v situáciách keď idem sama a rýchlo zneužijem zopár mp3 čo mám v mobile, okrem toho menej fúka do uší .)

Rychlo a zbesilo? :P
Ten postreh s prefukanymi usami je dost zaujimavy. Aj ja s tym obcas mavam problemy a nie len v chladnejsom pocasi. Ostatni ste na tom ako? (nechce sa mi zakladat novu temu kvoli hluposti). Ja som rozmyslal aj o noseni vaty v jednom uchu.
24.06.2006 - 09:11:57
00
v situáciách keď idem sama a rýchlo zneužijem zopár mp3 čo mám v mobile, okrem toho menej fúka do uší .)


quidoo kde si???? :D
24.06.2006 - 10:11:34
00
Do usi si sluchatka necpem, ked je moc zima tak stiahnem cipku dost nizko :) hudba je na bajku na nic mozno by mala vyznam keby sa pri tom nudim ale takto ani nie..zbytocna zataz
26.06.2006 - 21:15:28
00
Ten postreh s prefukanymi usami je dost zaujimavy. Aj ja s tym obcas mavam problemy a nie len v chladnejsom pocasi. Ostatni ste na tom ako? (nechce sa mi zakladat novu temu kvoli hluposti). Ja som rozmyslal aj o noseni vaty v jednom uchu.


Ked je trocha chladnejsie a fuka silnejsi vietor je to jediny dovod, preco na bike vozim mp3. Niekedy ani nepocuvam hudbu.
27.06.2006 - 11:11:39
00
skusal som to a dopadlo to tak ze: som jeden stratil :cry: a jedan som polamal :lol: (mp3 samozrejme)
27.06.2006 - 17:31:06
00
ja mam moc rad hudbu na bajku, aj pred bikovanim, hlavne teraz ked musim dochadzat k najblizsiemu lesu autom niekolko km, bez toho aby som si v aute naplno vypeckoval status praesents alebo NWD soundtrack a rozprudil v sebe krv to snad ani nejde :) :rock:

ked jazdim sam, tak vacsinou z hudbou, v partii sa to moc nehodi, je to neslusne ;)

ad: aky prehravac by ste odporucili kupit ? nieco specialne na sport ? vodotesne ? narazom odolne ?

mam momentalne pozicianeho ipoda od sestry ale neznasam tu Itunes synchronizaciu, poradte nejaky flash usb player aspon zo 4gb pamete, nemam vtom vobec prehlad, :) nemusi to prehravat videa, staci nieco jednoduche, spolahlive na cely zivot :) a nech to stoji do 80eur,
22.11.2009 - 17:47:54
00
Mne sa skôr zdá logickejšie kúpiť šunt za pár korún, keď ho stratím, respektíve pokazím mi to bude jedno. Na biku hudbu nepočúvam nikdy. Nemám rád ten pocit keď nepočujem prírodu, alebo autá atď. Na biku v lese si užívam práve to ticho. :)
22.11.2009 - 18:35:16
00
ja som uz pa suntov mal, moje uplne prve prehravace este 128mb sracky a furt mi vtom odisiel kontakt, medzi jackom sluchadiel a prehravacom, zaujimave je ze odisiel skor prehravac nez sluchadla :)

chcel by som tento krat zainvestovat do niecoho lepsieho ale jak som pisal, apple nechcem, neznasam itunes,

vo flash playeroch nemam moc velky prehlad, ak by niekto vedel poradit budem rad :)
22.11.2009 - 18:57:17
00
Rychlo a zbesilo? :P
Ten postreh s prefukanymi usami je dost zaujimavy. Aj ja s tym obcas mavam problemy a nie len v chladnejsom pocasi. Ostatni ste na tom ako? (nechce sa mi zakladat novu temu kvoli hluposti). Ja som rozmyslal aj o noseni vaty v jednom uchu.

Fukanie do usi eliminuje spravna ciapka...
23.11.2009 - 13:30:33
00
Alebo indiánska čelenka. hehe
23.11.2009 - 15:25:28
00
ja si myslim ze hudba na biku je asi enbezpecna,pri zjazde,skakani rad pocuvam bike,pri xc rozmyslam nad hocicim,takze hudbu by som aj tak neregistroval,a na ceste radsej pocuvam brm brm co ide za mnou
:rock:
23.11.2009 - 15:50:35
00
pri jazde na biku, ale aj behu a pod., podla mna treba pocuvat telo, a nie hudbu!!! :muscle:

Nakolko predpokladam, ze vacsina pocuvajucich, ak nie vsetci si nestavaju playlist skladieb na zaklade nastupanych vyskovych metrov a charakteristike terenu a nekalkuluju bpm s km/hod. :o:

hudba pri intenzivnom treningu musi vadit, lebo kazda skladba ma ine bpm, ktore je naskodu tempu v danom momente.... :)
23.11.2009 - 16:03:22
00
Tiež mám ten prehrávač od jabĺčkarov, no na bajku ho nevozím, vlastne počúvam hudbu na bajku len keď sedím na trenažéri alebo valcoch aj to so starým creative muvo prehravacom (koli soli z potu, otrasom, hriňavým rukám od oleja a samozrejme pádom z vrecka). Asi by som aj investoval do nejakého slušnejšieho prehrávača - niečo na spôsob telefónu Sonim XP3 Quest (http://sonim.sk/xp3questc.htm) s takým pogumovaním a výdržou v extrémnych podmienkach. Všetci veľkovýrobcovia teraz robia také tie s veľkým displejom, čo sa ľúbi s zamasťovaním a poškriabaním, a také ja nerád. Keby ten telefón mal klasický 3,5mm jack a menej stál bola by to slušná alternatíva. :)
23.11.2009 - 16:47:18
00
...bpm...

inac o tych bpm(beat per minute) bol nedavno dlhy clanok v Run magazíne,ze vraj to dost pomaha,ale mne to nepasuje....len tak ma to napadlo
23.11.2009 - 16:53:34
00
to hej, ak si das rovnake bpm-metronom, ale ak mas pustenu akurat nadupanu skladbu a pred sebou dobre tiahly stupak a zacne po nej hned hrat nieco pomale, tak to nebude moc dobre ;)

rozhodi tempo jedna radost....

rovne bpm napomaha udrziavat tempo aj v sporte-odlahcuje psychiku :)
23.11.2009 - 17:14:08
00
keyboard_arrow_up