ale sak sa neoblecies komplet do bikerskeho ked ides na nakup do obchodu a pod. a ked ides na dlhsi vyjazd tak to je uz ine a taka prilba ti moze zachranit zivot.
17.06.2006 - 17:45:42
00
mozem sa spitat kazdy s vas nosi prilbu??

Dokonca na hlave. Obzvlast ked som na biku. 8)
17.06.2006 - 18:04:02
00
mozem sa spitat kazdy s vas nosi prilbu??

Dokonca na hlave. Obzvlast ked som na biku. 8)


no ved jasne to som pochopil ale niektory nenosia a niektory len na sutaze a pdobne
17.06.2006 - 18:07:54
00
.... poradte, ktoru mam kupit...


Kúp túto METku:

MET vyrobila najľahšiu prilbu na svete!

stojí 215 EUR
17.06.2006 - 19:13:39
00
hehe, a kde na nu asi tak zoberem?! .......... :lol: .....

prilba za sedem litrov je fakt moc.... mat sedem litrov, tak kupim konecne SRAM SX5 aj kluky... alebo dosetrim a ziletku, a nie prilbu :D....
a vlastne na giro je len o 50 gramov tazsia :)
17.06.2006 - 21:55:49
00
No ja mam Giro Encial a som snou uplne spokojny. Je dobre odvetrana, tvarovana, dobre sedi. Pre tym som mal Mango Endurance a tiez to nebola zla prilba. Len som ju zozflakal pri jednom pade :cry: , ale zachranila co sa dalo.
18.06.2006 - 10:10:56
00
ok, dneska poobede by som mal mat bubaky, tak zajtra sa ide na prilbu :D..... som sa rozhodol pre tu GIRO SKYLINE
18.06.2006 - 10:36:33
00
dikes za temu. aj ja asi kupim to iste. ak budu mat tak v titanovej farbe. :wink:
18.06.2006 - 10:42:48
00
No ja mam Giro Encial a som snou uplne spokojny. Je dobre odvetrana, tvarovana, dobre sedi. Pre tym som mal Mango Endurance a tiez to nebola zla prilba. Len som ju zozflakal pri jednom pade :cry: , ale zachranila co sa dalo.


Ja som si kupil Giro Indicator (In-mold,20 otvorov) a maximalna spokojnost. Vysla ma na nejakych 1600,- Predtym som prilbu nenosil :oops: ale po jednom pade som si ju racej rychlo kupil a zvykol som si rychlo 8)
18.06.2006 - 11:30:23
00
hlavne si ju treba riadne vyskusat ci sedi a nikde netlaci.. ak vam vadi hoc aka malickost berte inu helmu, lebo taka mala sranda co skoro vobec nevadi za 3-4 hodiny bude nenormalne nahovno... helma musi sedet jak rit na serbel..
18.06.2006 - 11:51:07
00
no ved jasne to som pochopil ale niektory nenosia a niektory len na sutaze a pdobne

No ja som jeden z tych, co maju prilbu iba kvoli tomu, aby som sa mohol zucastnovat akcii, na ktorych je prilba povinna. ROZHODNE MA V TOMTO NEBERTE AKO VZOR!!! Upozornujem, ze jazdim 15 rokov a na biku neblbnem. Hlavne treba poznat svoje moznosti a neprecenovat sa!

dikes za temu. aj ja asi kupim to iste. ak budu mat tak v titanovej farbe. :wink:

iceman, co mas s titanom? Moja MET Duelo k titanu pasuje.

Zdar!
19.06.2006 - 08:20:23
00
mozem sa spitat kazdy s vas nosi prilbu?? alebo aj oblecenie priamo na bike hmmm lebo kazdy to nema a zdalo bi sa mi cudne keby napr.ked ideme bicyklovat mam sam tieto veci


jo, nosim. oblecenie, no mam take kratasy akoze na freeride. su take volne a vo vnutri to ma este elasticke s cyklovlozkou. triko mam normalne co mam na hiking z polartecu. klasicke cykloelastaky nenosim. pripadal by som si v tom divoko s mojou fasadou :oops:
19.06.2006 - 10:43:44
00
mozem sa spitat kazdy s vas nosi prilbu?? alebo aj oblecenie priamo na bike hmmm lebo kazdy to nema a zdalo bi sa mi cudne keby napr.ked ideme bicyklovat mam sam tieto veci


zalezi od toho na akej urovni chces jazdit, ono casom prides sam na to, ze ak na biku travis viac casu, tak cyklogate su genialna vec ...... to ze tvoji kamarati bike neberu az tak vazne, aby kvoli tomu kupovali cyklogate, by ta nemalo znepokojovat :) mozno si ich potom aj oni kupia....a prilba by mala byt podla mna povinnostou pre kazdeho cyklistu, aj rekreacneho, v tomto smere nevahaj a na reci kamosov nedaj...
19.06.2006 - 10:56:47
00
no, k tym gatiam, a cyklo obleceniu .... mam elastaky, chvilku trvalo, kym som si zvykol, ale je to perfektna vec ! ,..... na vrch nosim najcastejsie funkcne tricko ELEVEN ........ genialne saje pot, a nieje v nom teplo, ani zima :D....

no, a k tej prilbe ... dnes som ju kupil..... sedi nadherne, netlaci, no proste super....
trochu divny pocit, mat stale nieco na hlave, ale to si zvyknem :D...
som bol prekvapeny, aka je lahka... cakal som nieco ovela tazsie... :lol:
19.06.2006 - 16:24:32
00
Nezabudni prilbu dobre pokrstiť. Ja keď som si prvýkrát kúpil prilbu, tak hneď na prvom výlete bola tlama :cry:
Ale prilbu som pritom poriadne ani nevyužil. Len sa trochu pšúchala o chodník :)
19.06.2006 - 17:59:26
00
keyboard_arrow_up