Tak ešte jednu toľkoto snehu tam bolo aby boli informácie úplne :D
Ale šlapať sa dalo !

Prílohy:

Komentár súboru: Sneh
07042009(008).jpg
07042009(008).jpg 211.54 KiB thumb_up0thumb_down

07042009(011).jpg
07042009(011).jpg 189.53 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2009 - 10:07:44
00
Takže mala infoška o tombole. Je to už 90%-tná ponuka pre Vás všetkých čo sa chystáte ku nám na "FATRU".
http://wdr.sk/images/stories/terry/tombola.pdf
:P
Tie lyže pre prípad, že by počasie neposlúchalo :evil:
08.04.2009 - 12:50:35
00
môžem losovať? :mrgreen:
08.04.2009 - 12:53:53
00
môžem losovať? :mrgreen:

Keď budeš losovať tak vieš ako to dopadne. A hlavne nezabudni že jedine víťaz je vylosovaný ten už nemá koho ďalšieho losovať. Takže radšej sa nechaj vylosovať to bude istejšie :D :D :D
Duracer ani prstom nepohol a videl si to....
08.04.2009 - 13:30:53
00
Nikdy som sa nezúčastnil tohto maratónu a preto ma laka premierovo sa zucastnit, no i tak by som chcel si ho v pokoji prejst..preto sa pytam kompetentnych: je okrem mapy (na stranke cyklopozitivu) aj nejaky popis kadial ist? Zaujima ma trasa stredna: 46km, mediano a to najma usek, ktory nepoznam dopodrobna..ide o usek
1. od parkoviska Strecno po krizovatku s lanopasom pri Stranavach (ako a kam ist od strecna, kde po lukach, nejaky popis, priblizne vzdialenosti na odbocenie)
2. úsek medzi Svrcinnikom (za svrcinnikom lukami cez potok to poznam..dalej neviem kadial a dostanem sa na asfalt pri vodarni nad rosinou, vstupim do lesa opat neviem kadial ist až som na konci visnoveho, opat neviem kadial ist a prejdem do Turia k horarni...
3. usek je kratky od sedla nad dolnou rovnou (krizovatka ciest do turia zdobina a na hornu roven) ide nejako trasa k vlekom vo visnovom...
najlepsi by bol popis alebo nejake usmernenie kudy kam..diky moc


Naposledy upravil sylvatic dňa 08.04.2009 - 13:54:34, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2009 - 13:53:18
00
ja by som chcel ten bicygel pre frajerku kufrik s naradim pre mna,dakujem :mrgreen:
08.04.2009 - 13:54:16
00
hehe, ze vikendovy pobyt v hotely diplomat... bol som tam ked bol este rozostavany. pri tom chaose, aky tam bol, sa cudujem, ze to aj otvorili. a vikendovy pobyt tam, pre dve osoby, za 200 E? to nie je nejako malo? sa mi to nezda, hlavne ked som im robil do recepcie taky dotykovy terminal pre hosti a tam boli teda ine palky :)
08.04.2009 - 14:25:38
00
samozrejme, ze musi byt dobry ked ide martinskymi holami..ved ja okolie mam prejdene, akurat par usekov nepoznam...a ak byva ucast na strednej trati?
08.04.2009 - 15:05:52
00
hehe, ze vikendovy pobyt v hotely diplomat... bol som tam ked bol este rozostavany. pri tom chaose, aky tam bol, sa cudujem, ze to aj otvorili. a vikendovy pobyt tam, pre dve osoby, za 200 E? to nie je nejako malo? sa mi to nezda, hlavne ked som im robil do recepcie taky dotykovy terminal pre hosti a tam boli teda ine palky :)

cena je orientačná od sponzora ale v každom prípade máš pravdu ide o pekný luxus. Takže povedzme že mysleli cenu za osobu a víkend. Podstatné je že tento pobyt je v tombole.... :D
08.04.2009 - 17:51:19
00
cena je orientačná od sponzora ale v každom prípade máš pravdu ide o pekný luxus. Takže povedzme že mysleli cenu za osobu a víkend. Podstatné je že tento pobyt je v tombole.... :D



z vykladu si vyberam cukrovinky cierny princ , vikendovy pobyt , bajk a lyze:D
08.04.2009 - 19:23:27
00
Osobne po sretnutí s "chlpáčom" netúžim, ale od bajkovania ma neodradia. Posielam fotku spomínanej chaty od Zdobinej po Roveň na trase Fatranského MTB maratónu.

Prílohy:

Maratón 2009 005.JPG
Maratón 2009 005.JPG 246.54 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2009 - 20:26:27
00
Nikdy som sa nezúčastnil tohto maratónu a preto ma laka premierovo sa zucastnit, no i tak by som chcel si ho v pokoji prejst..preto sa pytam kompetentnych: je okrem mapy (na stranke cyklopozitivu) aj nejaky popis kadial ist? Zaujima ma trasa stredna: 46km, mediano a to najma usek, ktory nepoznam dopodrobna..ide o usek
1. od parkoviska Strecno po krizovatku s lanopasom pri Stranavach (ako a kam ist od strecna, kde po lukach, nejaky popis, priblizne vzdialenosti na odbocenie)
2. úsek medzi Svrcinnikom (za svrcinnikom lukami cez potok to poznam..dalej neviem kadial a dostanem sa na asfalt pri vodarni nad rosinou, vstupim do lesa opat neviem kadial ist až som na konci visnoveho, opat neviem kadial ist a prejdem do Turia k horarni...
3. usek je kratky od sedla nad dolnou rovnou (krizovatka ciest do turia zdobina a na hornu roven) ide nejako trasa k vlekom vo visnovom...
najlepsi by bol popis alebo nejake usmernenie kudy kam..diky moc

Minulý rok som celú trasu nafotil, vo fóre popísal a bolo to aj na stránke klubu. Treba pozrieť v tejto téme dozadu - preto sme dali + staršie ročníky.
Tréningy budú asi sobotu, nedeľu pokiaľ nebude pretek MTB na Slovensku. Všetko bude v tejto téme. Teraz piatok alebo sobotu by som rád išiel Stráňavy, kopce Trnové, Višňové, okolo Bukovca, Turská, Zdobiná, Dolná Roveň, zjazdovka, Višňovská, Hoblík,... a uvidí sa, stačí poslať e-mail.
08.04.2009 - 20:40:20
00
to jaroza: Celkom rad by som sa niekedy pridal. Akym tempom jazdite? Bo ja som sa pravidelne umiestnoval na poslednych miestach minuly rok a od decembra som nesedel na biku, tak by som nechcel zomriet niekde v divocine, sam ako prst :mrgreen:

A k tym chlpacom. V sobotu nad Visnovym sme narazili na paradnu stopu...

Prílohy:

DSC00976.JPG
DSC00976.JPG 208.54 KiB thumb_up0thumb_down

09.04.2009 - 01:20:05
00
to jaroza: i ja sa niekedy pridam, ked pojdete viaceri, i mna zaujima tempo, hoci uz mam tento rok nieco za seboum, takze a tak tragicke na zahynutie v divocie to nie je :P
K tej stope: vyzera to na macka, uz im zateka do brlohov, idu von...
Prelistujem forum a skusim si teda najst foto z trasy, len 69 stran je dost hladania, ale mrknem...
09.04.2009 - 07:06:44
00
Bikeri assouvi a sylvatic a iní - prvý oficiálny tréning (výjazd) je teraz v sobotu. Zraz o 13:00 z detského areálu Lesopark nad Solinkami vyrážame smer hory na niektorú z trás Dema fatranského MTB maratónu. Tempo tréningové, treba mať už v nohách nejaké kilometre, inak to bude trápenie. Trasu dohodneme na mieste, príde aj Terry. Zatiaľ sa nedá ísť pre množstvo snehu iba do sedla Javorina (Polom), na Saračníky a na vrútocko-martinskú stranu. Všetko ostatné je už prejazdné. Zobrať si treba náhradné oblečenie, pitie a niečo pod zub.
09.04.2009 - 15:43:23
00
keyboard_arrow_up