Myslím, že môžeme doplniť aj Berca. Hádam bude mať koleno minimálne na 90% OK :wink:
15.05.2009 - 13:39:02
00
K tej foto, tesne po žiadna nevznikla, a teraz po rôznych záchranných akciách sa dostávam do poriadku :) No zhrnula by som to do 3 slov- Ach tie tretry! Ale bolo mi povedané, že to čaká každého...Tak už to mám za sebou :oops:



Hmm. Na tretry nedám od nova dopustiť. Asi preto, že som začínal s klasickými košíkmi a remienkami na cestnom. Tie už by som pochopil ako stredobod sťažností. Stačilo si obuť na tréning tenisky so zubatou podrážkou! V potrebnom okamihu ich bol problém vytiahnuť bez povolenia remienka. :P Potom sa na tretry krásne zvykalo bez absolútne žiadneho problému :wink: Akurát, že sa v nich nedalo chodiť. (mám na mysli cestné - tam kufre trčia a veľmi sa v nich šmýka, horské su o niečom inom) :wink:
15.05.2009 - 16:01:48
00
fajn, že bol niekto optimista, že sa táto téma uchytí, aj mne sa pozdáva, len mám pocit, že cyklo-pozitiv je nám vážnou konkurenciou :( čo tak vymyslieť novú tému: bikovanie v zrelom veku, to nemá žiadne mesto, sorry, ak máte 16 a viac :) hľadám totiž niekoho normálneho na trasy v okolí nededze, sedlo žiarce, lysica, horný vadičov, to sú moje srdcovky a zatiaľ som tam v májových víkendoch stretla len tých primitívnych motorkárov, sorry za dlhý text, som žena, tak preto :?
15.05.2009 - 17:22:55
00
erzebed-ved si taku temu mozes zalozit. ale vekovy rozdiel sa na vyjazdoch neriesi. siel som so 17-rocnymi aj viac ako 50 rocnym. nevidim v tom ziadny problem.
a CPK konkurencia? tak to som neako nepochopil :roll:
15.05.2009 - 17:42:38
00
to CPK som nemyslela ako urážku, ale mám pocit, že sú akísi aktívnejší...a asi aj navštevovanejší...no ja som rada, že mi niekto odpísal a potešil ma, že si mám založiť vlastnú tému...idem o tom intenzívne rozmýšľať, ps:cez víkend sa chystám do svojej lovely destinácie (nededza...) pridá sa niekto??????????????? :roll:
15.05.2009 - 19:21:45
00
Neviem čo mám rozumieť pod názvom žena, pridaj aspom kategóriu. Ja tej našej / 40+/ vravím kategória "staré vydry" Lebo žena...to môže byť aj 19 rokov a to sa nechytám.
15.05.2009 - 19:49:02
00
stare vydry je to najhoršie, čo som za posledných 100 rokov počula :evil: fix tereza, prečo vydry??????? :roll:
15.05.2009 - 19:58:03
00
v tom strese z aktuálneho označenia (vydra obyčajná) som zabudla napísať, že som tesne nad 40 - to samozrejme budem do tých 150 zvyšných rokov :lol:
15.05.2009 - 20:01:18
00
Vidíš, tak to sme stejná kategória. A prečo staré vydry?? No lepšie by bolo mladé, no mladosť je definitívne v prdeli.
A ten výjazd si niekedy môžeme dohodnúť.
15.05.2009 - 20:05:39
00
Jééééééééééééééééééj, teším sa, lebo furt chodím sama, čo má výhody, keď tlačím bike do kopca, nikto (muži) ma neserie (pardon za výraz) netaktnými poznámkami ale aj nevýhody, keď sa spustí búrka, čo je v lete úplne normálne (hlavne cez víkend, keď vyrážam za kyslíkom) nemám s kým ísť do najbližšej spádovej krčmy ukryť sa napr. aj za pohár s dobrou vychladenou 12-tkou. Chlapi s tým nemajú problém, začne liať a už sú v Gbeľanoch na pive a čo ja chuderka???????? Šľapem do pedálov, aby som bola čo najskôr na Vlčincoch. :(
15.05.2009 - 20:18:42
00
Takže, ak tu budeš zajtra večer, sa môžeme prostredníctvom ss dohodnúť. Možno sa aj z videnia poznáme.
15.05.2009 - 20:21:46
00
stare vydry ...........prečo vydry??????? :roll:
K tomuto mam z vlastnej skusenosti takyto poznatok ( kedze som 40+ :lol: ) väcsina nam uz vyká preto VYDRA ak by nam ale tykali, tak by to bolo "stara TYDRA" :lol: Dievcata drzim vam palce lebo starych vydier je v lese na biku straaašne málo :D
15.05.2009 - 21:49:37
00
Jééééééééééééééééééj, teším sa, lebo furt chodím sama, čo má výhody, keď tlačím bike do kopca, nikto (muži) ma neserie (pardon za výraz) netaktnými poznámkami ale aj nevýhody, keď sa spustí búrka, čo je v lete úplne normálne (hlavne cez víkend, keď vyrážam za kyslíkom) nemám s kým ísť do najbližšej spádovej krčmy ukryť sa napr. aj za pohár s dobrou vychladenou 12-tkou. Chlapi s tým nemajú problém, začne liať a už sú v Gbeľanoch na pive a čo ja chuderka???????? Šľapem do pedálov, aby som bola čo najskôr na Vlčincoch. :(

Nie vsetci chlapi su rovnaky, tiez tlacim do kopca a pivo nepijem :)
15.05.2009 - 22:07:40
00
džizs....ja chcem íííísť...len pondelok ma čaká skúška z ekonomiky a angliny ://...myslite na mňaa.. :roll: :roll: :roll:
15.05.2009 - 23:13:22
00
A to je problém :?: Ja som v nedeľu pred maturou normálne hral ešte futbalový zápas. Vyvrtol som si ale na ňom koleno a ledva som na druhý deň na tie maturity došiel :D Takže ti odporúčam, zajtra sa ešte pouč a v nedeľu si daj od učenia pokoj, zajazdíš si, vyvetráš si hlavu a v pondelok môžeš ísť maturovať 8)
15.05.2009 - 23:20:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up