pozeram ze dlho sme nedali ziadnu novu temu...
tak teda kde vsade za hranicami rodnej zeme ste bajkovali pani?
nejake srdcovky, odporucania?
26.07.2006 - 18:38:14
00
chorvatsko makarska...celkom zazitok tam jazdit, aj ked vodici z cyklistou moc radost nemaju...ale 1kou su dolomity, saj ked som tam nebol ale videl som kopec foto a tiez tam nejaky kamossi boli..
26.07.2006 - 22:52:43
00
tato dava dolomity uz druhym rokom a nevie si to tam vynachvalit... aj ja som mal tu cest zhliadnut dake fotky a parada... az mi tak srdce poskocilo... jak na cestu tak mtb parada
27.07.2006 - 02:04:25
00
ja som mal tu cest sa pobicyklovat v holandsku a poviem vam ze krasny zazitok....na biku tam jazdi uplne kazdy..od vrcholneho manazera az po upratovacku v skole...vsade kde oko dovidi su nejake biky...a ta infrastruktura pre biky...no nadhera..specialne podchody, rondle, mostiky cez kanaly.....vrelo odporucam :)
27.07.2006 - 10:20:54
00
ja som mal tu cest sa pobicyklovat v holandsku a poviem vam ze krasny zazitok....na biku tam jazdi uplne kazdy..od vrcholneho manazera az po upratovacku v skole...vsade kde oko dovidi su nejake biky...a ta infrastruktura pre biky...no nadhera..specialne podchody, rondle, mostiky cez kanaly.....vrelo odporucam :)


no hej no, al eked sces nejaky ten les a kopecky... nie kazdy s axce vozit po meste po chodnikoch.
27.07.2006 - 11:31:25
00
To je uplne jasne...je to tam jedna velka rovina..ja hovorim o zazitku z toho, do akej velkej miery sa verejnost aj vlada stara o cyklistiku v krajine...tych par kilometrov tras co su na slovensku vyhradene vylucne pre cyklistov sa neda s holandskom porovnat..
27.07.2006 - 11:35:19
00
To hej, to mas pravdu, ale aj tak radsej jazdim po slovenskych kopcoch a lesnych cestickach, ako po cestach v holandsku, alebo inde. Vela zalezi opdla toho, co jazdis, co Ta bavi ... ale mas pravdu v tom, ze v holandsku sa o cyklistov staraju, kdezto u nas sa snazia cyklistov zlikvidovat (aspon obcas mam ten pocit, ked vidim reakcie soferov na cyklistu a je jedno, ci som to ja, alebo niekto uplne cudzi).
27.07.2006 - 11:47:56
00
no tam je to presne naopak...cyklista je pred autom na prvom mieste....a pre cyklistov je napr specialna vyhlaska a pravidla....a ja takisto jazdim xc a allmountain, cesta ma vobec nebavi...holandsko som uviedol len do prikladu
27.07.2006 - 12:04:21
00
Holandsko je síce rovina, ale tie vetríky, čo pofukujú, vydajú za poriadny kopec. Najmä keď ideš proti vetru.
27.07.2006 - 21:27:18
00
ja vetry nemusim...
zabajkujem cokolvek dazd sneh baaarco ale vietor ked citim v protismere, bojim sa jak cert kriza...
jednoducho nemam rad vietor
howgh!
28.07.2006 - 00:08:41
00
Irsko - Dublin - Wicklow Mountains
Myslim ze irsko je rovnako plus minus s vlhkostou pocasia a moznostou bikovania ako UK. v IRL velmi malo ludi bikuje (bud vysedavaju po krcmach alebo hraju footbal) a tak tie lesy su stale "panenske".
Niekedy cloveka nahneva to ich presne parcelovanie poli a predelovanie drevenymi plotmi a "brankami", prip. mreze alebo "brzdice" na cestach typu zvaznica proti pohybu oviec a dobytka.
28.07.2006 - 08:17:03
00
Irsko - Dublin - Wicklow Mountains
Myslim ze irsko je rovnako plus minus s vlhkostou pocasia a moznostou bikovania ako UK. v IRL velmi malo ludi bikuje (bud vysedavaju po krcmach alebo hraju footbal) a tak tie lesy su stale "panenske".
Niekedy cloveka nahneva to ich presne parcelovanie poli a predelovanie drevenymi plotmi a "brankami", prip. mreze alebo "brzdice" na cestach typu zvaznica proti pohybu oviec a dobytka.


Este k tomu Irsku.....Connemara national park a taktiez Ring of Kerry,Dingle peninsula..... 8)
29.07.2006 - 01:39:45
00
tak na to by som vazeni irania (dobre to znie) mohol napisat esej :lol:
sem tam to uz dost lezie na nervy nosit tie bajky cez baaarjake ploty a podobne... nehovoriac o tom ze vsetko su to sukromne pozemky ale zatial nikto p-o mne nestrielal...
ja tu tiez sem tam v behnem do lesa ale chybaju kopce.... a je tu straasne vela aut to mi dost vadi
29.07.2006 - 13:55:31
00
keyboard_arrow_up