Ja neberiem zjazdarom istu davku vykonu, obdivujem ich nebojacnost, prirovnal by som ich k zjazdarom na lyziach. Dobre sa na to pozera, ale osobne to radim k sportom, kde ide skor o stastie (nahodu) ako o skutocny sportovy vykon. Dost casto tam o vysledku rozhodne stastna jazda ako odjazdene kilometre, je tam vela vplyvajucich faktorov.
15.08.2006 - 11:50:20
00
suhlas, radsej vytrvalostne sporty, ako tie, kde rozhoduje nizsi pud sebazachovy a vyssi prah bolesti :?
15.08.2006 - 12:11:20
00
2giro: Vidno, ze nemas rad zjazdy.A vidno, ze si na zjazdaku este nesedel... Ja zas nemam rad asfalt.
Ze pri zjazde ide viac o nahodu? Potom je zaujimave, ze spickovy zjazdari podavaju stabilne vykony pocas celej sezony: ) Hm, asi maju vela stastia..

K tdf...ak by som sa mal vyjadrovat tak ako ty, tak poviem,ze vitazi ten,kto viac sype, ma lepsich lekarov a kvalitnejsie zatial dovolene latky...nuda.
15.08.2006 - 12:55:53
00
Kde som napisal, ze si rad nepozrem zjazdy? Ja by som nejaky kopec zisiel (aj ked mozno vedla biku a za 5 krat dlhsi cas ako ty), ale skus si ty orazit trat tour a potom uvidis co je nuda. A neverim, ze zjazdari nesypu, normalny clovek by sa do takych jam nepustil. K tej nahode, v lese je podstatne viac kamenov, korenov, konarov a vselicoho ineho co ma vplyv na jazdu ako na ceste.
P.S.: na zjazdaku som sedel asi ako ty na ziletke.
15.08.2006 - 15:01:52
00
Porovnávate jablká s hruškami.

A nechce sa mi veriť ako tu tvrdí giro, že downhill zjazd je menej náročný na fyzičku. Ja pri zjazde ak trvá dlhšie tak som viac unavený ako keď šlapem po asfalte. Pri zjazde musím byť úplne sústredený a celá váha tela je na nohách a rukách, pretože utlmujem terén a nemôžem sedieť v sedle. Väčšinou mám dole úplne rozstrasené nohy. A to jazdím XC nie downhill, tam to bude ešte namáhavejšie.

Jednoducho každý vyniká v niečom inom.
15.08.2006 - 15:52:00
00
Porovnávate jablká s hruškami.

A nechce sa mi veriť ako tu tvrdí giro, že downhill zjazd je menej náročný na fyzičku. Ja pri zjazde ak trvá dlhšie tak som viac unavený ako keď šlapem po asfalte. Pri zjazde musím byť úplne sústredený a celá váha tela je na nohách a rukách, pretože utlmujem terén a nemôžem sedieť v sedle. Väčšinou mám dole úplne rozstrasené nohy. A to jazdím XC nie downhill, tam to bude ešte namáhavejšie.

Jednoducho každý vyniká v niečom inom.


mas pravdu ked idem dost zlim terenom viac cytim ruky a nohy ani tak nie ale ovela lahsie je ist po asfaltke
15.08.2006 - 19:00:48
00
Ja som napisal ze nemas rad zjazdy, ze nerad zjazdujes...

A neverim, ze zjazdari nesypu, normalny clovek by sa do takych jam nepustil.
Vidno ze sa vyznas. Ak by zjazdari sypali v zmysle ako pises tak by to nemuseli prezit. Mozno beru nejake latky, ale nie su zname pripady a je to zdaleka cistejsie ako nadopovany borci z tdf...


K tej nahode, v lese je podstatne viac kamenov, korenov, konarov a vselicoho ineho co ma vplyv na jazdu ako na ceste.

Zase tvoj uhol pohladu - v lese je viac zlych sutrov,korenov a pod. : ) Ano, prave o tom je zjazd, o prekonavani prekazok, o nachadzani najlepsej lajny...o technike. Divil by si sa, dost aj o slapani. Nie o nahode.

PS: cestak stale mam
15.08.2006 - 19:45:42
00
keyboard_arrow_up