jezus ma pravdu. ;) Kto tam chce ist tak si privstane a hotovo. Alebo si to inak zariadi. okrem toho aj v propoziciach bola uvedena moznost ubytovania den pred pretekom v zvolenskom kempe Neresnica za par euri, vzdialenom od startu asi tak tri minuty. Aspon ja som to minule takto riesil, clovek si da aspon vecer v klude pivo a poriadne sa vyspi. Aj tento rok by tak bolo ak by som siel, ale slubil som sa zajtra na svadbu... :cry: - tak si to tam uzite - minuly rok to bola super A+ akcia...
10.07.2009 - 19:48:09
00
noo tak uz sme zaprezentovani ... tesim sa na zajtra
10.07.2009 - 20:31:08
00
no čo pršalo vo Zvolene? Máte tam dosť blata? či budeme hltať prach? :-D
10.07.2009 - 20:55:23
00
radsej by som si vybral ten prach...
10.07.2009 - 22:12:09
00
dnes to v ZV s dazdom nebolo take hrozne...ak uz nebude prsat (a vyzera ze nebude... neporieknut :!: ) tak by to zajtra malo byt v pohodke... iste, ze na urcitych usekoch blato bude, ale tam je snad celorocne...
10.07.2009 - 22:18:30
00
Ak niekto znamy nema zaplatene startovne..nech sa paci!
10.07.2009 - 22:23:19
00
Mata, co vymyslas?
10.07.2009 - 22:28:23
00
parada ako vzdy...tentokrat aj pocasie...trat, zabezbpecenie bez debaty...vela vela km singlov a snad vsetky mozne povrchy, radost sa sem vracat :-)
osobne som prepalil zaciatok, uz som uvazoval, ze "hodim capicu a podupem, ale paradoxne na kamenoch som ju zdvihol a oprasil"
prekvapil a potesil ma cas pod tri hodiny a taktiez ma prkvapilo, ze bycikel nie je za...drbany, cize v pondelok sa mozem zase kludne venovat obligatnemu "bikovaniu po zobori", bez "velkeho upratovania"
vdaka, bolo to super
11.07.2009 - 15:08:26
00
Mne sa maraton tiez pacil, ale mohlo byt menej kamenov lebo dost ma bolia prsty na rukach :D , zistil som dalej, ze mam zjazdene prevodniky lebo pocas maratonu mi padla 5x retaz a zamotala sa o kluku a nie a nie ju vytiahnut a nahodit ach :( presa len v BA nemame take tereny aby som zistil ze je to zjazdene a tak to sa to spravana na kamenoch.
11.07.2009 - 18:27:28
00
Ahojte,
poznámkam o tom ako bude vo Zvolene sucho som sa len usmieval, vedel som svoje a tak som ráno založil predný blatníček.
A nakonec som zistil, že som nevedel svoje, trať bola skutočne suchá a blatníček som len zbytočne povozil ale to povozenie stálo za to.
Ďakujem veľmi pekne Vladovi a ľuďom okolo neho za s láskou pripravenú trať.
Krásny maratónik.
11.07.2009 - 20:52:20
00
Dakujem pekne, bolo to KRÁSNE:)
Tesil som sa do Zvolena a opat sa ukazalo, ze je to jeden z TOP maratonov na Slovensku.
organizacia, znacenie aj vyber trate u mna za 1 s *
na trati bolo vidno, ze organizatori odviedli kopec kvalitnej prace pre cyklisticku verejnost, mal som a stale mam z toho dobry pocit.
este raz dakujem pekne a tesim sa o rok.
11.07.2009 - 21:08:33
00
trat nadherna... najma tie single s kamenmi a potom uplny zaver ... ale cakanie na vyhlasenie a tombolu uuuuuplne uuuplne naprd
12.07.2009 - 07:24:06
00
Poraďte kde nájdem vysledky 8) 8) 8)
12.07.2009 - 12:47:37
00
http://www.vos-tpk.sk/2009/zvolen9.txt
12.07.2009 - 12:50:47
00
tak kvalitne a s ohladom na bezpecnost ludi znacenu trat som este na inom maratone nezazil. Neviem ci sa tak nahodou neznaci na XC pretekoch, ale na tie nechodim a tak mi zostava skonstatovat, ze toto je jedina akcia, kde su sprejom zvyraznene napr. aj vsetky nebezpecne kamene v zjazde, na ktorych by si mohol v lepsom pripade seknut, v tom horsom aj skaredo spadnut. To ziadny iny organizator zial doteraz pre bezpecnost bikerov nerobi a pritom je to obrovsky prinos.

...tak opat sa naplnili Jezusove slova spred par dni! Trat super znacena, vdaka kriklavym smerovkam nebol problem uz z dalej vidiet spravny smer, nebezpecny usek, ci nebezpecny kamen, koren...ale vsetko sa da - aj "zabludit" na domacej trati :lol: ...bohuzial som sa nechala "zviezt" rychlejsim jazdcom predo mnou, ktoreho som len cca 300 m pred nespravnym odbocenim pustila pred seba... a tak som pokracovala za nim v zjazde, hoci sme mali ist doprava do mierneho stupania... :( a tak sme traja sli peknym zjazdikom (mozno 1,5 km), kym sme nestretli dalsich troch, ktori sa uz vracali zo 2 km... ked sme prisli spat na trat - videli sme, ze smer bol pekne vyznaceny sipkou doprava... a naviac - ved to tam poznam, aj ked nemam trat super najazdenu, nesla som ju predsa prvy krat... nuz co, stava sa aj lepsim :? ...v cieli sa vsetci cudovali, kde sa tam dalo zabludit...tak aspon viem, ze sa netreba spoliehat na rychlejsieho jazdca pred sebou...

...ale teda, opat patri velka VDAKA Vladovi, Mirke, Igimu a vsetkym z organizacneho timu a celemu SCK Zvolen za super "maratonik" :!: a vdaka aj "tomu tam hore", ze to nepokazil dazdom, ale spolupracoval a vybavil pocko akuratne na takuto akciu 8)
12.07.2009 - 15:06:49
00
keyboard_arrow_up