tie odrazky nechceš dať náhodou dole?

Uz su zhodene, neboj. To som ho cvakol akurat, ked som ho doniesol domov :)
30.06.2009 - 23:48:59
00
Tak konecne pridavam aj ja svoju taliansku cestnu vybavu :)

Prílohy:

P1000207.JPG
P1000207.JPG 227.57 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2009 - 21:18:00
00
nejaka nova moda, fotit bike s tretrami ? :)
Inak velmi pekne farebne zladeny, az na ten garmin ci co to je :) Vybavicka super, uz len jazdit a jazdit a jazdit..:)


Naposledy upravil Laveron dňa 01.07.2009 - 21:52:25, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2009 - 21:28:26
00
jj nova moda chcel som si to uchovat kym su este nove a biele :) a samozrejme sa pochvalit :lol: ale nie skratka som to chcel mat pokope :) a ten garmin bol na vyber cierny alebo team edition a cierny sa mi nepacil aj ked by mozno viac ladil s bikom ale nazivo to vyzera ok ...
01.07.2009 - 21:38:23
00
máš to nádheré :)
01.07.2009 - 21:57:04
00
ake je sedlo ? a co su to za kosiky ? inak samozrejme krasny :)
01.07.2009 - 22:23:44
00
sedlo vyzera byt Fizik Antares, kosiky su Elite Pase Mountain, ale ked som zbadal tie plaste tak mi prislo nevolno :D
01.07.2009 - 22:37:43
00
Hm, také kolo by už asi chcelo galusky... A ešte možno bielu omotávku, čierne vysoké ráfiky, karbonové ploché oblúky s integrovaným forštosom...
Ale aj tak nemá chybu.
A na nejakom podobnom Cente som pred pár týždňami pri jeho skladaní priťahoval pár skrutiek. Že by to bolo toto?
01.07.2009 - 22:50:29
00
sedlo vyzera byt Fizik Antares, kosiky su Elite Pase Mountain, ale ked som zbadal tie plaste tak mi prislo nevolno :D


myslel som skor "ako sa na nom sedi" ale dik ;]
01.07.2009 - 22:51:32
00
Tak konecne pridavam aj ja svoju taliansku cestnu vybavu :)

Celkom pekne aj keď mne WILIER vôbec nepripadá ako Talianska značka neviem prečo žeby tým názvom :?: :mrgreen:
01.07.2009 - 23:15:04
00
to joko : nie je to cento ale izoard :) a jasne ze by to chcelo galusky atd atd ale tu skoncil moj financny pramen :) a co sa tyka bielej omotavky tak som nad nou rozmyslal lebo dnes som ju bol kupovat ale ja by som ju mal hned od oleja a bola by cierna :)

to matt : tie plaste su az takle strasne ? mal som ich tam povodne a zatial ich nemenim kedze su nove a na dalsie uz nemam ale snad sa s nimi nieco da pojazdit :)

to steju : sedlo je antares, dnes som sa previezol len par km a bolo super zajtra chcem dat aspon stvku tak dam vediet ale myslim ze stazovat sa nebudem ....

to robert22 : wilier triestina je cistokrvna talianska znacka :) inak by si nedavali adresu wilier.it kto neveri nech tam bezi ... a nie len wilier ale aj fulcrum,sidi,fizik,campagnolo su taliani :)

musim este pochvalit pedale na ktore ma viac menej nahovoril giro time RXS carbon ... super su :)
01.07.2009 - 23:27:22
01
len ten maxxis nie su taliani :D ...plaste to nemusia byt zle, ale su tam ako past na oko :)

...keby si ja vyberam "taliana" tak je to bud De Rosa, Fondriest, alebo Casati :P
01.07.2009 - 23:50:46
00
to joko : nie je to cento ale izoard :)

kua, to je hanba... ale vidím ohnutú hornú rúrku a už snívam o Cente
Takže pri skladaní tohto som nebol...

ale tu skoncil moj financny pramen :)

To mi bolo jasné... mne by postačoval aj Mortirolo (terajšie Lavaredo má už 5 rokov)

a co sa tyka bielej omotavky tak som nad nou rozmyslal lebo dnes som ju bol kupovat ale ja by som ju mal hned od oleja a bola by cierna :)

Ruky si treba umývať a po zašpinení použiť systém kefka-mydlo. Aj pri intenzívnom používaní kefky a mydla vydrží omotávka rok-dva (mám tretiu)

Wilier naozaj nie je talianske meno ani slovo. Niekde som čítal, že je to skratka z niekoľkých talianskych hodne vlasteneckých slov - ako sloboda, nezávislosť, možno víťazstvo a bratstvo... Kto vie po taliansky, ten si ich dokáže dosadiť.
01.07.2009 - 23:59:14
00
nepovedal som ze wilier je talianske slovo ale ze je to talianska znacka :) ked som vyberal cestak chcel som IT znacku a vyberal som medzi bianchi,pinarello,colnago,wilier,kuota, de rosa,bottechia (kuota a de rosa su uz dost drahe ramy a vela predajcov som nenasiel, bianchi a colnago sa mi nepacili vyzorovo aj ked nic proti nim ale podla mna napr colnago robi ramy ako pred 100rokmi a aj ked je karbonovy vyzera ako ocelovy,pinarello sa mi pacilo velmi konkretne FP3 2009 ale ta vidla je dost strasna,bottechia sa mi pacila ale zas model ottavio mal skaredu vidlu :) a tak mi vysiel wilier ktory je dokonaly podla mojich predstav (kazdy ma svoj vkus) a myslim ze pri bicykloch v cca rovnakej cenovej hladine na dnesnom trhu by som neurobil chybu so ziadnym ...
02.07.2009 - 00:40:33
00
S tým Wilierom - menom som reagoval na Roberta...
A to tvoje uvažovanie prečo taliána - konečne niekto mojej krvnej skupiny. A hlavne, že si to nedal ovešať Shimanom, to považujem za hriech.
02.07.2009 - 00:44:58
00
keyboard_arrow_up