Na nete som hľadal mäkkú pružinu, no márne. Ale musí existovať keď na babské modely dávajú s mäkšou.

tak si ju doma rozober a daj si jednu poruzinu s nejakej inej vidly (RST,alebo ak mas dajaku doma maksiu tak to tam daj :mrgreen: :mrgreen:
15.07.2009 - 23:00:50
00
nievete co mi moze sposobovat v Opere toto? uz som skusal reinstal
asi to nie je operou ale azetom.asi 'rozhasené' kódovanie na ich stránke.pravdepodobne sa ti to takto zobrazovalo iba na tej jednej stránke však?ak áno tak je to vizitka technikov a programátorov tej 'podarenej' a nie zrovna neziskovej stránky
15.07.2009 - 23:03:46
00
a aby si bol stastny tak som ti to aj nasiel...zobrazit->styl->struktura bloku

problem nie je na strane jednej znajuspesnejsich .sk stranok ale v nastaveni opery :wink:
a neviem preco podarenej v uvodzovkach :roll:
15.07.2009 - 23:52:27
00
ak je problém v nastaveniach opery tak prečo vyžaduje stránka azet iné kódovanie ako milióny iných www stránok?a to že je úspešná ešte neznamená že je aj kvalitná.majú tam kopec chýb ktoré ani nemajú záujem opravovať.ide im čisto o zisk a je im jedno že je na úkor aspoň akej takej kvality.šetria aj tam kde sa neoplatí.klasickí slovenskí chamťáci ;)
16.07.2009 - 00:06:57
00
ake ine kodovanie vyzaduje stranka azet? teda ako chodim tam fakt raz za cas ale dake chyby som nevidel..mozes upresnit?
16.07.2009 - 00:09:31
00
windows-1250 , to sa ti zdá iné?.. ani pri utf-8 by som sa nečudoval..
16.07.2009 - 00:10:48
00
podla mna je win-1250 uplny standart tak neviem kem coco mieril.
ako nie, ze by som bol nadseny uzivatel azetu alebo co ale nemam rad ked sa len tak bezrozmyslu hladaju chyby na niecom co je mozno uspesne, masove alebo ako by som to nazval...presne ako sa to robi s microsoftom, applom,...
16.07.2009 - 00:16:11
00
nemôžem upresniť lebo ani ja už nepamätám ako som podobný problém nedávno nastavoval..problém s kódovaním automatické alebo unicode UTF-8 jedno z nich je dobré ale trebalo vymazať v cookies všetko čo sa týka azetu.nehovoriac o probléme ktorý občas nastane pri prezeraní foto v albumoch (nefunguje spätná šípka) atď.a prečo práve v opere nefungujú tieto veci?preto že opera je zlá?no pozor lebo na opere maká trochu viac ľudí ako na azete..cez mozillu však azet funguje v pohode.
niečo podobné je google a opera.google odporúča mozillu?húú ale prečo neodporúča operu - najlepšie chránený prehliadač ale práve mozillu?prečo cez operu google nefunguje tak ako má?je to až nechutný lobizmus.
späť k azet.azet a jej wap verzia stránky.snáď ju stačí spomenúť lebo tam už je každý komentár zbytočný :mrgreen:
16.07.2009 - 00:23:13
00
len tak na margo veci opera ma problem s viacerymi strankami ako priklad by som uviedol facebook :) a plno plno dalsich
16.07.2009 - 00:26:16
00
k tým dvom príspevkom o kódovaní Windows-1250 asi toľko že si ho treba skúsiť pod linuxom čo to spraví :mrgreen: :mrgreen:
masový 'dobrý' windows aj keď je na hovno hlavne že je masový.to isté azet (tam tú masovosť tvoria hlavne násťroční) a masový explorer ktorému skončila nadvláda a už nebude mať tú prvotnú dominanciu.skončil.opera sa ťažšie nastavuje tak kopec užívateľov dá mozillu.a sme zase doma.
podľa mňa však treba robiť veci lepšie a nie horšie.ako užívateľ linuxu a opery (99,5% práce s pc) sa však s vami do hádky čo je lepšie nepustím ;) je to nekonečný príbeh heeh.tak ako všade kde sa strhne takáto debata
16.07.2009 - 00:33:18
00
len tak na margo veci opera ma problem s viacerymi strankami ako priklad by som uviedol facebook :) a plno plno dalsich
neviem o tom.facebook mi ide v pohode.ak sa naskytne problém tak pochopím prečo.facebook spolupracuje s google tak na tom nebude nič čudné..je to o nadvláde google.až nechutnej nadvláde.
robím to tak že z čoho vynechali linux alebo operu tak tam to spravím vo windows resp. cez mozillu.ale to je fakt toho 0,5% roboty na pc ktorú potrebujem k môjmu životu.
16.07.2009 - 00:39:25
00
Problem je iba vo vyvojaroch, ktori su neskutocni fuseri na to, aby stranka isla v pohode na vsetkych prehliadacoch. Ked ju dokazu vyladit pre Internet Explorer 6, mala by ist aj v Opere. Lenze su tabory, ktore Operu zakopavaju pod ciernu zem, mozno to chcu robit aj takymto sposobom. Ked mi nejde stranka v Opere, zvyknem sa na nu zvysoka vykaslat, pokial to nie je nic dolezite.
16.07.2009 - 00:59:46
00
čo sa týka 'kasty' vývojárov tak jedna správa od nich:

Google Chrome pre systém Linux

Prehľadávač Google Chrome pre systém Linux sa momentálne vyvíja a tím inžinierov pracuje s nasadením, aby vám ho mohol poskytnúť čo najrýchlejšie.


ha ha ha :mrgreen:

pozriem tam zase o dva týždne aby som sa znova smiechu nezdržal pri čítaní nasadenia a rýchlosti tímu inžinierov?
16.07.2009 - 01:39:10
00
Samy softverovy guru ako tak pozeram :roll:
16.07.2009 - 08:37:43
00
vascina uzivatelov si chce pohodlne surfovat a len klikat hore dole.. nema naladu nastavovat milion veci na programoch, preto je opera out.. nie kazdy ma nato nervy a hlavne talent..
co sa tyka stranok stacci si pozriet statistiky pouzivania a hned je jasne preco opera nie vzdy funguje..
btw aj FF sa da ponastavovat na blokovanie vsetkeho mozneho ale s tym uz sa treba hrat, ked ho ale nainstalujem rovno je pripraveny na pouzitie bez zasahu a funguje vsade...
16.07.2009 - 09:11:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up