blahozelam,na dovolenku nech si idu oni,ty povedz,ze chces bicyklovat 8) xi,xi.ten kostol ma byt ako nahrada za ten stary dreveny co dali cechom..tak nejako.s tym maratonom :oops: nesranduj som na dlhe trate,ale nie na rychlost.ale nie,iba som zartoval :lol: jasne,ze chod na dovolenku ja to tu uz nejako potiahnem aj za teba :wink: dnes pomedzi kvapky a uspesne :evil: iba po okoli,maj sa!
23.06.2009 - 20:00:10
00
Zdravim, tak pridavam sa aj ja k laborskym bikerom :)
Moja dnesna "projizdka" bola ML-Roskovce-Bystra-Havaj-ML. cca 32 km
Medzi Roskovcami a Bystrou je len lesna cesta, take 3-4 km, ak by niekoho zaujimalo, hlinena + kamene, ale jazdil tam buldozer a upravoval, a jeden domaci vravel ze ju chcu opravit, cize asi dat asfalt. Cize nic pre cestak,pre kros alebo MTB je v pohode.Myslim ze v tejto teme uz tuto cestu niekto spominal, ze siel na cestaku a potom to otocil.
Inac, ak by ma niekto chcel spoznat, tak jazdim v cierno bielom drese Scott na modrom Author-e, teda ak sa budeme minat tak ma moze zastavit :)
Pripajam aj mapku a foto spominanej cesty.

Prílohy:

ML-Roskovce-Havaj.jpg
ML-Roskovce-Havaj.jpg 78.29 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_0206.JPG
IMG_0206.JPG 143.47 KiB thumb_up0thumb_down

23.06.2009 - 21:34:46
00
konecne niekto...mao cau,uz som to tu chcel zabalit :lol: ja vcera zase len tu po okoli..ohradzany zalobin.dnes uz neviem kam to mam otocit :roll: poobede hlasia burky takze nic daleko.jazdis aj cestu?ked ta zbadam tak ta zastavim.
25.06.2009 - 08:23:27
00
Nazdárek bodka pozerám že Ti to šlape...Nebal to ved bajkerov nikdy nie je dost a časom sa zapoja další-neboj :lol: A stred ako? drží-šlape?
25.06.2009 - 09:28:17
00
konecne niekto...mao cau,uz som to tu chcel zabalit :lol: ja vcera zase len tu po okoli..ohradzany zalobin.dnes uz neviem kam to mam otocit :roll: poobede hlasia burky takze nic daleko.jazdis aj cestu?ked ta zbadam tak ta zastavim.

Momentalne jazdim hlavne cestu a ak teren tak len lahky, t.j. spevnene lesne cesty.
Mam krossovy bike takze do tazkych terenov sa pustat velmi nemozem a mozno na to nemam ani odvahu :D
25.06.2009 - 10:15:09
00
Bodka ďakujem :P, hehe no veď ja chcem isť tiež na dovolenku 8) S tym kostolikom v Habure sa mi niečo mari ale už nepamätam o čo tam išlo :) Ja som včera popoludni prišiel domov z Nitry a do večera som s chalanmi brazdil len ulice mesta aj keď som myslel že nebudem vládať lebo pred štatnicami som toho veľa nenaspal a po nich už vôbec, až nad ránom v autobuse :lol: ..trochu sme sa ponahaňali, potrenovali vyšľapy hore sidliskom s naslednym zjazdom a tak :lol: dnes sa mi po tom všetkom podarilo vstať až okolo 9:40 tak porobim doma čo treba a popoludni možno niekam vybehneme s mladými keď pridu zo školy...

Mao vitaj na fore :wink: Ano, tu cestu za Roškovcami spominal Bodka že to skušal na cestnom bicykli, ja som tam ešte nebol..za dedinou som to naposledy otočil späť, mne sa aj tak najviac pačia te serpentýny len by niekto mal uzavrieť premávku keď klopíme tie zatáčky v protismere, minule mi vybehlo auto :| ubrzdil som...
25.06.2009 - 11:42:44
00
hej ondro slape ok.mao este napis jake dlzky jazdis 50...100km?by sme mohli dat niekedy jazdu ked by si chcel trebars PL alebo snina alebo hocikam :evil: dnas som bol pozriet smetisko v strazkom :mrgreen: dalej lesne pekny kopcek-zjazd a v suchom otocka spat.bluebiker zajtra by som mohol vybehnut hore do ML ked si si chcel(to plati aj pre mao,ty by si mohol poslat cislo na mobil cez sukromnu spravu ked chces).samozrejme len ked bude pekne pocasie lebo co pozeram predpovede tak sa to meni jedna radost :roll: a ked nie tak pojdem na stare zbudza tiez kludas cesta :wink:


Naposledy upravil Rymanow dňa 26.06.2009 - 20:21:15, celkovo upravené 1 krát.

25.06.2009 - 18:39:48
00
Tak zajtra a cez vikend nemozem, kedze je festival a pride navsteva, ktorej sa musim venovat :) .A na dalsi tyzden este neviem ako, kedze mam promocie, cize budem musiet ist do KE.
Ale do PL by som niekedy kludne skocil, uz som nad tym rozmyslal davnejsie, ale samemu sa mi nechcelo. Napr.v obci Szcawne je nejaky rybnik/y, este som tam nebol, to by sme mohli skusit. Z ML je to asi 30 km alebo tak nejak.
Bezne jazdim do tych 35-40 km denne. Cize 50 je v pohode. 100 som este nesiel. Ale myslim, ze tych cca 75 km by som nemal mat problem.
25.06.2009 - 23:52:23
00
do kelu zase som zmokol :evil:
26.06.2009 - 20:22:04
00
no pekne, dazdnik nenosis? :wink: My so Sparcusom skoro rano cestujeme na dovolenku tak nebudeme tyzden doma...cauko
26.06.2009 - 22:47:34
00
a ty ho nosis? :lol: dnes strazske tovarne.zajtra mozno vybehnem hore pozriet ten festival ked nebude prsat :roll:
http://korzar.sme.sk/c/4421998/v-medzilaborciach-dnes-otvoria-festival.html
27.06.2009 - 20:17:44
00
dnes PL kulaszne :wink: az hore na kopcek tu prave z druhej srany isiel nejaky poliak na ziletke tak som to otocil a dali sme pokec(rukami nohami :lol: )ale nie po vychodniarsky dalo sa.isiel iba do komanczi .dobre bolo fajne bolo.
28.06.2009 - 14:38:27
00
dnes iba baskovce,mal som nejake nakupy po HE a kedze strasia poobednymi burkami tak radsej nic dalej :| a zase som tu ostal sam :lol: ako tak pozeram pocasie fajn mohol som ist aj dalej :roll: co uz.
29.06.2009 - 11:52:30
00
dnes to bolo rychle :mrgreen: som sa rano o piatej zbalil do PL dojdem do radvane a stale zatiahnute kedze mi bolo chladno nezdalo sa ze mraky sa rozidu tak som to radsej otocil domov a to este vcera hlasili ok pocasie :roll: na dnes,uvidim co bude dalej bud sa rozprsi alebo sa vyjasni a pojdem niekam,ale uz mam po nalade :evil:
30.06.2009 - 07:37:39
00
a pokracujeme v monologu :lol: :lol: poobede slnko trochu vybehlo tak aj ja-zbojne.aj vetrik fukol aj par kvapiek padlo.uz aby sa vyletnici vratili :mrgreen: no,ale hrmelo z kazdej strany ktovie kde to zase zlialo :roll: zajtra rano new pokuss-PL 8) .
30.06.2009 - 17:49:47
00
keyboard_arrow_up