rozladeni:)))

a potom samozrejme bezne pady na sutroch, alebo po neuvazenom pouziti prednej LX-y
21.06.2006 - 16:52:25
00
neviem ci toto je vhodna tema na toto foto... ale pravdepodobne o pol sekundy neskor by bola :D

Prílohy:

zozivota.jpg
zozivota.jpg 258.75 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2006 - 23:30:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up