Zdravim, mam taky problem, piska mi nieco niekde v strede ked slapem, v servise mi povedali, ze to bude zadny prevodnik (tie male kolecka ozubene), ale zistil som, ze to piska aj ked neni nahodena retaz, ide to jednoznacne zo stredu a v pedaloch to urcite neni (odsroboval som oba a stale ziadna zmena). Dost ma to deprimuje, je to uplne nepravidelne, niekedy je to aj 15 sekund ticho, inokedy to zasa robi kazdu sekundu. Neviete mi poradit, co by to mohlo byt? Alebo aspon ako sa dostat k tomu stredu, ci na to treba specialny kluc, alebo co, lebo, ked som imbusakom vysroboval tie sroby z kluk, nejdu mi nejako vybrat, vyzera to tam zvlastne, este som take nieco nevidel - prikladam fotku. Alebo ci to nemoze byt tym, ze je tam jedna taka platnicka, alebo co to je na jednej strane akoby vykrivena - prikladam dalsiu fotku. Vdaka za akekolvek info.

Prílohy:

kluka.JPG
kluka.JPG 71.38 KiB thumb_up0thumb_down

medzera.JPG
medzera.JPG 78.46 KiB thumb_up0thumb_down

19.06.2009 - 19:47:11
00
vajko potrebujes stahovak na kluky a stahovak na stred aby si tu misku dotiahol,kedze sa v tom nevyznas daj to do servisu nech ti tu misku dotiahnu.... 8)
19.06.2009 - 20:02:42
00
co je to miska? a teda na stred treba tiez nejaky stahovak? da sa to kupit v bicyklovom obchode? chcel by som si to sam skusit nech sa zasa niecomu priucim...cize ked dostanem ten stred stadial, staci ho potriet vazelinou a mohlo by to prestat?
19.06.2009 - 20:09:51
00
kupis si stahovak a vazelinu a vyjde ta to tak isto ako praca v servise......no nie?
19.06.2009 - 20:18:10
00
kupis si stahovak a vazelinu a vyjde ta to tak isto ako praca v servise......no nie?
sasovcan je asi skrytý servisman ;) kúpim si vazelínu a sťahovák a mám to na x-krát ale v servise treba platiť stále a v sezóne aj čakať čo je horšie ako pár drobných za robotu.alebo vazelínu použijem akú nájdem doma alebo u suseda a treba mi kúpiť iba sťahovák.alebo aj ten použijem od kamoša.ešte keby sa mi to tak chcelo rozoberať samému.takže nechce sa mi to robiť a nechce sa mi čakať na to kým mi to spravia.východisko?spraví mi to kamoš na počkanie a zájdeme spolu na bajkoch von a potom na pivo.vyriešené :mrgreen:
19.06.2009 - 20:49:51
00
Vazelinu mam, cize, ked si zozeniem ten stahovak, stred by nemal byt nejaky vaznejsi problem namazat, ci hej?
20.06.2009 - 10:13:40
00
OPRAVA - no, uz som dal dole tie kluky, zistil som si co su tie misky, teraz su tam uz len tie vycnelky kovove, co idu zo stredu.. ako sa dostat k tomu stredu? treba tie misky dat prec, alebo je na to nejaky dalsi specialny stahovak? vyzera to tam asi takto>

Prílohy:

stred.JPG
stred.JPG 63.28 KiB thumb_up0thumb_down

20.06.2009 - 13:58:58
00
prečo s tým nejdeš do servisu?
Akurát tam niečo posereš ako už poniektorí tu na fóre.
20.06.2009 - 14:01:12
00
prečo s tým nejdeš do servisu?
Akurát tam niečo posereš ako už poniektorí tu na fóre.


no a? tak s tym pojdem do servisu az potom. Chcem sa to sam skusit naucit, kedze par veci som si tam dal uz dokopy a som rad ze tym ze som sa to naucil som usetril prachy sebe ale aj kamosovi, ktory tiez nemusel potom chodit do servisu..Preto sa tu pytam ako sa to robi, aby som sa to naucil, ked nevies ako na to, tak prosim nepis nic radsej. vdaka
20.06.2009 - 14:07:27
01
joj asi nechapete ze tu chlapec sa chce niecomu priucit... najlebise sa naucis cosi ked si to urobis sam... alebo teda aspom si to skusis urobit sam..
20.06.2009 - 14:22:53
00
ok, uz to mam - zistil som si na nete, ze mi chyba uz len stahovak na misky a vlastne aj nove misky, lebo ja mam take nejake gumene a jedna vyzera, ze pojde dat asi len tak-tak von. Kazdopadne dik za ochotu a info.
20.06.2009 - 16:13:42
00
aky je v tych stahovakoch rozdiel?
http://www.kupkolo.cz/produkty/Naradi-a-stojany_82/Naradi-do-dilny_131/Stahovak-klik-s-kulickou-kaleny_542.html
http://www.kupkolo.cz/produkty/Naradi-a-stojany_82/Naradi-do-dilny_131/Stahovak-klik-s-rolnou-kaleny_541.html
21.06.2009 - 07:56:46
00
keyboard_arrow_up