ja som ho kupil iba kvoli ellsovi kukol som ešte report z toho Slovinska teda pozrel sa na prvu fotku v lavo hore ked chlapci pisali ako mali prichytené biky na streche rovno som to zavrel a hodil do koša.
01.06.2009 - 18:33:35
00
Ale musíš uznať, že celý výlet ich stál 3000sk(potrava,benzín,všetko)
01.06.2009 - 19:18:19
00
až tam som sa nedočital (respektive som to nečital vobec okrem riadkou pod prvou fotkou) o hazardéroch čo šetria na bezpečnosti svojej a hlavne ostatných na ceste z vysoka serem.Ak by im zleteli zo strechy a trafili moje auto alebo niekto z rodiny by si to v tom momente odniesol tak ich rovno zachloštím na mieste
01.06.2009 - 19:25:41
00
kupil som dnes aj ja a chybaju mi tam strany
jedna z rozhovoru so Škopekom č. 9-10 a jedna z Marečkovko bicykla č.71-72
mam ho vratiť do stánku a vymenia mi za kompletný?????

to uz ani nehovorim o popisoch k fotkam z Vlkanovej
neviem podla coho im vymyslali mena :roll:
ale do vysledkovej listiny asi nepozerali, to by bolo nad sily "redaktorov"
da sa verit informaciam zverejnenym v tomto platku?
vazne rozmyslam, ci si este nieco slovenske cyklisticke tlacene kupim.
01.06.2009 - 21:38:48
00
slovensku cyklisticku tlacneku? :-)

cdn.buzznet.com
02.06.2009 - 07:12:14
00
Ja?No! - poslal som Vam mail, poslite mi casopis do redakcie, posleme Vam druhy, kde budu vsetky strany. Niekedy sa to v tlaciarni stane, redakcia na tom nic nezmeni a nevie tomu zamedzit. Dik.

V casopise sa vzdy stanu aj mensie ci vacsie chyby. Snazime sa ich minimalizovat ale sme len na zaciatku. Pokial viem, v clanku o BBB Vlkohrone je jedna fotka nespravna a tym padom aj popiska. Ak je tam este nieco a viete o tom - poslite prosim mail na - redakcia@cyklomag.sk

Merecej
tvoj bajk je spicovy, snazili sme sa urobit peknu dvojstranu a to v obsahu ma mrzi - je tam navyse jedno "e" ... no fiiiha... negativizmus nema niekedy hranic... je to tvoj styl, takze ma to neprekvapilo.

Rasto
zahodit casak, kvoli jednej fotke? Vazne? Ten report je tak uzasny, ze ani nevies o co si priesiel. Slovinsko je prekrasne a tie 3 popisane oblasti na bajkovanie su super popisane a je tam dost fotiek aby si si povedal, ze by stalo za to tam ist. 6 stranovy report o tomto vylete je jeden z naj clankov, co som po dlhom case videl a cital!

Vseobecne dostavame do redakcie vela mailov, ankiet a su maximalne pozitivne pohlady na casopis. Budeme sa snazit ho stale zlepsovat, pridavat strany a materialy - nikdy nebude pre kazdeho - to sa jednoducho neda a neexistuje casopis, ktory by taky bol. Snazime sa urobit casopis vsestranny a uz to je obmedzujuce. Na Slovensku sa tradovalo, ze je nemozne rozbehnut bajkovy casopis, nikto do toho nesiel... ked sa niekto nasiel, tak sa na fore snazime povrchne pisat, ze je tam chyba hned v obsahu a cele je to zle... len taky PRIKLAD: Ak ma zena znamienko krasy na tvari a v tme dopadne svetlo najprv na to znamienko - hned si povieme, ze to je hnus... a celu krasu tela a duse nechame pre inych... Ak ste taky, potom OK, nemame sa o com bavit.

Hladame externistov, ludi co chcu prispiet k lepsiemu casopisu svojimi nazormi a skusenostami. Je jedno ci je z Myjavy alebo Presova - potrebujeme info o kazdom kusku Slovenska... Napiste mi na redakcia@cykloamag.sk , dik.

Roman Kanich
02.06.2009 - 07:54:56
00
gary .. velo som v bb niekolko krat kupoval ;-] ale nepoviem ti kde ... bo nepamatam ...
02.06.2009 - 07:55:44
00
hej ved aj ja som kupoval, mavali v dvoch stankoch ale uz nie su ale nasiel som jeden staok kde som ho zohnal
02.06.2009 - 09:43:11
00
Merecej
tvoj bajk je spicovy, snazili sme sa urobit peknu dvojstranu a to v obsahu ma mrzi - je tam navyse jedno "e" ... no fiiiha... negativizmus nema niekedy hranic... je to tvoj styl, takze ma to neprekvapilo.

Rasto
zahodit casak, kvoli jednej fotke? Vazne? Ten report je tak uzasny, ze ani nevies o co si priesiel. Slovinsko je prekrasne a tie 3 popisane oblasti na bajkovanie su super popisane a je tam dost fotiek aby si si povedal, ze by stalo za to tam ist. 6 stranovy report o tomto vylete je jeden z naj clankov, co som po dlhom case videl a cital!


my s rastom hlavne radi zvelicujeme :mrgreen:
02.06.2009 - 11:00:00
00
Merecej tvoj bajk je spicovy, snazili sme sa urobit peknu dvojstranu...

:lol: Peknu dvojstranu s najskaredsim bikom? To sa ako da? :lol:
02.06.2009 - 15:05:46
00
hej ved aj ja som kupoval, mavali v dvoch stankoch ale uz nie su ale nasiel som jeden staok kde som ho zohnal


v EUROPE co je na 1.poschodi ta trafika tam maju vzdy, aj CYKLOMAG, aj VELO, peloton, cykloturistuka,.... prosto vsetky casaky ake poznam tam maju :D
02.06.2009 - 15:21:46
00
Roman v klídku nestresuj :mrgreen: jasne že som ho nehodil do koša poputoval svokrovi :wink:
a tomu Slovinsku môže to byť fajn report no mne stačilo pozreť na to na čo som pukázal a nepotrebujem čitať report od takýchto týpkov (vlaskných spominok mam neúrekom ale rad si prečítam aj niečo nove) moja vec moj problém.
Keď sme sa stretli všetko bolo ok a neboj z mojej strany k teba aj ostane proste treba občas aj podpichnuť nech sa rozprudi debata.
A teraz k časaku žaiden nekupujem ( svokor kupuje Velo prelistujem možno prečitam jeden dva články a hotovo)v podstate o novodobe veci sa nestarám moja parketa je inde.
Som rad,že si sa na to dal. S Peťom (určite vieš o kom hovorim) sme to rozoberali a držim ti palce ale otvorene viem že vela veci na časaku robiš ty ale naozaj by to chcelo editora,grafika,obsah miš maš na jednej dvoj stranke recenzia potom nejaký report potom zase recenzia potom volaco ine zase recenzia a podobne.Fonty rozhádzané,nesúrode.proste posobi to na mňa chaoticky.
To,že sa stane preklep ok nič neriešitelne stane sa aj v lepších rodinách ( mne mnoho krát) ale v nadpisoch,uvodnikoch,a podobne je to nemyslitelne to treba dôkladne kontrolovať teda aspoň podla mňa.Teraz narážam konkrétne na ten obsah a skomolený nazov macovho biku. Otvorene časák na mňa posobí ako peloton v 91 :mrgreen: to by mi nevadilo keby bol k tomu aj patričný obsah.Si myslím,že grafické prevedenie časopisov je dnes na inom leveli.Držim ti neskutočne palce a verím že sa ti to postupne podarí.Ako by som ti poradil ako to robiť neviem nevyznám sa v tom.Pišem to úprimne a čestne a iba to ako to na mňa pôsobí.Svetu mier a robote pokoj.
02.06.2009 - 19:06:58
00
a o tom to je :!:
:mrgreen:
ja som ho rano kupil a v robote som polku precital.celkom som spokojny pomalicky sa zlepsuje...
neda sa vsetko hned...
len tak dalej.. :mrgreen:
02.06.2009 - 20:03:20
00
Ja by som si ho hádam aj prečítal,ale u nás nemajú :(
02.06.2009 - 20:26:33
00
Hladame externistov, ludi co chcu prispiet k lepsiemu casopisu svojimi nazormi a skusenostami. Je jedno ci je z Myjavy alebo Presova - potrebujeme info o kazdom kusku Slovenska... Napiste mi na redakcia@cykloamag.sk , dik.

Roman Kanich


Ach jaj, ešte aj v mailovej adrese je preklep...
02.06.2009 - 23:32:09
00
keyboard_arrow_up