Rozdielny názor je bežná vec len komunikácia o rozporoch by mala vyzerať ináč ako nám predvádza janosik.
Predpokladám že teraz bude znova štekavo reagovať a minimálne rozprávať o sprisahaní voči nemu.
O istých veciach sa s istými ludmi asi nedá diskutovať. Existuje ban. Žeby aspoň nejaké riešenie? hehe
Je tu fakt s ním až príliš zbytočne dusno.
10.02.2009 - 14:14:21
00
2turbi : uaa tak uz ho mam doma je az podozrivo lahky , no nahodim komponenty a budem skusat nic ine mi asi ani neostava .....
k tomu banu : kludne chlapci ,ja nie som taky co stale z vlkmi vyje, cize mozem byt pre niekoho dost neprijemny a presvedcili ste ma ze je to tu iba o rovnych a rovnejsich ...
10.02.2009 - 15:32:57
00
a k tej praskline: what goes around comes around... :wink:


s tymto uplne suhlasim bratovi teraz praskol 2. krat scott high octane.......

ja by som zlomeny bike vzivote nekupoval
10.02.2009 - 16:08:27
00
bol lacny a bol prasnuty nie ze je prasknuty , cize v pritomnom case je uz zvarany , tak uvidime ci mi vydrzi alebo prdne a 185 ecok bude v prdke ale tak co uz ..... live goes on .....
11.02.2009 - 11:07:53
00
Len aby "neprdol" ked to budeš najmenej čakat...

Čo sa tyka zvarov, tak predsalen ten zvaraci proces tej hlinikovej zlatine moc neprospieva často dochadza k prehriatiu a oslabeniu. Cely zvar byva dostatočne pevny ale prechod kraja zvaru už na ram nema taku pevnost. Ale velmi zaleži aj kto to zvaral a ako to bolo zvarane.
A podla mojho nazoru Rišov bike mal tu presknutu čast vyriesenu velmi dobre, ak si dobre pamatam tak to tam nebolo zvarane ale uchyteny dalši material pomocou šrobov.
11.02.2009 - 12:58:18
00
chlapci prasknutý rám patrí do koša pokial sa to natýka nejakej drobnej kozmetickej vady napr jemá praskilka pri podselovej obímke riešil som to aj ja ( ešte ocel no dobre) a nie ho opravovať moj názor život mi je prednejši
11.02.2009 - 15:51:27
00
2rasto : mas pravdu uz nie som vo veku ked sa oplati hazardovat ( to sa vlastne neoplati nikdy ) ale potrebujem preklenut obdobie reklamacky tak som zvolil takuto nahradu , zvarany je na sikmej trubke zadnej stavby na strane brzdy ...
11.02.2009 - 17:21:54
00
zvarany je na sikmej trubke zadnej stavby na strane brzdy ...

:P
12.02.2009 - 17:47:43
00
keyboard_arrow_up