Vypadaám síce akopako

Ty pracuješ v modelingu,či v podobnej branži ?
27.05.2009 - 05:17:50
00
neviem ci si vsimate ludi s prilbami ale ja ano. a vsimol som si ze niektory maju tu prilbu len nasadenu na hlave a nemaju ju zapnutu alebo ked ju maju zapnutu tak maju tie popruhy uplne volne. naco maju tu prilbu? :?: :?:
30.05.2009 - 16:21:12
00
dobry postreh..odkedy sa mi podarilo prasknut prilbu tiez si nejak viac vsimam ludi kt. to nosia ako korunu na hlave alebo vzadu na batohu...strasne sa v tom poti, tak to aj trochu chapem ale bezpecnost je bezpecnost :!:
30.05.2009 - 18:23:42
00
neviem ci si vsimate ludi s prilbami ale ja ano. a vsimol som si ze niektory maju tu prilbu len nasadenu na hlave a nemaju ju zapnutu alebo ked ju maju zapnutu tak maju tie popruhy uplne volne. naco maju tu prilbu? :?: :?:



v takom pripade iba proti slnku, pripadne na oblbnutie policajta :D
30.05.2009 - 18:24:52
00
Dnes som videl dedka v starej banickej prilbe a mal ju poctivo zapnutu.
30.05.2009 - 18:53:29
00
v takom pripade iba proti slnku, pripadne na oblbnutie policajta :D


pokial policajt zastavi cyklistu mimo obce s prilbou na batohu tak mu da pokutu.Vyhláška jasne vraví že cyklista ju musí mať riadne upevnenú na hlave...takže ak ju niekto nosí na chrbte alebo ju nemá upnutú pod bradou pokutička sa mu nevyhne :mrgreen:
30.05.2009 - 18:56:25
00
myslel som skor to ze ked ju nema zapnutu pod bradou - ale to je uz skor nevedomost toho kto si ju nezapne - ked ju uz mam tak si ju aj zapnem ze ano
30.05.2009 - 19:33:23
00
dobry postreh..odkedy sa mi podarilo prasknut prilbu tiez si nejak viac vsimam ludi kt. to nosia ako korunu na hlave alebo vzadu na batohu...strasne sa v tom poti, tak to aj trochu chapem ale bezpecnost je bezpecnost :!:


no a koli tomu že sa strašne potí ju nikdy nedam na hlavu , a tiež aj koli tomu , že jednoducho musíme , a nemame inu volbu, tiež .

neznášam príkezy , casto robím presný opak .

fickovci mali urobiť inú osvetu , prípadne aspoň symbolickým eurom prispeť , určite by som ju nosil , radšej budem kôli tomuto nezmyslu denne platiť .

sú to riadni ***** neukojení , fuj :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
01.06.2009 - 14:42:46
00
no a koli tomu že sa strašne potí ju nikdy nedam na hlavu , a tiež aj koli tomu , že jednoducho musíme , a nemame inu volbu, tiež .

neznášam príkezy , casto robím presný opak .

fickovci mali urobiť inú osvetu , prípadne aspoň symbolickým eurom prispeť , určite by som ju nosil , radšej budem kôli tomuto nezmyslu denne platiť .

sú to riadni ***** neukojení , fuj :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Ja si dovolím namietať. Nesúdim podľa seba, ja som tvrdý zástanca prilby, kúpila som si ju asi mesiac po prvom bicykli a odvtedy až na jednu cyklojazdu ju nosím stále. Ale mám na nosenie ešte bonus: ťažká nehoda veľmi blízkeho človeka z rodiny v priamom prenose, 10 metrov predo mnou. Dosť ťažká na meter hliny na prikrytie. A nebyť prilby, už by nežil. Ono-tisíc jázd sa nemusí nič stať - a jedna môže byť tá osudná... :|
01.06.2009 - 15:35:07
00
Ja si dovolím namietať. Nesúdim podľa seba, ja som tvrdý zástanca prilby, kúpila som si ju asi mesiac po prvom bicykli a odvtedy až na jednu cyklojazdu ju nosím stále. Ale mám na nosenie ešte bonus: ťažká nehoda veľmi blízkeho človeka z rodiny v priamom prenose, 10 metrov predo mnou. Dosť ťažká na meter hliny na prikrytie. A nebyť prilby, už by nežil. Ono-tisíc jázd sa nemusí nič stať - a jedna môže byť tá osudná... :|


jasné , aj toto viem , beriem tvoj názor , len ja sa extrémne potím a nechcem si robiť zo života peklo , a momentalne to vidím tak , že tím peklom je prilba , a nemám problém s tým , že si napr. kúpim najl. prilbu akú v súčasnosti vyrábajú , len neviem , či by to neboli vyhodené love úplne zbytočne . Ináč mám asi 13 ročnú Bellku, vtedy to bola jedna z najlepších prilieb , a kámoši ju majú tiež a tiež kôli pekáču nenosia a tiež aby neprišli aj o posledné vlasy na glóbuse .
Skús mi teda navrhnúť akú teda kúpiť .
Požiadavky : extrémne dobrá vetracia schopnosť , extrémne nízka hmotnosť , uni farba
Ďakujem Ti
01.06.2009 - 15:55:25
00
Ináč to ma veľmi mrzí , prijmi prosím uprimnú sústrasť .

Môžem Ti niak pomôcť ?
01.06.2009 - 15:56:29
00
Ináč to ma veľmi mrzí , prijmi prosím uprimnú sústrasť .

Môžem Ti niak pomôcť ?



Netráp sa, nemá Ťa čo mrzieť, aj o tom je bohužiaľ život. Hlavne, že prilba to schytala miesto hlavy, zranenie bolo síce ťažké, ale človek je živý, zotavil sa a ďalej bajkuje. Ja mu prajem hlavne veľa šťastných km, nech sa mu podobná hrôza už nikdy nezopakuje. :oops: Je predsa lepšie, keď praskne prilba, ako keď praskne hlava....
01.06.2009 - 16:17:34
00
jasné , aj toto viem , beriem tvoj názor , len ja sa extrémne potím a nechcem si robiť zo života peklo , a momentalne to vidím tak , že tím peklom je prilba , a nemám problém s tým , že si napr. kúpim najl. prilbu akú v súčasnosti vyrábajú , len neviem , či by to neboli vyhodené love úplne zbytočne . Ináč mám asi 13 ročnú Bellku, vtedy to bola jedna z najlepších prilieb , a kámoši ju majú tiež a tiež kôli pekáču nenosia a tiež aby neprišli aj o posledné vlasy na glóbuse .
Skús mi teda navrhnúť akú teda kúpiť .
Požiadavky : extrémne dobrá vetracia schopnosť , extrémne nízka hmotnosť , uni farba
Ďakujem Ti


S tou potivosťou a stratou vlasov...nemyslím, že kvoli prilbe by si prišiel o vlasy. Strata vlasov je "v génoch", prilba nebude príčinou. Ja som vlasatá požehnane, ale nemám pocit, že by vlasy nejak trpeli potením pod prilbou, ich kvalita tým nijak netrpí.
Pri výbere ťažko dať "istý tip", každému vyhovuje iné, ale veľké vetracie otvory má napríklad Giro alebo Ked. :?
01.06.2009 - 16:21:51
00
S tou potivosťou a stratou vlasov...nemyslím, že kvoli prilbe by si prišiel o vlasy. Strata vlasov je "v génoch", prilba nebude príčinou. Ja som vlasatá požehnane, ale nemám pocit, že by vlasy nejak trpeli potením pod prilbou, ich kvalita tým nijak netrpí.
Pri výbere ťažko dať "istý tip", každému vyhovuje iné, ale veľké vetracie otvory má napríklad Giro alebo Ked. :?


No žial , ale míliš sa .
Vieš my chlapi a nezmysel chodiť na vojnu , no asi tak .

Išiel chalan na vojnu a ako metloš , z vojny sa o 2 roky vrátil ako 60 ročný dedek . A to len a len kôli prilbe , ból toťiž tankista .
A to zďaleka nie je ojedinelý prípad .
Asi tak , ale aj tak Ti ďakujem za osvetu , ale toto je maslo našej úžastnej vlády , jednoducho to nezvládli :evil:
01.06.2009 - 16:33:47
00
Vieš my chlapi a nezmysel chodiť na vojnu , no asi tak .

Netrep somariny. Kolko mas rokov? Pochybujem, ze si bol na vojne viac ako 6 mesiacov. Tankisticka prilba ma toho v hlave ovela viac, nez tvoj pohlad na plesinu. Ja ju mam uz davno a u tankistov som nebol. Neodzubuj genetiku svojou nevedomostou.

Psychicky stres ta o vlasy oberie za par dni, nie prilba.
01.06.2009 - 16:40:36
00
keyboard_arrow_up