Zdravim, prisiel som sa poradit. Chcem si kupit novy bicykel a hladam nieco co sa da povazovat za zlatu strednu cestu (tym myslim cross vhodny aj do lesa alebo MTB vhodny aj na asfalt ale aby nebrzdil kvoli kolesam hlavne pri vyssej rychlosti) (50% asflat, 50% kopce, lesy a tak) Vsetky moje cesty totiz vacsinou vedu po asfaltkach k nejakym kopcom a spatky. A to najma v okruhu tak 60 km od NR (Tribec az k ZM aj za ZM smerom na BB) Cena tak do 550€. Poziadavky su aby boli pneumatiky vhodne na asflat tak aby ma nebrzdili ale aby splnili ucel v lesoch (ked troska prifuknem alebo vypustim). Predna vidlica odpruzena (silu a rozsah netusim vhodny - zeby 10cm?) ale myslim ze lock by malo mat. Brzdy stacia kvalitne V. Vaha co najnizsia no a prehadzovacky poznam doteraz len packove co som si sam ladil aby mi nerapkali o retaz co mi ale neprekazalo... V ostatnych veciach sa nevyznam. Nic plastove na nom aby sa neodtrhlo (pedale, rucky brzd, V brzd) no a aby bol pevny, lubim bicyklu dat zabrat na niektorych, ale len kratkych usekoch (to sa tyka asi lozisk a neviem co vsetko).
Mozno by mi stacilo poradit ake kolesa a pneu na MTB aby splnali poziadavky na asfalt vyssie, alebo ake v pripade cross aby neboli moc slickove v lese.
Mam 80 kg a 182 cm.
28.05.2009 - 15:13:14
00
toto, veľkosť L.
http://www.schwinn-bikes.cz/schwinn-kola2009-crossova-searcher-searcher-gsl
Vidlica SR Suntour NEX 4610 MLO, zdvih 50 mm, Lock Out...
28.05.2009 - 21:40:22
00
Dakujem za pomoc. Bol som aj v meste pozerat osobne a rozhodol som sa inklinovat viac k tym MTB. Myslim ze tento Kellys oxygen by bol vhodny na moje podmienky. Ak by na nom bolo nieco co moc vadi (na zaklade vasich skusenosti, znalosti) tak mi dajte prosim vediet. Z toho odporucaneho modelu ma tento dost podobnych komponentov. Cena je tiez podstatne lepsia.
29.05.2009 - 23:16:39
00
keyboard_arrow_up