no vidis...a mne zase naopak na papiera sedi viac Shimano...teda skor takto :
biely FdJ ram - Shimano
cierny ram - moze byt aj Campa
03.02.2009 - 09:53:36
00
aaa, no co su vlastne na cestaku prevody????
Dajme daky stredny, bude lahsi, nohy si zvyknu :D
03.02.2009 - 10:20:46
00
Tak uz som v podstate v cieli, co sa vyberu tyka. Riesim este viac-menej poslednu zasadnu vec. Na vysku 192 cm {noha 92cm} som skusal 58 cku {malo} 59 ako tak.
Nechcem ale zasa kupit zbytocne neobratne hovado lebo z vyskou rastie aj dlzka...
Kupit radsej trochu kompaktnejsi a vyssie sedlo ci radsej 60 - 61 ram?? na tu vysku kt. som napisal...???
12.02.2009 - 10:41:52
00
Tak uz som v podstate v cieli, co sa vyberu tyka. Riesim este viac-menej poslednu zasadnu vec. Na vysku 192 cm {noha 92cm} som skusal 58 cku {malo} 59 ako tak.
Nechcem ale zasa kupit zbytocne neobratne hovado lebo z vyskou rastie aj dlzka...
Kupit radsej trochu kompaktnejsi a vyssie sedlo ci radsej 60 - 61 ram?? na tu vysku kt. som napisal...???


Ja by som siel do kompaktnejsieho a ak tak tak dlhsi predstavec a vyssie sedlo (mozno nejake kruzky pod predstavcom, aby bol trosku vyssie, a ked si chrbat zvykne, tak kruzky prec (alebo aj nie)... Ale ty si kupujes bike :)
BTW: Ktory si si vybral (aku ma geometriu) a kolko mas ruru od rozkroku centakov, ked sa postavis v tretrach obkrocmo (nohy na zemi). Na tej 59 myslim. Ked si nanho sadnes (ze mas sedlo v polohe ako ma byt, a predklonis sa do zavodneho posedu, tak kolmo dole pod ocami mas co?
12.02.2009 - 12:48:27
00
Neslo by to naopak, ze kolko by to {trubka od rozkroku, co vidiet} malo byt??? Nemam ho k dispo. Len som na 59, ale inom {simplonn} sedel.
Pravdepodobne to bude wilier. Teda otazka XL ci XXL?
12.02.2009 - 13:24:33
00
Neslo by to naopak, ze kolko by to {trubka od rozkroku, co vidiet} malo byt??? Nemam ho k dispo. Len som na 59, ale inom {simplonn} sedel.
Pravdepodobne to bude wilier. Teda otazka XL ci XXL?

Islo o to, ci je to nejako vyrazne slopingovy ram, alebo nie. Co pamatam, tak ten wilier nieje vyrazne sloping. Takze ked sa nanho obkrocmo postavis tak ku rozkroku by si mal mat tak cca 5 cm. A ked sa na to posadis a zaujmes posed tak by si mal kukat niekam medzi prednu brzdu a predny naboj. Ale pockaj pockaj. Kasli na to co ti hovorim. Ked budes kupovat Wiliera, tak to znamena ze od Tona. No a ked tam bude Tono, tak ten sa na teba kukne (mozno aj meter vyberie) a rovno ti povie co ti bude dobre. Ak kupis co ma, tak si vyskusas, ak bude objednavat, tak ti pomeria co sa da a chlapci v taliansku ti vyberu co je fajn na mieru. Takze relaxuj a nepindaj Tonovi do roboty a ver mu. Budes v pohode.
12.02.2009 - 14:32:06
00
keyboard_arrow_up