hej.ja.a do dvoch.chceš sa vymeniť? :mrgreen:

ja len tak ze stale citam ze tu chodite na vyjazdy pocas pracovneho tyzdna. ja si ledva najdem cas cez tyzden poobede a cez vikend.
14.05.2009 - 10:03:37
00
njn, ked niekto robi na smeny, vikendy mu vela nehovoria
14.05.2009 - 10:57:45
00
áno tak a ponad furču ide ďalej asi cca 250000 :D singlíkov kade tade po lese skoro až do kremáču.nedávno mi jeden známy spomínal že je vyznačená tá trasa až niekde do budimíra k nejakému okruhu pre a teraz neviem či okruh pre bike či pre motobike má byť niekde pri budimíri.jednoducho nejaká trať :) keď sa u mňa zastaví v robote popýtam sa ho presnejšie.
byvam na furci, hned pod vodojemom, takze "furciansky" les mam celkom prechodeny :) .. MX trat je na zelenom dvore (tamad sa da zist polnou cestickou do beniakoviec) a este jedna kdesi pri druzstevnej.. zo zeleneho dvora sa da ist starou cestou smerom na budimir, popod most a cez les do budimira

coco od kremáču sa dá ísť ďalej okolo povrchovej bane a starej panelovke na kopec medzi Družstevnou a Budimírom a keby Ti bolo málo, tak môžeš do Prešova. Myslím, že je to skoro celé "no asfalt".
toto nepoznam.. az zdola od krematoria alebo ponad krematorium cestou po traktoroch, ktora zacina tesne za mostom ponad vypadovku?
14.05.2009 - 14:19:01
00
Nazdar mysho, od bývalej reštaurácie na Zelenom dvore pôjdeš po ceste ponad diaľnicu a keď prichádzaš ku kremačke, tak sa drž stále vľavo a dostaneš sa na cestu k záhradkám. Po tej pôjdeš rovno a skoro v polovici záhradiek je štrková cesta doprava a do kopca a po tej sa dostaneš ku povrchovej bani. Ideš stále po tej istej ceste a baňu obídeš tak, že ju máš po pravej ruke a prídeš na starú panelovku. Po tej až na koniec a si na kopci medzi Družstevnou a Budimírom. Keď skončí les, tak na pravej strane je jedna MX trať a druhá je dole pri Hornáde.
Skúsil som to dať do mapy, ale nejak mi to blbne, tak som tam dal len hviezdičky.
http://www.bikemap.net/route/181118#lt=48.81028&ln=21.25241&z=16&t=2
14.05.2009 - 18:11:49
00
coco: ja mam volno aj v pondelok :) mozme ist aj na celodenny vyjazd....
14.05.2009 - 18:59:44
00
dnes zo silickej planiny domov, len na slickoch a 3/4 rifliach, ale na zaciatok ok. www4.picfront.org, www4.picfront.org, www4.picfront.org, www4.picfront.org


Naposledy upravil uszu68 dňa 14.05.2009 - 21:45:53, celkovo upravené 1 krát.

14.05.2009 - 21:03:18
00
ja som teda dnes bol na kojsi, cesta hore super, v lese nikto, cesta dole fajn, no pocasie mohlo byt aj lepsie.. hlavne teda teplejsie. loky - casovka - bankov - jahodna po cervenej, po maratonskej a nejakej divnej (neodbocil som nikde doprava, len som siel rovno... :) ) som sa dostal nad lajsoku, dalej po cervenej na kojsu, po maratonskej na sedlo pod suchym vrchom, po zltej na idcianske luky, lajoska, zlta do belej, vysoky vrch, cervena na hresnu a zelena na alpinku. pekny vylet nieco okolo 85km <tazko povedat, nemam nastaveny tachac> ... no ale mal som uz celkom dost na konci :)
14.05.2009 - 21:34:21
00
ja som teda dnes bol na kojsi, cesta hore super, v lese nikto, cesta dole fajn, no pocasie mohlo byt aj lepsie.. hlavne teda teplejsie. loky - casovka - bankov - jahodna po cervenej, po maratonskej a nejakej divnej (neodbocil som nikde doprava, len som siel rovno... :) ) som sa dostal nad lajsoku, dalej po cervenej na kojsu, po maratonskej na sedlo pod suchym vrchom, po zltej na idcianske luky, lajoska, zlta do belej, vysoky vrch, cervena na hresnu a zelena na alpinku. pekny vylet nieco okolo 85km <tazko povedat, nemam nastaveny tachac> ... no ale mal som uz celkom dost na konci :)

steju: ty si CHRT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
14.05.2009 - 22:10:44
00
coze, na to si prisiel ako :)
14.05.2009 - 22:15:33
00
k tej hrebeňovke cez východ ke.

pri prechode z opátskeho na furču vraj netreba ísť po asfalte ale asi 300 metrov pred ním je odbočka dole doprava vyznačená klasickým červeným cyklo C v bielom štvorčeku a potom je značená ďalej cez alebo popod košickú novú ves až na most za tou rozostavanou reštikou pred kremáčom.to je asi koniec tej 'stredne náročnej trasy' čo tu bolo nedávno spomenuté jej otvorenie.za mostom doľava popri záhradkách ako bolo trochu vyššie spomínané -

(cit: ..tak sa drž stále vľavo a dostaneš sa na cestu k záhradkám. Po tej pôjdeš rovno a skoro v polovici záhradiek je štrková cesta doprava a do kopca a po tej sa dostaneš ku povrchovej bani. Ideš stále po tej istej ceste a baňu obídeš tak, že ju máš po pravej ruke a prídeš na starú panelovku. Po tej až na koniec a si na kopci medzi Družstevnou a Budimírom. Keď skončí les, tak na pravej strane je jedna MX trať a druhá je dole pri Hornáde..)

- a buď podľa toho ďalej alebo zbehnúť dole do dediny potom cez železničný most prejsť k železnicnej stanici v družstevnej tam je odbočka doprava cez taký mostík pre peších cez hornád a kúsok cez tepličany a zase nejak doprava hore na kopec

(asi na ten spomínaný: cit: ..Po tej až na koniec a si na kopci medzi Družstevnou a Budimírom. Keď skončí les, tak na pravej strane je jedna MX trať..)

len som si nestihol všetko zapamätať čo mi rozprával známy tak sorry.treba to aj tak radšej pobehať osobne.ako oddychovka na bike sa to dá

4 mastodont: v pondelok tak od rána do cca štvrtej až pol piatej môžem
14.05.2009 - 22:25:40
00
coze, na to si prisiel ako :)

lebo pobeháš všetko čo sa dá naraz za jeden deň.tak ti treba :mrgreen:
14.05.2009 - 22:27:09
00
ale ved to nieje zdaleka vsetko :]
15.05.2009 - 16:34:24
00
4coco: mal som dnes cestu cez ,,hupiky" a v smere od KE na Jahodnu, na useku ,,pred" Kamennym Hrbom je padnuty strom (cca 15-20cm v priemere), ale da sa zdolat tesne pod singlom (z oboch smerov - vyskusane :wink: ). Usek ,,od" K.H. smerom na Jahodnu koplet jazditelny...

Este sa chcem podakovat neznamemu bikerovi na HT zn. Kellys za to, ze mi dnes velmi pomohol s defektom...sice nosim nahradnu dusu, ale ze na useku cca 1km trafim o raf 2x kamen sa mi este nestalo :twisted: ...
15.05.2009 - 21:08:03
00
zajtra (nedela) sa s johny_zavislakom chystame na kojsovku, vyletne tempo, zraz 09:00 na lokomotive. pripadne sa da aj presunut. kto chce, nech sa prida :) pocasie vyzera super. z kojsovky dole podla nalady, chute, sil a pocasia :)
16.05.2009 - 14:53:59
00
ano na pole , potom krizujes cestu, ktora vedie do Sadov nad Torysou a na druhej strane pokracuje sprvu taka rozbita asfaltka

... presnejsie : pokracuje na druhej strane o kilometer vyssie (na horizonte )
16.05.2009 - 21:12:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up