ako vyzera váš tréning, koľko jazdíte a ako často...
07.08.2006 - 00:13:39
00
Môj tréning vypadá asi tak, že celý týždeň som v robote, ak neprší tak možno zo dva razy vybehnem na Polom, lebo to je jediné súce stúpanie v okolí. Cez víkend ak mám šťastie a moja milá povolí tak aspoň jeden deň 100-večka s partiou a druhý deň prechádzka po Vodnom diele - samozrejme v rámci regenerácie :( , čiže nič moc. Treba skúsiť najprv niečo ľahšie, aby si si to neznechutil a postupne pridávať. Netreba však zabudnúť, že je to hlavne o tom či máš svaly na vytrvalosť, poriadne veľké pľúca a srdce a čo najmenej kíl váhy. Potom to už pôjde ľahko. No a sem tam, keď koruny dovolia vybehnúť do auslandu na nejaké pekné traily vo vyššej nadmorskej výške, uvidíš ako sa ti bude potom doma dobre jazdiť. :D

P.S. - hlavne vynechaj výhovorky typu, ja nechcem byť na konci výsledkovej listiny ako niektorí moji nemenovaní kamaráti, ktorí v poslednom čase používajú túto vetu nejako často. :oops:
07.08.2006 - 08:13:13
00
vďaka za radu, ja mam toho voľného času trochu viac, ale iba trochu. doteraz som mal nutene voľno :lol: prehodilo ma cez bike a zlomenina lakta bola na svete :oops: takže teraz začínam nanovo
07.08.2006 - 23:43:22
00
Najlepsie ked zacnes jazdit, a ono sa to postupne bude zlepsovat. Ja si zaciatkom sezony davam trasky ledva 15 km maju alev dvoch tyzdnoch to pretiahnem az do 60 km a po zhruba mesiaci a pol si davam svoje otvorenie sezony traskou nad 100 km z Prievidze do Gaderskej doliny. Dolezite je jazdit co najcastejsie a nezabudat na rest day teda odych bez biku.
08.08.2006 - 14:43:05
00
a nepit po nociach...
vlastna skusenost
08.08.2006 - 14:49:52
00
keyboard_arrow_up